Доставка з Toys R us

  • Приймає українські карти
  • Доставляє на наш склад
  • Доступна можливість самостійного викупу з сайту

Рейтингом:

Доступність:

$ $ $ $ $

Toysrus.com - сайт відомої американської торгової мережі іграшок для дітей різного віку.

Детальніше

Дитячі товари та іграшки Toys R Us відомі не тільки в Америці, але і по всьому світу завдяки своїй високій якості і безпеки для малюків. Компанія представляє дитячі меблі, одяг, іграшки, товари для догляду, колекційні фігурки улюблених героїв і багато іншого. Замовити оригінальні американські іграшки Тойсарас з США з доставкою в Україну можна завдяки сервісу EasyXpress.

Toys R Us - все для дітей з народження

Продукція Toys R Us з США

Продукция Toys R Us из США

Компанія була заснована Чарльзом Лазарусом у Вашингтоні. З 1948 року він володів магазинчиком дитячих меблів. Пізніше він розширив асортимент товарів і став продавати також дитячі іграшки та одяг. Символом компанії є жираф Джеффрі - відомий мультиплікаційний персонаж. Мережа магазинів компанії налічує кілька сотень торгових точок в Америці та інших країнах світу, а також інтернет-магазин toysrus.com.

На даний момент Toys "R" Us належить бренду Tru Kids Brands TM ( «Tru Kids»), який також володіє такими брендами як Babies "R" Us, Geoffrey the Giraffe, True Heroes, Imaginarium, Journey Girls, You & Me, Fastlane , and Just Like Home. Tru Kids виробляє оновлення онлайн-магазину і відкриття нових торгових точок в США.

Асортимент Toys R Us

Понад 70 років Тойсрус представляє широкий асортимент товарів для дітей різного віку - від новонароджених до школярів. Серед популярної продукції ви можете знайти:

  • іграшки для малюків - товари для малюків від народження (одяг, меблі, іграшки, розвиваючі ігри і т.д.) представлені брендом Babies R Us;
  • колекційні фігурки - персонажі улюблених мультфільмів дітей різного віку стануть улюбленими іграшками вашої дитини;
  • ляльки та м'які іграшки - стануть кращими друзями вашого малюка;
  • машинки і транспорт - люблять і хлопчики, і дівчатка;
  • будівельні набори - відчуйте себе професійним будівельником;
  • набори для творчості - сприятимуть розвитку здібностей і талантів юних творців, а також розвитку нових навичок;
  • товари для школи - оригінальні канцелярське приладдя, рюкзаки, пенали і т.д. зроблять навчання веселіше і цікавіше і допоможуть виділитися серед однолітків.

Стежити за новинками і надходженнями іграшок ви можете на сайті toysrus.com, в соціальних мережах або підписавшись на е-мейл розсилку.

Як замовити продукцію Toys "R" Us з Америки

За допомогою сервісу EasyXpress ви з легкістю можете замовити товари з каталогу американського онлайн-магазину toysrus.com з доставкою в Україну. Вам не доведеться чекати замовлення місяцями - доставка зі США здійснюється протягом тижня. Ми допоможемо вам створити ваш американську адресу, куди будуть доставлені ваші покупки і переправимо їх в Україну в наш київський офіс. Ви зможете забрати їх самостійно або замовити доставку службою Нової Пошти.

Фахівці EasyXpress дадуть відповіді на ваші питання і допоможуть на всіх етапах покупки: починаючи від оформлення замовлення до відстеження посилки і її отримання. Якщо в дорозі виникнуть непередбачені обставини, ви отримаєте компенсацію, так як посилки застраховані. Вартість послуг залежить від фактичної ваги вашої посилки. З EasyXpress ви легко можете купити все необхідне для вашої дитини в Америці.

Подібні магазини

Отримайте безкоштовну адресу

Реєструйтесь уже зараз
Отримати адресу у США
arrow copy
Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)