Доставка з 6pm

  • Приймає українські карти
  • Доставляє на наш склад
  • Доступна можливість самостійного викупу з сайту

Рейтингом:

Доступність:

$ $ $ $ $

Інтернет-магазин, в якому Ви можете придбати одяг, взуття, аксессуари самих популярних брендів. Постійні знижки і розпродажі.

Детальніше

Оплату товарів на 6pm.com можна здійснювати тільки картою. Магазин приймає Paypal тільки з акаунтів, які були зареєстровані в США.

Читайте детальну інструкцію, як купувати на 6pm тут.


Як замовити товари з 6рм в Україну?

Поки для багатьох доставка з 6PM в Україні - лише нездійсненна мрія, для нас вона - звичайна реалія життя. Бажаєте влаштувати шопінг в одному з найбільших інтернет-гіпермаркетів Америки прямо зараз? Купуйте ту ж одяг, взуття та аксесуари, що і «просунуті» американки, а easyXpess допоможе Вам отримати замовлені товари прямо до порогу власної квартири. З нами можна зробити віртуальну прогулянку по культовим інтернет-магазинах Америки з такою ж легкістю, як і по торговим точкам України..

Якщо у Вас є банківська карта і мінімальне володіння англійською, Ви можете замовляти товари з 6pm.com без посередників! Реєструйтеся у нас на сайті, щоб отримати безкоштовний адресу в США. У майбутньому використовуйте цю адресу як адресу доставки при реєстрації на 6pm. Ми завжди раді допомогти Вам корисною інформацією у нас на сайті і порадами при спілкуванні по телефону +38 (044) 500-97-93.

6pm


Доставка з сайту 6ПМ - найкращі речі прямо з Америки!!

Доставка з сайту 6PM вигідна в першу чергу тим, що Ви отримуєте можливість купити одяг, взуття та аксесуари для себе та членів сім'ї за вигідними цінами і з тими ж знижками, які діють і для американських громадян. Як, Ви не знали? 6PM в цьому плані - просто Клондайк для справжніх шопоголіків. Коли б ви не заглянули на цей ресурс, обов'язково знайдете парочку вигідних пропозицій..

Чому ще варто зробити віртуальну екскурсію по розділах цього магазину?

· По суті, Ви отримуєте можливість одягнутися з ніг до голови і одягнути своїх близьких на одному сайті. Там є все. Не вірите - перейдіть на ресурс і подивіться самі. Продукція, яку Ви ще вчора з заздрістю розглядали на сторінках глянцю, може виявитися у Вас через лічені дні.

· Дана торгова площадка - це бренди, бренди і ще раз бренди! Причому все те, що в Україні вартує захмарні суми, в 6PM можливо знайти за цілком практичну вартість.

· Як правило все, що доходить до нас - це лише «відлуння» модних тенденцій, вже давним давно не актуальні. Ви ж можете придбати речі з останніх колекцій - саме ті, що зараз носять в Нью-Йорку, Майамі - так у всій Америці.

6пм


Замовлення товарів з 6PM на власну американську адресу

Доставка з 6PM пройде набагато швидше, якщо у Вас є адреса на території США (а деякі магазини і зовсім не здійснюють пересилку в інші країни). Зареєструвавшись на easyXpress, Ви абсолютно безкоштовно отримуєте адресу в Америці. На неї може приходить Ваша особиста кореспонденція - листи, журнали та ін. - і, звичайно ж, речі, які вам сподобалися. Навіщо це потрібно? Подібна система пересилання дозволяє доставляти замовлення набагато оперативніше.

Наслухалися «страшних казок» про те, що посилки зі Штатів можуть йти місяцями і в підсумку виявитися зовсім не такими, як Ви очікували? Такі ситуації повністю виключені з easyXpress! Будьте модними, одягайтеся в кращих американських магазинах. А easyXpress подбає, щоб обновки з доставкою з 6PM виявилися у Вас якомога швидше!

Подібні магазини

Отримайте безкоштовну адресу

Реєструйтесь уже зараз
Отримати адресу у США
arrow copy
Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)