Доставка з Zappos

  • Приймає українські карти
  • Доставляє на наш склад
  • Доступна можливість самостійного викупу з сайту

Рейтингом:

Доступність:

$ $ $ $ $

Дуже популярний інтернет-магазин, в якому представлене взуття, одяг, аксесуари самих популярних брендів. Постійні знижки.

Детальніше

Оплату товарів на Zappos.com можна здійснювати тільки картою. Магазин приймає Paypal тільки з акаунтів, які були зареєстровані в США.

Якщо ви купуєте в цьому магазині щось самостійно, в розділі Your Payment Information вказуйте тільки свої справжні дані, які прив'язані до вашої платіжної картки

У першій графі - Billing Adress треба вказати свою адресу (вулиця, будинок, квартира)


У другій графі - Billing Address Continued - своє місто, область і поштовий індекс.
У графі City - свою КРАЇНУ проживання.
У графі State вкажіть AA.
У графі Zip (поштовий індекс) для Zappos.com і для 6pm напишіть 11111.
У графі Phone Number - ваш контактний телефон.

аккаунт Zappos

Цей формат прийнятий магазином для тих, хто оплачує свої покупки міжнародними платіжними картами (посилання на першоджерело Zappos.com і 6pm.com).

Your Shipping Address - тут вкажіть адресу доставки (який ви отримуєте безкоштовно після реєстрації на easyxpress.com.ua).

Після того, як ви зробили замовлення, іноді адміністрація магазину може попросити надіслати копію лицьової частини вашої карти. Не треба цього лякатися - це нормальна процедура.

Замовити доставку з Zappos в Україні тепер реально

Що б не було потрібно купити американцям, вони приходять за потрібне виробом на цю торговельну онлайн-ппощадку. А Zappos з доставкою в Україну відкриває таку ж можливість і для наших співвітчизників. Тепер Ви можете вдатися до віртуального шопінгу в цьому інтернет-магазині з такою ж легкістю, як і на українських онлайн-ресурсах. Запевняємо Вас: подібного різноманітності Вам не запропонує жодна торговельна точка в нашій країні, що працює оффлайн або онлайн. Бажаєте більшого? Відправляйтеся за покупками в Zappos! Чому Вам обов'язково варто заглянути в цей магазин?

· Ви зможете придбати все для себе, сім'ї, дому та офісу, а також багато іншого в одному гіпермаркеті. У Вашому розпорядженні - більше п'ятнадцяти категорій продукції з безліччю підрозділів. Бренди, торгові марки, популярні в усьому світі, новинки, яких Ви до сих пір навіть не бачили - тут дійсно є все, що душа забажає!

· Ви отримаєте можливість придбати потрібну продукцію зі знижкою - вони діють постійно і охоплюють безліч товарних одиниць. Речі з доставкою з запосіли в плані ціни обійдуться Вам набагато вигідніше, ніж покупка аналогічних товарів в українських торгових точках. Перейдіть на сайт і переконайтеся в цьому самі.

· Сподобалася якась одяг або пара взуття? Ви можете подивитися, що думають про неї інші. Зірочки од найменуванням продукції - це не дизайнерське вишукування, а купівельна оцінка по трьом параметрам: «зовнішній вигляд», «зручність» і «загальний бал». Відповідно, чим більше зірок набере продукт, тим він краще.

Доставка в Україну з Zappos - це найкращий варіант для тих, то бажає здійснювати покупки в Америці, не залишаючи власного будинку. Ви сидите в улюбленому кріслі, робите віртуальні прогулянки по розділах - поповнюєте власний гардероб, робите придбання для дому, сім'ї, друзів та ін.

Доставка з Zappos з easyXpress ще простіше і зручніше

EasyXpress допоможе зробити так, щоб доставка з Zappos сподобалися товарів не розтяглася надовго. Щотижня літаки привозять з Америки сотні посилок для наших клієнтів, і кур'єри easyXpress поспішають доставити їх Вам додому. Тому Ви можете бути впевнені: ще трохи - і замовлення виявиться у Вас в руках.

З easyXpress купувати в американських інтернет-магазинах стало так само просто, як і на українських онлайн-майданчиках.

Подібні магазини

Отримайте безкоштовну адресу

Реєструйтесь уже зараз
Отримати адресу у США
arrow copy
Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)