Доставка з ECCO

Рейтингом:

Доступність:

$ $ $ $ $

Інтернет - магазин Ecco : скандинавський дизайн взуття « зсередини ». Трохи історії : Датська компанія Ecco була заснована більше 40 років тому Карлом Бредебро спочатку як виробник взуття, а пізніше - шкіряних виробів і аксесуарів.

Детальніше

ECCO (ЕККО)

Сучасне взуття для чоловіків, жінок і дітей повинно бути якісним, зручним і екологічним. Саме таку можна знайти в асортименті датської компанії ECCO. Продукція бренду не тільки довговічна і надійна, вона ще й відрізняється доступною ціною. Її можна знайти в деяких магазинах України, але купувати в Америці набагато вигідніше.

ЕККО: історія бренду

Комфортная обувь ЭККО из США - easyxpress.com.ua

Компанія була заснована в 60-х роках минулого століття данцем Карлом Тусбі. Він добре розбирався в шевському ремеслі, так як працював кілька років на фабриці по створенню взуття в Копенгагені. Вирішивши заснувати свою справу, Карл переїхав в невелике поселення Бредебро, де можна було купити порожню будівлю виробничого типу.

Реєстрація нового бренду відбулася в 1963 році. Спочатку справи не ладналися, проте завдяки наполегливості Карла в 1970 році модельний ряд значно розширився. А першою колекцією стала легендарна JOKE, яка була розроблена дизайнером Ейнар Труельсен.


З 90-х років бренд відомий практично в усіх країнах. Основна мета компанії - створювати комфортне взуття. Головні критерії продукції: м'якість, невелика вага, гнучкість, простий дизайн в скандинавському стилі, комфорт, вивіреність ліній.

Типи взуття ECCO

Купить сникерсы ECCO в Америке

Компанія є виробником взуття для жінок, чоловіків і дітей. При цьому вся продукція розділена на кілька напрямків: спортивний, класичний, для щоденних образів, для активного відпочинку.

В офіційному інтернет-магазині ви можете вибрати товари в таких категоріях:

  • жіноче взуття - популярні колекції SOFT 7 TREND, ANINE, SHAPE і інші;
  • чоловіча продукція - представлена в таких лінійках, як TRED TRAY, CREPETRAY, VITRUS;
  • дитяче взуття - колекції INTERVENE, BIOM VOJAGE і інші;
  • аксесуари для догляду за взуттям.

У жіночій і чоловічій категоріях є також розділи з сумками: клатчі, рюкзаки, сумки для ноутбуків. Окремо виділені розпродажі, де можна замовити товари з гарною знижкою.

Чому варто купувати взуття ECCO в США?

В українських магазинах товари цієї компанії представлені в обмеженій кількості. Якщо ви хочете придбати щось унікальне і цікаве, краще подивитися саме на американському сайті. Ціни тут більш лояльні. Крім того, в США часто проводяться розпродажі з великими знижками.

Оригінал продукції ЕККО можна без проблем доставити в Україну за допомогою EasyXpress. Доставка здійснюється морем (4-5 тижнів) або літаком (4-9 робочих днів). Ви завжди можете відстежити свою посилку в особистому кабінеті.

Подібні магазини

Отримайте безкоштовну адресу

Реєструйтесь уже зараз
Отримати адресу у США
arrow copy
Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)