Доставка з Overstock

Рейтингом:

Доступність:

$ $ $ $ $

Overstock - магазин, в якому можна придбати одяг, взуття і навіть косметику та інші корисні речі з постійними знижками.

Детальніше

Як правило, європейські та американські магазини пропонують більш широкий асортимент, ніж українські, при цьому ціни на зарубіжних сайтах значно нижче. Замовити будь-яку річ в Overstock безпосередньо з США - це вигідно, швидко і зручно.

Особливості магазину Оверсток

Overstock

Американський інтернет-магазин Overstock продає найрізноманітніші товари, включаючи меблі, побутову техніку та одяг. Продукція магазину складається як з речей власного виробництва (наприклад, меблі або товари для будинку), так і з товарів інших брендів, що реалізуються по стокових цінах.

Компанія прагне запропонувати своїм клієнтам великий вибір високоякісних товарів за низькими цінами і вважається одним з найбільших онлайн-ритейлерів у світі. Серед найбільш популярних продуктів, що реалізуються на цьому інтернет-майданчику, можна виділити:

 • предмети одягу;
 • годинники;
 • прикраси та аксесуари;
 • товари для дому;
 • предмети декору;
 • дитячі іграшки.

Особливістю магазину є його мультибрендовість. Тут можна знайти найширший діапазон товарів від різних виробників. Бомбер від Versace за $ 600 може бути сусідом із стоковою вітровкою від Dickies всього за $ 28. Рушники та постільні приналежності, незвичайні статуетки і стильні настінні годинники - все це ви знайдете в Оверсток.

Почему выгодно заказать товары из США?Чому вигідно замовити товари з США?

Сьогодні замовлення речей через океан може виявитися набагато вигідніше походу в найближчий торговий центр. У такого виду шопінгу є ряд незаперечних переваг:

 • вартість американських речей для внутрішнього ринку набагато нижче вартості тих самих товарів на експорт;
 • інтернет-магазини США пропонують великий асортимент товарів, яких немає в Україні;
 • якість продукції, виробленої для внутрішнього споживання в США, ретельно перевіряється;
 • речі потрапляють в категорії сток і аутлет набагато частіше.

Купуючи речі в Україні, ви витрачаєте зайві гроші, просто не знаючи, що можна отримати доставку з Америки з економією коштів. Якщо ви хочете зробити замовлення, зверніться в нашу компанію EasyXpress. Ми не займаємось продажем речей або будь-якої іншої продукції, а допомагаємо нашим покупцям отримувати посилки з США, забезпечуючи їх збереження і високу швидкість трансферу.

Замовивши доставку в нашій компанії, вам не доведеться платити додаткові податки в США, так як наш склад знаходиться в безподатковому штаті Делавер. Посилка може прийти одним з двох шляхів на ваш вибір:

 • авіадоставка;
 • доставка морем.

Процес доставки гранично простий: після реєстрації на сайті ви отримаєте особисту адресу в Америці, на яку буде доставлене замовлення (саме ця адреса вказується під час покупки). Все, що вам потрібно зробити далі, - внести покупку в особистий кабінет EasyXpress. Після цього ви будете стежити за її пересуванням за отриманим трек-номеру.

Ми пропонуємо максимально зручну модель отримання покупок і гарантуємо доставку товарів в повному обсязі і в найкоротші терміни. Купувати з EasyXpress - це вигідно.

Подібні магазини

Отримайте безкоштовну адресу

Реєструйтесь уже зараз
Отримати адресу у США
arrow copy
Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)