Доставка з Michael Kors

Рейтингом:

Доступність:

$ $ $ $ $

Елегантний жіночий одяг і аксесуари , біжутерія . Постійно діючі розпродажі.

Детальніше

Michael Kors - один з найбільш перспективних американських дизайнерів, який отримав прізвисько «майстра щасливого настрою». Американська практичність в його колекціях поєднується з європейською елегантністю, тому цей бренд з США став світовим лідером за кількістю відкритих в різних країнах брендових магазинів.

Існує велика кількість фабрик, які виробляють продукцію цього дизайнера в різних країнах, включаючи європейські. Ми ж пропонуємо купити онлайн товари з Америки. Це гарантує високу якість покупки і розумні ціни.

Цінову політику виробника можна охарактеризувати як орієнтовану на споживача, готового платити американську ціну за американську якість.

Бренд дуже лояльний до всіх іноземним споживачів, в тому числі і до українських. Тому на сайті наших покупців очікує привітання українською мовою, є версія каталогу, в якій всі ціни вказані в гривнях, до того ж є можливість оплатити покупку карткою українського банку. Але основна частина інформації все ж викладена англійською.

Що можна купити на сайті Michael Kors?

Бренд орієнтований на дорослих споживачів, тому пропонує колекції чоловічого і жіночого одягу, взуття та аксесуарів. Незначна частина товарів становить теплий верхній одяг - куртки, плащі. Найпоширенішими товарами від Michael Kors є:

  • сукні;
  • джинси, брюки і шорти;
    комбінезони;
    футболки та топи;
    светри та гольфи;
    взуття та аксесуари.

Для цього дизайнера характерне застосування в одязі великої кількості натуральних матеріалів, синтетичні складові пояснюються тільки необхідністю. Наприклад, толстовка, пошита з бавовняного трикотажу, обшивається в деяких місцях (плечі, капюшон) нейлоном, щоб мінімізувати промокання одягу при негоді або ж синтетична нитка присутня в тканині для більшої міцності.

Майкл Корс пропонує аксесуари, які підкреслюють в жінках - жіночність, а в чоловіках - мужність. У колекціях присутні різні елементи одягу великих розмірів.
Дуже гарною репутацією користується взуття від Майкла Корса. Всі моделі виключно практичні, виконані з урахуванням анатомічних особливостей стопи. Вони не тільки виглядають модними, але і дуже зручні. Взуття як для виходу в місто, так і для занять спортом або для туризму виконано так, щоб ноги якомога менше втомлювалися.

Оригінальні сумки та взуття від Майкла Корса складають значну частину покупок українських клієнтів. Існує окрема рубрика - подарунки, де можна швидко підібрати унікальну стильну дрібницю для свого друга або подруги. Колекції регулярно оновлюються.

Однією з особливостей цього бренду є стилістична різниця кожної наступної колекції - неможливо передбачити, чим розробник здивує клієнтів в новій добірці товарів. На сайті представлена інформація про товари, які пропонуються клієнтам зараз, а також про колекції, розпродаж яких вже закритий.

Як замовити з сайту Майкл Корс в Україну оригінальні товари?

Сумки, одяг, взуття можна купити на американському сайті без посередників. Зробити вибір просто завдяки зручному фільтру, якісним фото товарів в різних ракурсах, точної інформації про кожен лот.

До позитивних сторін бренду можна сміливо віднести те, що продукцію Michael Kors замовити з Америки можна на дуже лояльних умовах - з доставкою за рахунок виробника.

Наш ресурс приймає мінімальну участь в роботі по розповсюдженню продукції цього виробника на території України, так як доставка не передбачає передачі покупок на наші склади. Michael Kors для доставки в Україну використовує тільки авіатранспорт.

Бренд співпрацює з транспортною службою Нова пошта, тому після авіаперевезення продукції на територію України всі посилки передаються цій поштовій службі, яка доставить покупку додому до клієнта або до найближчого відділення.

Доставка з сайту Michael Kors проводиться в найкоротші терміни - мінімальний час, необхідний для транспортування продукції, становить два дні. Зрозуміло, таких термінів можливо дотримуватися в тому випадку, якщо клієнт оплатив кур'єрську доставку і живе неподалік від аеропорту. Якщо необхідно не тільки привезти покупку з США, але і транспортувати її територією нашої країни, то термін може становити до 10 днів.

Наші менеджери з готовністю розкажуть про те, як правильно оформити покупку в інтернет-магазині цього бренду. Ми подбаємо про те, щоб ви здійснили викуп тих товарів, які будуть відповідати вашим очікуванням, розповімо, як заощадити завдяки акціям, як правильно організувати доставку оплачених товарів в Київ або інше місто України.

Подібні магазини

Отримайте безкоштовну адресу

Реєструйтесь уже зараз
Отримати адресу у США
arrow copy
Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)