FAQ (frequently asked questions)

Що я можу замовити із США?

Все - від дитячих іграшок до автозапчастин, та окрім того, що вказано в списку заборонених речей. Якщо у Вас виникли сумніви з приводу можливості доставки товару із США в Україну, зв'яжіться з нашими менеджерами, ми відповімо на всі Ваші запитання.

Що не можна замовляти із США? - Список Заборонених Речей!

Нижче наведено перелік речей, заборонених до пересилання. Спроба переслати що-небудь з цього переліку може призвести до кримінальної відповідальності, штрафів і навіть тюремного ув'язнення:

• Колюче-ріжучі предмети, ножі, в тому числі: сокири, туристичні топірці.

• Зброя та патрони; приціли для зброї; триноги / підставки для зброї ; пейнтбольну зброю і аксесуари до неї; розбірні компоненти зброї; балончики з рідиною паралітичної дії; арбалети, луки, в тому числі для спортивної стрільби, засоби для чищення зброї.

• Вибухові речовини, піротехніка.

• Вогнегасники, бронежилети та каски.

• Дрони, безпілотники.

• Радіоактивні речовини.

• Репліки, копії брендів.

• Автозапчастини, які містять нафтопродукти, масла, рідини.

• Легкозаймисті або агресивні рідини.

• Живі або не живі тварини, насіння, саджанці рослин, зразки мінеральних каменів.

• Дорогоцінні метали / каміння.

• Гроші або акції, облігації, грошові чеки, антикваріат (картини, монети і т.д.).

• Документи: листи; цінні папери; паспорта; свідоцтва про народження.

• Кореспонденція (журнали, брошури, рекламні буклети тощо).

• Медичне обладнання, будь-які медичні аксесуари, інструменти, апарати.

• Тютюн і тютюнові вироби / аксесуари до них: кальяни; вейпи; електронні цигарки.

• Наркотики і наркотичні засоби будь-якого походження, CBD олійки.

• Алкоголь.

• Товари, що швидко псуються, для транспортування яких необхідно дотримуватися температурного режиму.

• Порнографічні матеріали.

• Всі товари, для яких за законодавством США необхідна ліцензія на експорт.

• Будь-які товари військового призначення.

• Пристрої для підслуховування, глушники сигналу та інші товари подвійного призначення.

• Електротранспорт і його комплектуючі: електросамокати; скутери; сігвеї.

• Корм для тварин.

• Будь-які товари з вичерпаним терміном придатності.

• Товари, заборонені до доставки законодавством України та митним Кодексом.


Товари, які заборонені до авіа, але дозволені морем та економ доставкою:

• Товари вагою понад 30 кг, якщо не заборонені списком раніше.

• Духи / пробники, аерозолі, засоби з дозаторами, місти.

• Акумулятори, літієві батареї, повербанки, генератори, зарядні станції.

• Рятувальні жилети, автомобільні подушки безпеки.

• Амортизатори.

• Їдкі та легкозаймисті речовини (фарби, клеї, хімічні речовини, легкозаймисті смоли, розчинники, рідини, стиснене повітря, продукти, які містять будь-які гази, спирти, кислоти, лаки).

Доставку товарів з магазинів: digikey.com, mouser.com, а також мікрокомп'ютерів Raspberry Pi, необхідно заздалегідь узгоджувати. Для відправки товарів даного типу потрібно надати документи: інвойс і виписку з банку про оплату, копію паспорта, фото банківської карти, заяву в довільній формі про те, що товари будуть використаний в особистих цілях.

Якщо Ви не знайшли свій товар в списку забороненого, але у Вас є сумніви, будь ласка, зверніться до нас за консультацією, перед купівлею. Ми з радістю допоможемо Вам розібратися у всіх нюансах.

Чи можна робити замовлення з онлайн-магазинів, яких немає в каталозі?

Звичайно! Ви можете обрати будь-які американські і світові інтернет-магазини.

Щоб ми змогли доставити Ваш товар, повинна бути можливість його оплатити і при цьому магазин доставив його на адресу нашого складу.

Маленька порада від наших експертів: якщо Ви плануєте здійснити покупку в новому магазині і не впевнені в тому, чи все буде гладко - зв'яжіться з нами і ми відповимо на всі Ваші запитання.

Чи можу я додати ще одну адресу одержувача для себе, або відправити посилку напряму іншому одержувачу (друга, родича і т.д.)?

