Доставка з Levi's

Рейтингом:

Доступність:

$ $ $ $ $

Культовий бренд . Фірмові джинси для чоловіків і жінок.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: магазин більше не приймає українські карти :(

Детальніше

Для того, щоб замовити джинси Levis з Америки, заходите на наш сайт. Товари культового бренду не так далеко, як здається! Не дивлячись на те, що більшість магазинів США не висилає вироби Левіс за територію країни, ми зуміли знайти можливість, як доставити їх в Україну.


Американські джинси Levi's і історія їх популярності

Перші штани відомої марки були зшиті ще на початку XX століття. Вони зуміли підкреслити достоїнства фігури, і вміло приховати її недоліки. Цікавим є той факт, що штани шилися з вітрила, які встановлювали на кораблі в ті час. Люди оцінили міцність матеріалу і почали замовляти у Леві Страусса все більше і більше товару. Пізніше було прийнято рішення випускати вироби з заклепками, а щоб штани були впізнавані, придумали логотип компанії із зображенням двох коней. Так, популярні джинси з США стали називатися Levi's.

Багатьом поколінням запам'яталася модель 501, яка стала хітом. Вперше вона з'явилася в 1970 році, а шилася на низькій посадці і мала кілька заклепок. Офіційний сайт Левіс в США до сих пір продає цю модель, але тільки сьогодні вона виглядає трохи по-іншому - придбали більш брутальний вигляд і мають ширінку на болтах.

Перші жіночі джинси були пошиті в 1934 році. Вони вигідно підкреслювали форму жінок і відразу стали користуватися популярністю у прекрасної половини людства. У 1970 році стали носити струмливим кльош, що зробило бренд Левіс ще більш відомим. На сьогоднішній день кожна жінка може купити джинси Levi's в США.


Різновиди направлень джинсів Левіс

В зависимости от того, в каком месте продается товар известного бренда, имеется несколько направлений джинсов:

  1. Red tag;
  2. Silver tab;
  3. Green tab;
  4. Levi's Capital E.

Найпопулярнішими моделями залишаються штани з класичним кроєм - це 501, 505 і 514, а також ковбойські джинси 517. Дані моделі відносяться до напрямку Red tag, яка покриває не найдорожчий, але якісний сегмент ринку. Такі штани мають відмінну рису - червону лейбу по шву на нозі.

Напрямок під назвою Silver tab продаються виключно в оффлайн шоу румах і інтернет магазинах США. До цій лінійці відносяться молодіжні джинси з нестандартним кроєм.

Для літньої погоди були створені джинси з екологічно чистого матеріалу. Вони відносяться до лінійки Green tab. Найбільш важкодоступними для людей, які не живуть в США, є джинси напрямки Levi's Capital E. Це істинно американські штани, які багато свої елементи запозичили у старих моделей XX століття.


Доставка Levi's з офіційного сайту з США в Україну

Завжди можна зробити замовлення джинсів по інтернету, але бренд Levi's далеко не в кожну країну відсилає свої вироби, і Україна тому не виключення. Але наша компанія допоможе без зусиль купити Левіс з Америки. Оригінальність і якість продукції ми гарантуємо. Ми доставимо джинси будь-якого напрямку і лінійки. Вартість моделей залежить від їх крою. Товар можна отримати у нас в Києві або ж замовити пересилку перевізником в будь-яке місто країни.

Подібні магазини

Отримайте безкоштовну адресу

Реєструйтесь уже зараз
Отримати адресу у США
arrow copy
Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)