Доставка з Better World Books

Рейтингом:

Доступність:

$ $ $ $ $

Better World Books - книжковий інтернет магазин вживаних і нових книг.

Детальніше

Better World Books itd - прекрасна можливість купити, як нові, так і старі книги. Тут можна замовити абсолютно рідкісні книги, так і популярні і поширені видання на різних мовах світу. Американський магазин був створений в 2002 році як комерційна організація, яка багато коштів спрямовує на благодійні цілі. Інформацію про пожертвування можна отримати в режимі реального часу.

Книги надходять на Better World Books з коледжів, університетів, бібліотек та зберігаються на складах, які знаходяться в штаті Індіана Сполучених Штатів Америки і Шотландії. Компанія має в своєму розпорядженні значні ресурси для відновлення книг, які мають цілком реальну перспективу опинитися на звалищі. Крім книг на Betterworldbooks.com можна придбати аудіо продукцію.
Скориставшись зручною системою пошуку, ви можете знайти необхідну книгу, прочитати опис видань, відсортувавши їх за критерієм стану. Також ви можете скористатися спеціальними фільтрами, виходячи їх інших аспектів:


  • Ціна.
  • Формат.
  • Розмір шрифту.
  • Рейтинг серед читачів.
  • Мова.
В описі варто звернути увагу на наступні нюанси - м'яка або тверда обкладинка, стара чи нова книга. Купуючи книгу, ви вносите свій вклад в розвиток літератури. З кожної книги, яку купують в інтернет магазині, відраховуються дотації на підтримку спеціальних благодійних програм.
Близько семи відсотків прибутку компанія переводить на утримання бібліотеки і покупку нової літератури, яка надходить в продаж. Ви можете скористатися правом повернення протягом шістдесяти днів з дня покупки. Для цього необхідно вкласти в посилку записку з номером замовлення, в якій потрібно вказати причину повернення.

Подібні магазини

Отримайте безкоштовну адресу

Реєструйтесь уже зараз
Отримати адресу у США
arrow copy
Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)