Так! Ви можете додати стільки адрес одержувачів, скільки хочете. Це може бути зроблено через меню одержувачів у вашому Профілі. Для цього просто треба обрати пункт «Додати адресу» і заповнити всі поля. Доставка з США в Україну буде здійснюватися за тією адресою, яку ви вкажете основною при реєстрації посилки. Зверніть увагу, що в разі, якщо одержувачем є інша людина, в інформації про одержувача повинні бути його паспортні дані та номер телефону, а не ваші. Крім того, в разі, якщо вартість доставки не була оплачена заздалегідь, одержувач повинен оплатити її в момент доставки.

Яка мінімальна та максимальна вага посилки?

Мінімальної ваги посилки немає. Ви можете замовити що завгодно. Мінімальна розрахункова вага для авіа доставки - 300 грамів. Таким чином, все, що буде важити менше, буде пораховано як 300 грамів. Все, що важить більше, буде пораховано по тарифу: $8.95 за кг. Мінімальна вартість авіа доставки - $2.69. Мінімальна розрахункова вага для доставки морем - 3,5 кг. Таким чином, все, що буде важити менше, буде пораховано як 3,5 кг. Все, що важить більше, буде пораховано по тарифу $4.99 за кг. Мінімальна вартість доставки морем - $17.5.

Вага Вартість
0-300 грам $2.69 (авіа) / $17.5 (море)
400 грам $3.58 (авіа) / $17.5 (море)
1 кг 175 грам $10.52 (авіа) / $17.5 (море)
4 кг $35.8 (авіа) / $19.96 (море)

Максимальна вага однієї посилки (одного місця!), яку можна відправити авіа - 30 кг (66 фунтів). Максимальна вага однієї посилки (одного місця!), яку можна відправити морем - 50 кг (110 фунтів). Максимально допустима довжина упаковки посилки:

до 1,5 метри, для авіа доставки;

до 2 метрів, для доставки морем.

Посилки, габарити яких перевищують вищевказані значення, можуть бути відправлені до України як комерційний вантаж. Умови та тарифи узгоджуються заздалегідь.

Як мені оплатити послуги easyXpress?

Вам доступно декілька способів оплати наших послуг:

 • Готівкою кур'єру під час доставки
 • Готівкою або карткою в нашому офісі в Києві при самовивозі
 • Онлайн, на сайті, в Вашому особистому кабінеті
 • Післяплатою, при отриманні на відділенні кур'єрської компанії

Як зареєструватись на PayPal?

Як правильно зареєструватися в Paypal, щоб отримати можливість оплачувати покупки не тільки картою? Ось докладна інструкція.

Реєстрація PayPal, втім, як і відправка платежів - безкоштовні. Для того, щоб здійснити реєстрацію на сайті вам знадобиться всього дві речі:
- працюючий e-mail, бажано американський (gmail.com, yahoo.com)
- платіжна карта, з позитивним балансом.
Щоб зареєструватися в PayPal, треба зайти на сайт PayPal.com і натиснути кнопку Зареєструватись

Sign up for Paypal

Ви потрапите на сторінку, де система для початку попросить вибрати вашу країну (тут треба сказати правду!) Ввести e-mail і придумати пароль

Register on Paypal


Після цього Ви потрапите на сторінку, де буде запропоновано ввести персональні дані. Форма досить проста і з її заповненням проблем виникнути не повинно.
Всі пункти обов'язкові для заповнення.

Тут потрібно ввести ім'я, прізвище, дату народження у форматі - дд / мм / рррр, вказати громадянство, свою домашню адресу. Потім заповнити поля: місто, область, індекс і номер телефону. Після чого вибрати галочку, що ви погоджуєтеся з умовами використання сервісу.

Register form on PaypalНа наступній сторінці вас попросять ввести реквізити платіжної картки, яка буде використовуватися при роботі з PayPal. Якщо на карті немає коштів, хоча б декількох доларів, краще відкласти реєстрацію, поки вони там не з'являться, оскільки Paypal не зможе провести перевірку карти шляхом блокування 1 долара на вашому рахунку.

Add card on Paypal

Номер кредитної картки - введіть номер, вказаний на титульній стороні Вашої платіжної карти. Без пропусків. Сервіс сам визначить, який це тип карти.
Дата закінчення терміну дії - «Expiration Date» - термін дії карти. Зазвичай вказано на титульній стороні карти.
CSC - верифікаційний код (також його називають CVV2). Це 3 останні цифри на зворотному боці картки. Якщо номери на карті немає - зв'яжіться з вашим банком.

