Доставка з IKEA

Рейтингом:

Доступність:

$ $ $ $ $

Відомий шведський бренд товарів для дому та декору .

Детальніше

За допомогою нашої компанії легко і вигідно здійснювати покупки в інтернет-магазинах Америки. Товари фірми «Ikea» - не виняток. Порадуйте себе новим придбанням для свого будинку! Ми раді допомогти вам в цьому!

Що купити на сайті www.ikea.com?

 1. Меблі для дому. Тут можна придбати все предмети обстановки для будь-якого приміщення: ванної кімнати, кухні, вітальні, спальні, дитячої, санвузла. Особливістю більшості виробів фірми є їх продумана функціональність. Складні стільці і крісла, розсувні столи, трансформери, складні візки та багато іншого економлять простір, вписуються в будь-який інтер'єр. Замовити Ікеа в Україні - значить, оточити себе зручними і красивими, якісними предметами, що створюють особливий комфорт і зручність.
 2. Офісні меблі.
 3. Посуд.
 4. Освітлювальні прилади.
 5. Текстиль.
 6. Постільні приналежності.
 7. Іграшки.
 8. Домашній одяг.
 9. Меблі для саду.
 10. Цікаві штучки для прикраси інтер'єру: вази, скриньки, калошниці, ключниці, полички, картини та багато іншого.
 11. З метою благодійності одна з серій іграшок, що випускаються фірмою, продається для допомоги хворим дітям.

  Не варто побоюватися, що куплені товари ушкодяться в шляху від США до України. Фахівці Ікеа надійно упакують їх в міцні коробки.

  Наша доставка Ікеа в Україну не змусить довго чекати покупку. Якщо багаж підходить для транспортування літаком, ми його компактно спакуємо ще раз і швидко відправимо на навантаження. Ви зможете отримати посилку через 4-7 днів.

  Переваги покупок Ікеа з США?

  • У вас є можливість купити товари найкращої якості. Всі вироби, які вам запропонують на ikea.com зроблені міцно, служити будуть довго. Виробництво товарів розташовується в багатьох країнах світу і задіє досвід і вміння багатьох виробників. Це дає можливість компанії робити кращі товари з якісних і найсучасніших матеріалів.
  • Для виготовлення предметів використовується екологічно чиста деревина, нетоксичні фарби, лаки без запаху. Всі товари безпечні для дорослих і дітей. Ікеа - визнаний лідер в боротьбі за збереження природних багатств і робить все для того, щоб наша планета не забруднює.
  • Ціна виробів, куплених в інтернет-магазині Америки приблизно на 40% нижче, ніж в торгових мережах України. Доцільно заплатити за доставку, ніж переплачувати за цей же товар в Україні.
  • В інтернет-магазині можна купити незвичайні, ексклюзивні предмети, яких ви не знайдете більше ніде.

  Доставка Ikea в Україну з США з «Easyxpress» заощадить значні кошти. Ми допоможемо купити меблі і домашнє начиння будь-кому. Досить скопіювати посилання і відправити її нам. Менеджери фірми оброблять заявку і нададуть вам адресу нашого складу, куди магазин зможе відправити вашу посилку. Ми доставимо її в Україну за найменшою вартістю. Ви зможете відслідковувати вантаж і знати, де він знаходиться в даний час. Отримати покупку можна в нашому офісі в Києві або по Новій Пошті в будь-якому місті України.

  Замовити Ікеа в Україні сьогодні може кожен в буквальному сенсі слова сидячи на дивані. Вибирайте для себе найкращі товари, телефонуйте зараз!

Подібні магазини

Отримайте безкоштовну адресу

Реєструйтесь уже зараз
Отримати адресу у США
arrow copy
Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)