Як це працює?

Як зробити своє перше замовлення?
Переглянувши цю коротку відео-інструкцію ви побачите, що здійснити свою першу покупку просто.
Реєструйтесь на сайті та отримайте адресу в США Реєструйтесь на сайті та отримайте адресу в США
1
Реєструйтесь на сайті та отримайте адресу в США

Під час реєстрації ви отримуєте особисту адресу для доставки в безподатковому штаті в США. Тепер, купуючи в американських інтернет-магазинах, використовуйте її як адресу доставки (shipping address).

Замовляйте все, що душа забажає Замовляйте все, що душа забажає Замовляйте все, що душа забажає
2
Замовляйте все, що душа забажає

Вибирайте інтернет-магазин в США та сміливо здійснюйте покупки, вказуючи видану нами адресу доставки.

*По можливості варто уникати доставку посилок до нашого складу в США службою USPS та обирати інші служби доставки, оскільки сервіс не вкладається в заявлені терміни доставки та періодично губить посилки.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ МАГАЗИНИ Які товари заборонені до пересилки?
Реєструєте посилку Реєструєте посилку
3
Реєструєте посилку

Протягом одного-двох днів вам на e-mail прийде лист-підтвердження відправки замовлення від онлайн-магазину і номер відстеження посилки (tracking number). ОБОВ'ЯЗКОВО зареєструйте свою покупку у розділі «нова посилка» в особистому кабінеті на сайті. Це необхідно для правильного митного оформлення посилки для ввозу в Україну, а також, щоб ми могли прослідкувати, що ваші посилки не перевищують митний ліміт, який складає 150 евро.

Ми отримуємо Вашу посилку в США Ми отримуємо Вашу посилку в США
4
Ми отримуємо Вашу посилку в США

Ми отримуємо посилку на нашому складі в США і відправляємо вам повідомлення на e-mail. Після цього ви можете відстежувати її актуальний статус у своєму профілі на сайті.
У кожного клієнта є свій особистий номер.

Ми відправляємо посилку в Україну Ми відправляємо посилку в Україну
5
Ми відправляємо посилку в Україну

Декілька разів на тиждень ми відправляємо посилки зі США в Україну. Посилки доставляються протягом 4 - 9 робочих днів з моменту відправки з США.

Забирайте посилки в Україні так, як Вам зручно! Забирайте посилки в Україні так, як Вам зручно!
6
Забирайте посилки в Україні так, як Вам зручно!

Ви можете забрати посилку самостійно у нашому офісі в Києві, як тільки посилка прибула до нас. Наш офіс знаходиться у зручному місці, недалеко від метро. Для вашої зручності перед офісом знаходиться парковка.

Увага! Якщо ви вибрали доставку "Нова пошта", посилку неможливо буде забрати в офісі.

Самостійно з Києва

Забирайте посилку самостійно в нашому офісі в Києві після того, як отримаєте повідомлення. Ми знаходимося за адресою вул. Мечнікова 16, 2 поверх

Доставка по Україні

Якщо Ви знаходитесь не в Києві, ми зможемо доставити Вашу посилку у зручне для Вас відділення Нової Пошти або в будь-яку іншу точку України.

Доставка по Києву

Якщо у вас немає часу заїхати до нас в офіс, кур'єр Нової пошти доставить посилку прямо до вас додому або її буде доставлено до найближчого відділення НП.

Купувати в американских магазинах просто!

Отримайте адресу в США + Зробіть покупку + Заберіть замовлення

Розпочати шопінг

1. Ваша адреса в США - в безподатковому штаті Делавер. При реєстрації Ви отримуєте свою поштову скриньку з адресою в США. Завжди,коли ви будете робити покупки в онлайн-магазинах в США, використовуйте цю адресу як адресу доставки. Нагадаємо, що американські інтернет магазини здійснюють доставку, в основному, тільки за американськими адресами.

Для прикладу:

Full Name: Ваше Ім'я та Прізвище
Address Line 1: 26A Parkway Circle
Adress Line 2: CO EasyXpress XXXXX (номер Вашої кімнати)
City: New Castle
State: Delaware
Zip: 19720-4077
Country: Unites States
Phone: +13022766358

2. Реєстрація посилки.

Через 1-2 добу після покупки, Ви отримаєте від магазину на e-mail підтвердження відправки Вашого замовлення і номер відстеження посилки (tracking code). Обов'язково зареєструйте Вашу нову покупку в розділі Нова посилка в своєму профілі на сайті, вказавши цей номер. Це прискорить процес доставки Вашої посилки на 1-2 дні.

3. Отримання посилки в США. Протягом 24 годин після отримання Вашої покупки в США, ми відправимо Вам повідомлення по електронній пошті. З цього моменту Ви зможете відслідковувати статус Вашої посилки в своєму особисто профілі на сайті.

4. Пересилка посилки в Україну. Відправлення посилок в Україну здійснюються кілька разів на тиждень. Доставка з США до Києва займає приблизно 4-9 робочих днів з моменту отримання посилки в США. Ви можете забрати посилку самостійно в нашому офісі в Києві.

5. Доставка по Україні. Ви також можете замовити кур'єрську доставку в будь-який регіон України, а також доставку до відділення "Нової Пошти".

arrow copy
Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)