Тепер, для успішного закінчення реєстрації треба натиснути Add Card «Додати карту».
Якщо карта була успішно авторизована, або, навіть якщо вона була відхилена, Вас попросять виконати наступний крок: підтвердити ваш e-mail адресу, яка була вказана в реєстраційній формі.

Перевірте вхідну пошту в електронній скриньці, який Ви вказали при реєстрації, знайдіть лист від PayPal з темою "Активуйте свій рахунок PayPal!" і натисніть в ньому на посилання «Натисніть тут для активації вашого рахунку», Ви потрапите на сайт PayPal, де для підтвердження також знадобиться ввести обраний при реєстрації пароль.

Якщо посилання не працює при натисканні, увійдіть у Ваш PayPal акаунт і у вкладці «Список Завдань» виберіть «Підтвердити адресу електронної пошти».
Потім на наступній сторінці в "Крок 2" виберіть «Натисніть це посилання, якщо ця кнопка в тілі електронного листа» і введіть цифровий код (confirmation number), який надійшов Вам у листі.

Якщо ви не отримали листа, ви можете повторно запросити номер активації через свій аккаунт.
Процес верифікації карти досить простий. З вашої картки знімається $ 1.95 (ці гроші потім повернуться на карту). Потім у виписці операцій по карті, вам потрібно буде знайти 4-х значний код. Виглядати це буде приблизно так "1234PayPal - * EXPUSE", перші 4 цифри - це і є код, який потрібно ввести на сайті PayPal. Дізнатися цей код ви можете за допомогою інтернет-банкінгу, дзвінка в службу підтримки банку, отримавши виписку операцій по карті, або, якщо у вас підключений смс-банкінг, інформація відразу ж прийде у вигляді СМС.

Після верифікації карти, можна починати робити покупки на сайтах, які приймають оплату через PayPal, наприклад на Ebay.

Як зареєструватись на Ebay?

Ebay - найбільший в світі сайт-аукціон. Різноманітність товарів на ньому задовольнить будь-кого, проте доставка з ebay не завжди є в Україну - багато продавців ігнорують Україну через проблеми з нашою поштою. Більш того, через ті ж проблем ebay не поспішає створювати відділення ebay Ukraine, так що для того, щоб мати можливість отримувати більшість товарів з цього величезного інтернет-магазину, потрібно отримати американську адресу при реєстрації у нас на сайті.
Реєстраційну форму на Ebay необхідно заповнювати англійською мовою (латинськими літерами), для того, щоб отримати американську адресу,
потрібно спочатку зареєструватися на easyXpress.com.ua.
Щоб почати реєстрацію на сайті, перейдіть на головну сторінку ebay.com. Сторінка відкриється в новому вікні. Реєструйтеся, а цю сторінку використовуйте, як шпаргалку.

Sign in or register

На главной странице ebay.com в левом верхнем углу, найдите надпись «Sign in or register», нажмите «register» и дождитесь полной загрузки следующей страницы с регистрационной формой.

register on eBay

Заповніть просту форму реєстрації, надавши сайту мінімальну інформацію про себе. Всі поля ОБОВ'ЯЗКОВО повинні бути заповнені латинськими (англійськими) літерами. У цій формі всі поля обов'язкові для заповнення. Якщо ви хочете зареєструвати аккаунт на юридичну особу, відразу натискайте «start a business account».

Email address - ваш e-mail, вводіть вручну обидва рази, скопіювати не можна
Ім'я та прізвище з префіксом EZX.

Password - потрібно ввести пароль (не менше 6 символів, використовуйте латинські букви і цифри в різних реєстрах). Не вигадуйте простий пароль і ніколи і нікому його не повідомляйте, навіть якщо отримаєте лист, що «дуже схожий» на лист від eBay. Прийомом з фальшивими листами від аукціону eBay часто користуються шахраї.

Натисніть «Register», підтвердивши реєстрацію і свою згоду з призначеною для користувача угодою (правилами) і політикою конфіденційності eBay.
Потім Ebay запропонує вибрати ID - і згенерує його сам. Якщо вам не подобається довгий ID, можете поміняти.

