Доставка з Lenovo

 • Не приймає українські карти
 • Не поставляється на наш склад
 • Доступна можливість самостійного викупу з сайту

Рейтингом:

Доступність:

$ $ $ $ $

Офіційний сайт , він же магазин всесвітньо відомого бренду LENOVO . Тут можна знайти техніку цієї торгової марки та аксесуари до них.

Детальніше

Lenovo (Леново)

Комп'ютерна техніка, ноутбуки, планшети, монітори та інші подібні товари в Україні коштують недешево. Але життя сучасної людини без них неможлива, тому доводиться вибирати з представленого в магазинах асортименту. Існує й інший шлях - замовляти продукцію відомих брендів в Америці. Серед популярних компаній з виробництва комп'ютерної техніки одне з провідних місць займає Lenovo.

Історія бренду

Купить Lenovo в Америке - easyxpress.com.ua

Компанія почала роботу в 1984 році. Спочатку вона просто імпортувала деякі товари в Китай, але бізнес провалився. У 1988 році Lenovo створила друковану плату і змінила назву на Legend Hong Kong, або просто Legend. На початку 90-х був анонсований випуск першого комп'ютера. У 2003 році виробник зрозумів, що готовий виходити на зарубіжний ринок. Для цього бренд знову перейменували, на цей раз в відомий сьогодні всім Lenovo.

Тепер ноутбуки, планшети, монітори Леново купують по всьому світу. Особливо виділяється лінійка ThinkPad, яка відрізняється надійністю і високою потужністю. Є і більш бюджетна серія - IdeaPad.


Цифрова техніка для дому та роботи

Ноутбук Lenovo из Америки

Вся продукція на офіційному сайті розбита на кілька тематичних категорій, тому будь-який покупець зможе швидко знайти потрібний товар:

 • ноутбуки (лептопи) - компанія випускає моделі не тільки для розваг та ігор, але і для навчання, роботи, інтернет-серфінгу;комп'ютери - для створення зручного місця для роботи або навчання;
  робочі станції - характеризуються максимальною функціональністю і хорошою продуктивністю при роботі з професійними програмами;
  планшети - де б ви не були, можна насолоджуватися іграми, працювати або вчитися;
  аксесуари та програми - тут можна знайти монітори, акумулятори, клавіатури і мишки, адаптери та кабелі;
  для ігор - в цьому розділі зібрана вся цифрова техніка, яка потрібна сучасному геймеру для отримання максимального задоволення від гри;
  для бізнесу - монітори, комп'ютери, ноутбуки, які створені компанією для зручної та ефективної роботи.

Окремо виділені монітори, хоча їх можна знайти і в розділі «Аксесуари».

Як замовити техніку Lenovo в США?

Основною перевагою такої покупки є більш доступна ціна. В українських магазинах на вартість впливають різні чинники, значно збільшують цінник. В Америці ж часто проводяться великі розпродажі, в ці дні можна вигідно купити цифрову техніку. Крім того, ви будете впевнені, що купуєте оригінал, адже це офіційний сайт виробника.

З EasyXpress у вас не виникне проблем з доставкою. У цьому інтернет-магазині не приймають українські карти. Тому рекомендуємо скористатися нашою послугою «Викуп товару».

Подібні магазини

Отримайте безкоштовну адресу

Реєструйтесь уже зараз
Отримати адресу у США
arrow copy
Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)