Доставка з Nike

Рейтингом:

Доступність:

$ $ $ $ $

Американська компанія Nike - один з лідерів ринку спортивного одягу і взуття, а також один з найбільш впізнаваних брендів у світі. Була заснована професійним бігуном Філом Найтом в 1964 році. Взуття створювалася з метою спортивного застосування, тому швидко завоювала популярність серед спортсменів і шанувальників відповідного стилю. Відомий і оригінальний дизайн, комфорт, якість виконання та інновації - ті особливості, які характеризують Найк протягом всієї історії існування бренду.

Детальніше

Переваги продукції Nike

Купить Nike - easyxpress.com.ua

Над одягом і взуттям Найк працюють цілі підрозділи фахівців. Компанія виробляє функціональні і в той же час модні лінійки. Найк нерідко стає родоначальником модних тенденцій і задає тренди на десятиліття. Завдяки інноваційним технологіям створюються унікальні екземпляри одягу і взуття, аналогів яким не існує. Це відбувається в тому числі за рахунок патентів, які компанія оформляє на власні розробки.

Така політика розвитку зробила ім'я компанії, а її продукцію перетворила в еталон стилю і якості. Асортимент взуття і одягу Nike покриває практично будь-які запити клієнтів, будь то серйозні спортивні тренування або піша прогулянка по місту. Обираючи продукцію Nike ви отримуєте:

 • одяг і взуття, що не має аналогів на ринку;
  висока якість виконання, зносостійкість і акуратність пошиття;
  стиль, заснований на останній тенденції спортивної моди;
  великий вибір моделей з урахуванням конкретного призначення;
  інноваційні розробки, покликані полегшити заняття спортом;
  моделі для жінок, чоловіків і дітей з урахуванням анатомічних особливостей тіла і стопи.

Також компанія активно розробляє власну електроніку і додатки. Вони допомагають як любителям, так і професійним спортсменам відстежувати і фіксувати власні результати тренувань.

Як замовити Nike з Америки з EasyXpress?

Попит на якісні і при цьому доступні за ціною товари підвищується. Націнки, які встановлюють в українських магазинах на брендову продукцію, занадто великі. Вигідніше купити необхідний товар в інтернет-магазинах США. Суворий контроль наглядових організацій гарантує, що замовивши в Америці, ви отримаєте оригінальну продукцію від відомих брендів. Підробки виключені.

Компанія EasyXpress займається доставкою в Україну з США. На сайті представлений великий каталог американських інтернет-магазинів, де ви зможете зробити вигідне замовлення. Досить вказати адресу складу EasyXpress, з якого посилка відправиться в будь-яке місто України. Оцініть зручність і вигоду сервісу, зробивши замовлення прямо зараз.

Подібні магазини

Отримайте безкоштовну адресу

Реєструйтесь уже зараз
Отримати адресу у США
arrow copy
Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)