ID on eBay

На цьому базова реєстрація завершена. Ви можете переглядати всі без винятку товари, продавців, магазини на аукціоні (eBay Stores) і все інше.
Але для того, щоб мати можливість робити ставки і купувати товари, потрібно повністю заповнити свій профіль на сайті, вказавши правильну адресу проживання і хоча б одну адресу доставки (для куплених товарів).
Для того, щоб ввести адреси проживання та доставки, необхідно зайти в ваш "кабінет" - "My eBay".

Для цього, авторизувавшись на eBay.com, виберіть відповідну вкладку і натисніть «Summary».

My eBay

Теперь выберите вкладку «Account» и пункт «Addresses» (адреса).

Addresses eBay

Create Addresses on eBay

Спочатку треба додати «Registration Address», тобто адреса вашого проживання (адреса, яку ви в разі чого можете підтвердити документально).
А також «Primary Shipping Address» - адреса, яку будуть бачити продавці при покупці товарів. Адрес доставки ви можете використовувати кілька, перебувати вони можуть в різних країнах.
Ось так виглядає форма для введення адреси (тільки латинськими буквами, англійською мовою).
Ось так її заповнюють клієнти EasyXpress. Не забудьте, що номер кімнати повинен бути ваш - з профілю на сайті.

Provide your Addresses

Після введення будь-якої з адрес у вас можуть запросити дані платіжної карти, для верифікації особистості.

Confirm your identity

Система сама визначає, до кого слід застосовувати даний процес перевірки. Вводите номер з лицьового боку картки, потім вибирайте її термін дії і вкажіть Card Identification Number - три останні цифри на зворотному боці. Зверніть увагу на колонку «Cardholder Information», вона заповнена даними введеними при реєстрації і якщо ці дані не збігаються з тими, що були вказані при оформленні карти - змініть їх, натиснувши «change».
На карті буде заблокована сума еквівалентна одному долару, потім вона розблокується.
Тепер для повноцінного шопінгу і будь-якій з філій eBay, вам залишилося прив'язати до свого аккаунту рахунок Paypal (якщо він у вас вже є).
Paypal - це найпопулярніший спосіб оплати на аукціоні, через неї здійснюється більшу кількість всіх угод.
Отже, там же, в «My eBay», у вкладці «Account», вибирайте «Paypal Account».

Paypal Account

Якщо у вас ще немає облікового запису в Paypal тисніть - «Sign up» (зліва), якщо вже є, то, щоб зв'язати eBay і Paypal акаунти, тисніть кнопку праворуч і вводmnt реквізити (виглядають, як e-mail адреса, яка використовувалась при реєстрації на Paypal).

Paypal information

Детальніше про реєстрацію на PayPal читайте тут.
Після того, як картка прикріплена, Ви можете починати робити покупки на сайті і, завдяки адресою, наданим easyXpress.com.ua, користуватися доставкою по США.
Приємних покупок!

Як зареєструватись на Amazon?

Щоб стати покупцем Amazon, досить безкоштовної реєстрації, яка забере у вас 10-15 хвилин. Реєстрація дасть вам доступ до тисяч різноманітних товарів з америки, які можна придбати онлайн. Якщо вам потрібна одяг з Америки, книги, іграшки, музичні диски і, звичайно ж, елетронній книги - вам сюди.
У Amazon є безліч філій в інших країнах, крім США, якщо ви випадково зареєструєтесь в одному з них, це все одно дає вам можливість використовувати логін і пароль для входу на американську філію.
Американська філія Amazon - найпопулярніша.
Зареєструватися там просто - на першому етапі знадобиться лише ваш e-mail. Реєстраційну форму слід заповнювати англійською мовою (латинськими літерами)
Для початку потрібно перейти на головну сторінку сайту.

register on Amazon

На головній сторінці справа вгорі виберіть «Your Account» і в меню, там де «New customer?» Тисніть «Start Here».
З'явиться форма для реєстраціі. Тут потрібно ввести
Your name - ім'я
Email
Password - пароль
Password again - пароль знову.
Після цього - натиснути на кнопку Create your Amazon account - створити Ваш аккаунт на Амазон.

Create Amazon account

На цьому перший етап реєстрації закінчений. Після цього ви потрапите на головну сторінку, звідки потрібно перейти до свого кабінету.

Там потрібно ввести адресу. Шукайте розділ Settings - Налаштування і Add new address - Додати нову адресу.


