Доставка з Estee Lauder

  • Приймає українські карти
  • Доставляє на наш склад
  • Доступна можливість самостійного викупу з сайту

Рейтингом:

Доступність:

$ $ $ $ $

Якісна декоративна косметика і косметика для догляду за шкірою . За США доставка безкоштовна.

Детальніше

Компанія Estee Lauder заснована більше 70 років тому в Нью-Йорку подружжям Есте і Джозефом Лаудер. Ідея відкрити магазин косметики прийшла в голову Есте після того, як її дядько Джон Скотц (дерматолог) створив крем для обличчя Super-Rich All Purpose Crema. Ефективний косметичний засіб швидко завоював популярність серед покупців. Вже через рік оборот компанії досяг $ 7 млн. Стрімкому зростання обсягів продажів сприяли бізнес-ідеї Есте Лаудер. Саме вона першою здогадалася роздавати потенційним покупцям пробники своєї продукції і вручати подарунок при покупці. В даний час компанія є власником 29 брендів. Її продукція продається в 150 країнах світу.

Переваги товарів Estee Lauder

Косметичні засоби Estee Lauder покупці цінують за високу якість, ефективність, ніжну консистенцію і приємний аромат. Компанія ретельно контролює якість продукції на всіх етапах її виробництва. Вона не дає своїм покупцям нездійсненних обіцянок, коли рекламує свій товар. Сімейство Лаудер вважає, що бізнес повинен бути чесним.
Найбільшим попитом користуються легендарні креми і сироватки Есте Лаудер. До сих пір виготовляються 4 перших види крему, створених за рецептами дядька Есте Джона Скотца. Перлиною колекції Estee Lauder є крем Re-Nutriv Revitalizing Comfort, який створила сама Есте. Він містить цінні масла, комплекс ліпідів і особливі полімери, які підтягують шкіру, виконуючи роль каркаса.

Компанія виготовляє продукцію для різних типів шкіри. Відновити шкірний покрив, який постраждав в результаті впливу агресивних засобів, дозволяє інтенсивна сироватка Advanced Night Repair Concentrate. Косметичний засіб прискорює регенераційні процеси, усуває роздратування і лущення. Косметика Есте Лаудер допомагає поліпшити колір обличчя людям, у яких на шкірі є висипання і розширені пори. У складі засобу Idealist міститься речовина глюкозамін, яка м'яко відлущує шкіру, одночасно звужуючи і очищаючи пори.

Великою популярністю користується декоративна косметика Estee Lauder. Її цінують за багату палітру кольорів, натуральний склад і гіпоалергенність. Вишукані аромати парфумів компанії приваблюють жінок і чоловіків різного віку. Їх благородні нотки підкреслюють успішність власника. Серед величезної колекції букетів Есте Лаудер підбере для себе аромат кожен покупець - ділова леді, юна кокетка, респектабельний джентльмен і брутальний хлопець.

Як придбати косметику Estee Lauder

Купити косметичні засоби Estee Lauder можна за допомогою нашої компанії EasyXpress, яка надає послуги доставки продукції з будь-якого інтернет-магазину США в Україні. Досвідчені співробітники підкажуть покупцям, як використовувати американський сайт для придбання товарів. Вони допоможуть зорієнтуватися в каталозі і правильно замовити вподобаний засіб.

Співпрацюючи з компанією EasyXpress, можна добре заощадити. Ми надаємо своїм клієнтам американську адресу для здійснення покупок в США. Завдяки цьому вони можуть купити товар на 7% дешевше (без суми податку на продаж).

Компанія EasyXpress також здійснює контроль за переміщенням товарів з США в Україну. Співробітники стежать, щоб вартість всіх замовлених клієнтом посилок не перевищила митний ліміт (€ 100). Після доставки посилки в Україну, компанія відправляє її покупцеві за вказаною адресою. При бажанні замовник може забрати товар самостійно з нашого офісу в Києві.

Подібні магазини

Отримайте безкоштовну адресу

Реєструйтесь уже зараз
Отримати адресу у США
arrow copy
Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)