Доставка з ZARA

Рейтингом:

Доступність:

$ $ $ $ $

Офіційний магазин іспанського бренду ZARA в США . Модний одяг для дітей і дорослих , товари для будинку , аксесуари.

Детальніше

Українці знають і люблять бренд Zara завдяки наявності магазинів в країні. Продукція даної торгової марки відрізняється високою якістю і гарним стилем. Однак офіційний сайт Зара має більш широкий асортимент одягу та взуття для всієї родини. Ціни при цьому найчастіше нижчі, ніж пропонують торгові точки України. Наша компанія допоможе оформити замовлення і доставити його в Україну з офіційного магазину Зара в США. Якість товару, його оригінальність і найкоротші терміни з пересилання гарантовані.


Чому люди з усіх країн світу купують товари від бренду Zara?

Історія бренду почалася в 1950 році в невеликому іспанському місті. У той час продавець галантерейної крамниці Зара Амансіо Ортега Гаона разом зі своєю дружиною почали виготовляти копії виробів від відомих торгових домів. У 1975 році вони відкрили свій перший магазин, де продавали виконані вручну товари за дуже низькою ціною. Незабаром завдяки унікальній організаційної системі Зара Амансіо відкрив мережу своїх торгових точок по всій Іспанії. До цього дня політика торгової марки полягає в створенні модного одягу за низькими цінами. Можна купити Зара через інтернет або звернутися в будь-який з 645 магазинів, розташованих в 45 країнах світу.

Причини популярності бренду Zara:

  1. використання тканин виключно високої якості;
  2. демократичні ціни;
  3. інтернет магазин, крім одягу і взуття, пропонує широкий асортимент аксесуарів, домашніх халатів і комбінацій, текстилю та посуду;
  4. нові лінійки розробляються близько 10 тисячами дизайнерів і випускаються кожні 2 тижні;
  5. частина прибутку інвестується не в рекламу, а відкриття нових точок по всьому світу;
  6. всім бажаючим за допомогою Newsletter приходять новини про нові тенденції і новинки моди.


Замовити Zara через інтернет з офіційного сайту в Києві легко!

В офіційному інтернет-магазині бренду можна відшукати модні джинси, елегантні сукні, сарафани на кожен день, рукавички, стильні сумки, шубки, блузи та футболки, оригінальні чоловічі пальто, краватки, толстовки, дитячі речі та багато іншого. Тут можна придбати все необхідне - починаючи від нижньої білизни і закінчуючи верхнім одягом і взуттям. Особливої похвали заслуговує те, що вся продукція відповідає європейським показникам якості. Крім того, бренд Зара пропонує одяг різних стилів, а тому мають таку широку публіку покупців. З цієї причини доставка одягу з офіційного магазину Zara набирає популярність. Можна вибрати товар з набагато більшого асортименту, але по більш оптимальною ціною.

У нашій компанії можна замовити одяг Zara з доставкою в будь-яку точку України. Особливою популярністю ця послуга користується в моменти знижок. Торгова марка досить часто влаштовує хороші розпродажі на своєму офіційному сайті, а тому доставка Zara в Україні виходить економічно вигідніше, ніж купити товар тут

Подібні магазини

Отримайте безкоштовну адресу

Реєструйтесь уже зараз
Отримати адресу у США
arrow copy
Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)