Add new adress on Amazon

Тут Вам потрібно основною адресою вказати ту, яка була видана Вам при реєстрації на сайті easyXpress.com.ua.

Correct address on Amazon


Тепер залишилося тільки додати дані вашої карти.

Для цього перейдіть знову в ваш аккаунт, знайдіть підрозділ Manage Payment options

Manage Payment options on Amazon

На цій сторінці, виберіть Add Credit / debit card

Add Credit/debit card on Amazon

На наступній сторінці у вас попросять ввести адресу білінгу. Або вибрати ту, яка у вас вказана як адреса доставки.Практика доводить, що працює все і так, і так.

Billing address on Amazon

Якщо ви вирішили використовувати українську адресу, її потрібно вказати латиницею.

Add a new billing adress on Amazon

Після збереження даних ви можете починати робити покупки.
Приємного шопінгу!

Які витрати входять в покупку і доставку товару?

Загальна вартість Вашої посилки зкладається з:


1. Безпосередньо ціна товару, який Ви самостійно обираєте.
2. Вартість доставки по США, якщо є (від продавця на наш склад).
3. Вартість доставки Вашого товару із США в Україну (Київ).
4. Вартість послуги гарантування, якщо вона була обрана при реєстрації нової посилки.
5. Вартість митних послуг, якщо необхідно (згідно Митного Кодексу України).
6. Вартість доставки Вашого товару по Україні (здійснюється кур'єрськими компаніями).

Якою банківською карткою можна оплатити товар в американському онлайн-магазині?

Для оплати товарів в американсьмому інтернет-магазині найкраще оформити іменну банківську картку VISA або MasterCard, не має значення - у гривні чи у валюті. Для підвищення безпеки, наші експерти рекомендують обрати чіповану карту, якщо банк, в якому ви відкриваєте карту, надає таку послугу. Більше того, рекомендуємо мати окрему карту для таких розрахунків і тримати там тілки сумму, відведену на шоппінг.

Як перевірити благонадійність продавця на Ebay?

Особливості магазину-аукціону Ebay в тому, що продавцем там може стати буквально кожен - як бренд (юридична особа ), так і звичайний користувач, який знайшов мотлох на горищі і вирішив його продати.

Тому завжди існує можливість потрапити на гачок шахраїв. Варіанти шахрайств на Ebay різноманітні. Найчастіші з них це:

- Сплатили товар, а вам його просто ніхто не надіслав

- Прийшов товар, який не відповідає опису (наприклад, замість нового телефону - старий), товар поганої якості, або просто порожня коробка, без товару.

- Продаж підробок (коли замість сумки Шанель за 2000 доларів приходить очевидний фейк, червона ціна якому 20 доларів в базарний день).

Тому, природно, виникає питання - як перевірити продавця на ebay ?

Ebay, насправді, дуже серйозно ставиться до питань безпеки. Тому дозволяє користувачам самим створювати рейтинг продавців на ebay .

На що варто звернути увагу?

- На дату реєстрації продавця. Бажано, щоб вона була більше двох років. При наявності високого рейтингу, це означає, що продавець сумлінний.

- Співвідношення позитивних і негативних відгуків. Ідеально, якщо рейтинг становить від 99 до 100 відсотків. Але, якщо є негативні відгуки, зверніть увагу, в який період вони були залишені. Якщо недавно - краще не купувати у цього продавця.

- Читайте відгуки. Якщо з англійською не дуже добре - використовуйте онлайн-перекладач. Якщо негативних відгуків мало, або один, може просто покупець попався неадекватний, таке теж буває.

- Зверніть увагу на детальний рейтинг продавця (зірочки). Будь-який покупець отримує можливість оцінити продавця на ebay по зірковій системі: - Відповідність опису товару, Спілкування (як швидко продавець реагував на ваші питання, якщо вони були), Час доставки, Вартість доставки та упаковки.

Після покупки продавець відразу ж виставить оцінку вам. А ви не поспішайте. Для того щоб поставити рейтинг на Ebay , вам доведеться почекати, поки ваш товар не приїде до вас.

Як шукати на Ebay

На Ebay продаються мільйони товарів. Знайти саме те, що вам потрібно, на перший погляд, просто неможливо. Але є два правила, дотримуючись яких, ви зможете правильно шукати товар на Ebay.

Перше - треба точно знати, що ви хочете купити. Якщо цього знання немає, шопінг на Ebay перетвориться в безцільні блукання по магазину, як лабіринтом.

