Доставка з newegg

 • Не приймає українські карти
 • Доставляє на наш склад
 • Доступна можливість самостійного викупу з сайту

Рейтингом:

Доступність:

$ $ $ $ $

Всі технічні новинки, які ви тільки можете собі уявити - в магазині Newegg. Справжній рай для гаджетоманів - постійні знижки, новинки, акції.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: можна оплатити покупку криптовалютою

Детальніше

Не тільки за брендовими речами варто заглянути на великі американські портали - доставка з Newegg в Україні робить ближче і новинки світу техніки і електроніки. Адже не секрет, що саме в США прилади та гаджети з'являються раніше, ніж їх привозять до нас, а ціни на них там набагато нижче. Тому ті, хто бажає купити новітні комп'ютери і технічні пристрої, вважають за краще робити це на американських онлайн-майданчиках. За якими приладами варто звернутися в цей інтернет-магазин?

Доставка з Newegg в Україну - девайси і техніка прямо з Америки

 1. Комп'ютерні прилади та всі відповідні аксесуари і комплектуючі до них.
 2. Електроніка (ТВ, камери, диктофони та ін.).
 3. Тренажери для адептів здорового способу життя.
 4. «Іграшки» для Вашого автомобіля (GPS і т. Д.).
 5. Устаткування для колективних та індивідуальних спортивних ігор.

Все це, а також багато іншого - наприклад, годинники і ювелірні прикраси - Ви можете замовити з Америки безпосередньо, а easyXpress допоможе Вам зустрітися з бажаними покупками якомога швидше.

Доставка з Newegg разом з easyXpress - суцільна вигода!

Купуючи девайси і технічні пристрої в іншій півкулі, Ви напевно хочете отримати придбане швидше. Доставка з Newegg разом з easyXpress - це оптимальне рішення для тих, хто хоче, щоб замовлені товари привезли в мінімальні терміни. Щотижня ми отримуємо нові партії товарів для наших клієнтів і розвозимо їх по всій Україні. Можливо, прямо в цей самий час кур'єр поспішає саме до Вас!

З easyXpress доставка продукції з Newegg або будь-якого іншого великого американського інтернет-порталу здійсниться в мінімальний термін, і зовсім скоро Ви будете розпаковувати посилку у себе вдома!

Доставка товарів с Newegg в Україну

Щодня в світі випускаються тисячі різноманітних гаджетів і аксесуарів для цифрової техніки. Вони полегшують нам життя, дозволяючи автоматизувати ряд процесів. Відкрити для себе світ новинок допоможе інтернет-магазин Newegg.

Що можна купити на Newegg?

Сделать заказ в магазине Newegg с EasyXpress

На сайті newegg.com представлений широкий асортимент техніки для вашого будинку. Тут ви знайдете:

 • комп'ютери і комплектуючі до них;
 • мобільні пристрої;
 • цифрове обладнання для дому та офісу;
 • розумні гаджети;
 • ігрові консолі;
 • всілякий софт;
 • товари для вашого авто;
 • все для любителів здорового способу життя;
 • посуд і предмети побуту;
 • незвичайний декор для будь-якого приміщення.
 • В асортименті магазину представлені товари багатьох відомих брендів як з Америки, так і з усього світу. Незважаючи на те, що в різноманітті продукції легко заплутатися, на сайті є зручна пошукова система. Тому знайти потрібний вам прилад не складе труднощів.

  Інтернет-магазин містить постійно оновлюваний розділ розпродажів. Завдяки унікальним пропозиціям і проведенню акцій ви зможете заощадити до 90% від початкової вартості товару.

  Чому зручно замовляти через EasyXpress?

  Неважливо, що ви хочете купити - хороший ноутбук, приладдя для ігор або будь-яку іншу новинку зі світу електроніки - EasyXpress допоможе вам. Витративши близько 5 хвилин на просту реєстрацію на сайті, ви отримуєте можливість робити замовлення з будь-якого інтернет-магазину США. Транспортування посилки проходить в два етапи: спочатку товар доставляється на наш американський склад, а потім обраним вами способом в Україні.

  Існує два способи доставки - авіадоставка і доставка морем.Перша швидше, але дорожче. Друга дешевше, але товар може йти близько місяця. Комісія EasyXpress мінімальна, а тому ви нічого не переплачуєте. До того ж, купуючи в Америці, ви зможете отримати найостанніші новинки за найкращими цінами. Відкрийте світ гаджетів з EasyXpress!

  Подібні магазини

  Отримайте безкоштовну адресу

  Реєструйтесь уже зараз
  Отримати адресу у США
  arrow copy
  Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)