Друге - треба визначитися з вартістю.

Визначилися? Значить, можна йти і шукати вашу нову покупку.

Якщо ваше знання англійської не таке ідеальне, як хотілося, переведіть ваш запит через онлайн перекладач. Базовий пошук товарів на Ebay здійснюється дуже просто - вводите запит, і отримуєте нескінченний потік товарів, які релевантні вашому запиту.

Звичайно, найкраще робити запит максимально чітким. Якщо ви, наприклад, шукаєте iPhone, то краще вказати, що це новий iPhone 5s, тому що просто за запитом «iPhone», ви отримаєте не тільки всі моделі телефонів, але і всі можливі аксесуари до них, чохли, кабелі, захисні плівки та т. п.

Search on Ebay>

Потім цей список можна зменшити, вибравши такі опції в меню зліва.

- Тільки аукціон, або тільки «Купити відразу»

- Категорія товару (у випадку з iPhone це буде Cell Phones & Smarphones)

Search category on Ebay

- Технічні дані (3G, GPS, та інші)

- Обсяг пам'яті

- Стан (новий, б / у, на запчастини, і т. П.)

- Вартість (мінімальна і максимальна)

- Доставка (платна або безоплатна)

І т.п.

Коли ви встановите галочки у всіх опціях, сфера пошуку звузиться саме до тих обсягів, які можна передивитись за короткий час і вибрати потрібний товар.

Для різних товарів ці опції можуть відрізнятися (колір, розмір взуття чи одягу, і т. П.). За цим прикладом ви просто зможете зрозуміти, як шукати товари на Ebay.

Коли найкращі знижки в американських магазинах?

1 січня. Новорічні розпродажі

Оскільки в США основне зимове свято - це, все-таки, Різдво, а не Новий рік, то новорічні розпродажі вже не такі глобальні, як різдвяні. Доставка в магазинах починається вже другого січня, так що «застрявання» посилок у святковій метушні не буде.

14 лютого. День Святого Валентина

Він же День закоханих. У це свято прийнято дарувати один одному подарунки з любовної символікою - цукерки, прикраси та іграшки у формі серця, листівки з признаннями (в тому числі і анонімні), а ще, за статистикою, велика кількість американців роблять пропозиції своїм половинкам. Свято вже відоме і у нас, в Європі і Азії, але все одно, такої популярності, як в США, у нього немає ніде.

Перед святом американські магазини, часто, влаштовують розпродажі і акції на ті самі предмети з любовної символікою, ювелірні прикраси. Також, приблизно за два тижні до свята, в магазинах можна по акціях придбати товари «для нього і для неї», це може бути що завгодно - від обручок до кросівок. Наприклад, дві пари светрів за ціною одного.

Третій понеділок лютого. День президента

По суті, це свято, яке раніше був присвячене дню народження Джорджа Вашингтона, так що відзначається воно тільки в США.

Багато магазинів до цього дня влаштовують короткострокові розпродажі. В першу чергу це стосується магазинів і товарів патріотичної тематики, а також тематики «кантрі» і «вестерн», тобто, є шанс купити ковбойські чоботи або сорочки набагато дешевше, ніж зазвичай.

17 березня. День святого Патріка

Свято перемістилося в США з Великобританії та Ірландії разом з першими поселенцями, тобто, досить давно. Святий Патрік приніс в Ірландію християнство.

Багато магазинів проводять різні акції і розпродажі в честь цього свята. Великий шанс купити щось смарагдово-зелене по знижці, так як саме цей колір є символічним для Дня святого Патріка.

Десь між 22 березня і 25 квітня. Католицька пасха

Символом Великодня на Заході є не тільки оздоблене яйце, а й кролик, який ці яйця приносить.

В основному, магазини в цей період роблять розпродажі на товари релігійної тематики. Але, оскільки, Пасха вже давно увійшла в світське життя, знижки можуть бути також і на їжу (шоколадних великодніх кроликів) та інші товари, які безпосередньо до свята ніякого відношення не мають.

Друга неділя травня. День матері

На відміну від 8 березня, в цей день вітають тільки матерів і вагітних. Свято дуже сімейне, прийнято, щоб діти дарували подарунки мамі.

Магазини під цю дату роблять акції і знижки на жіночі товари, і не тільки ті, які можуть стати подарунком - на одяг, білизна, косметику.

Третя неділя червня. День батька

Свято теж сімейне, вітають чоловіків, у яких є діти. У США відзначається з 1966 року.

Логічно було б припустити, що в цей день магазини роблять великі знижки і різноманітні акції на товари чоловічого асортименту.

4 липня. День Незалежності

День, в який було підписано Декларацію незалежності США в 1776 році - найбільше патріотичний свято в США.

Безліч американських магазинів роблять до цього дня акції на певні види товарів або ж у 1-2 можуть бути знижки на весь асортимент.

Перший понеділок вересня. День праці

Відзначається це свято в США з 1880 року. У цей день проводяться вуличні ходи, присвячені солідарності робітників. А ще це негласне свято закінчення літа, і його прийнято (якщо погода дозволяє) проводити на природі, як, власне, і 4 липня.

Тому, на це свято можна по знижкам закупитися всіма товарами для кемпінгу і барбекю. Але безліч магазинів влаштовують грандіозні розпродажі літніх речей, як-би натякаючи, що літу кінець.

31 жовтня. Хелловін

Переддень Дня всіх святих. Свято має язичницьке коріння, тому відзначається дуже весело, як і інші язичницькі свята. Діти в цей день вбираються в костюми нечисті і ходять по домівках, випрошуючи цукерки. Дорослі ж розважаються на костюмованих вечірках.

Свято настільки веселе, що популярний тепер не тільки в США, але навіть у нас.

Перед Хелловіном знижки влаштовують, в основному, магазини молодіжної тематики, за 2 тижні до нього можна купити собі карнавальний костюм за півціни. Практично всі магазини так чи інакше влаштовують розпродажі або на весь асортимент, або тільки на певні товари.

Четверта п'ятниця листопада. Чорна п'ятниця.

Це перша п'ятниця після Дня Подяки. У цей день починаються різдвяні розпродажі, які тривають до 25 грудня. Незважаючи на те, що це не офіційне свято, та й не свято зовсім, багато в цей день беруть відгул. Тому у всіх магазинах в цей день - максимально можливі знижки.

Кіберпонеділок

Настає відразу ж після Чорної п'ятниці. Службовці офісів повертаються на роботу і починають робити різдвяні покупки онлайн. У цей день в онлайн-магазинах - найнеймовірніші знижки за весь рік.

25 грудня. Різдво.

Оскільки на Різдво (як у нас - на Новий рік) прийнято дарувати подарунки рідним, різдвяні знижки - наймасовіші і найщедріші за весь рік.

Але, варто звернути увагу, що хороший вибір подарунків буває тільки в самому початку розпродажів, чим ближче до Різдва - тим складніше буде вибрати розмір або фасон. Плюс, в цей час сповільнюється час обробки товарів, і пошта перевантажена (і це не тільки в США, а по всьому світу теж), тому товари під час різдвяних розпродажів приходять повільніше.

Як правильно вказувати нашу адресу на сайті Victoria's Secret

Якщо Ви давно мрієте про білизну Victoria's Secret - немає причин відкладати покупку. Але зверніть, будь ласка, увагу на те, як правильно вказувати адресу на сайті бренду. Нижче ви можете ознайомитися з тим, як це зробити. Зверніть увагу, що тут дані потрібно ввводіть трохи не так, як вказано в Вашому профілі. У рядку Business / CO потрібно вказати CO EasyXpress і Ваш індивідуальний номер кімнати (5 цифр), а в наступному рядку вказати те, що в Профілі вказано як Adress Line 1.

Крім того, вкажіть номер телефону без рисок і плюсика на початку.

Будь ласка, внесіть свої дані в цьому магазині, якщо Ви плануєте або вже замовляли. Це полегшить нам ідентифікацію Вашої посилки!

Ми не зможемо гарантувати доставку в обіцяні терміни, якщо інформація буде вказана невірно :(

Correct address Victoria's Secret

Як купувати на ebay?

Про найбільший в світі онлайн-аукціоні eBay, напевно, чули навіть ті, хто ніколи нічого там не замовляв. Що цілком виправдано, т. як такого вибору чого завгодно не надасть жоден оффлайн-магазин не тільки в Україні, але і в світі.

Що можна купити на ebay?

Придбати на eBay можна все, що завгодно - від чохла для телефону до автомобіля. Багато продавців відправляють товари в Україну безпосередньо, але, як відомо, все саме «смачне» - знижки, новинки, офіційні гарантії і т. п більше за все орієнтовані на жителів США, а на покупців з України не поширюються.

Ми рекомендуємо для початку просто зареєструватися, використовуючи американську адресу, який ви отримуєте після реєстрації на EasyXpress, познайомитися з магазином і купити на Ebay щось невелике і дешеве - виключно для тестування послуги.

Який може бути перша покупка на Ebay?

Навушники, чохол для телефону, книга, диск, рукавички - щось до 10 доларів. Найчастіше по США у американських продавців доставка безкоштовна. Доставка товару вагою до 300 грам з США в Україну обійдеться вам в мінімальну вартість 3,6 доларів. Тому, роблячи покупку на eBay вперше, ви не витратите більше 10-15 доларів.

В середньому, товари доходять до київського офісу за 8-10 днів з моменту доставки товару на склад в США. Перевіривши таким чином, як все працює, ви переконаєтеся, що робити покупки на ebay - дуже просто.

Якщо у вас виникнуть питання щодо покупки товарів через ebay, ви завжди можете звернутися до нас і ми постараємося вам допомогти.

Як замовляти на Zappos і 6pm?

Оплату товарів на Zappos.com і 6pm.com можна здійснювати тільки картою. Магазин приймає Paypal тільки з акаунтів, які були зареєстровані в США.

Якщо ви купуєте в цьому магазині щось самостійно, в розділі Your Payment Information вказуйте тільки свої справжні дані, які прив'язані до вашої платіжної картки

Ось так треба заповнювати дані на 6pm

Full name - ім'я та прізвище
Address - адреса, якщо не помістився на одну сходинку, можна перенести на наступну
City - місто
State - область
Zip - поштовий індекс
У випадаючому списку вибираєте країну (Ukraine)
Phone number - вказуєте номер телефону з кодом країни.

Order on 6pm

Для Zappos форму біллінг-адреси заповнюють так:

У першій графі - Billing Adress треба вказати свою адресу (вулиця, будинок, квартира)
У другій графі - Billing Address Continued - своє місто, область і поштовий індекс.
У графі City - свою КРАЇНУ проживання.
У графі State вкажіть AA.
У графі Zip (поштовий індекс) для Zappos.com і для 6pm напишіть 11111.
У графі Phone Number - ваш контактний телефон.

Order on Zappos

Цей формат прийнятий магазином для тих, хто оплачує свої покупки міжнародними платіжними картами (посилання на першоджерело Zappos.com і 6pm.com).

Your Shipping Address - тут вкажіть адресу доставки (який ви отримуєте безкоштовно після реєстрації на easyxpress.com.ua).

Після того, як ви зробили замовлення, іноді адміністрація магазину може попросити надіслати копію лицьової частини вашої карти. Не треба цього лякатися - це нормальна процедура.

Як скасувати ставку на Ebay?

Беручи участь в аукціонах на Ebay, ви автоматично погоджуєтеся з тим, що ставки скасовувати не будете. Але є така невблаганна річ, як людський фактор і обставини і, на щастя, командою Ebay такі випадки передбачені.

В яких випадках можлива відміна ставки на Ebay?

 • Ваша помилка. Наприклад, ви хотіли зробити ставку 10 доларів, а зробили 100.
 • Значна зміна опису товару. Наприклад, ви збиралися купити червоний бюстгальтер, а через якийсь час він виявився чорним.
 • Якщо продавець не відповідає на повідомлення і листи на e-mail, будь-яким іншим способом.

Як скасувати ставку на Ebay?

Є спеціальна форма Bid Retraction form, якою потрібно скористатися, щоб скасувати ставку на Ebay. У випадаючому меню можна вибрати причину, по якій ви зважилися на цей крок.

Альтернатива

Якщо жодна з причин не підходить, а скасувати ставку на Ebay просто необхідно, напишіть продавцю. Він може скасувати будь-яку ставку в будь-який момент. Однак, може просто відмовитися це робити чи не побачити ваше повідомлення до того, як аукціон закінчиться.

Обмеження за часом

Ставку можна скасувати максимально за 12 годин до закінчення аукціону. При цьому, будуть скасовані всі ваші ставки по лоту. Тому не забудьте запропонувати нову ставку по товару.

Якщо ж ви зробили ставку менш, ніж за 12 годин до закінчення торгів, ви зможете скасувати її тільки протягом години. В цьому випадку скасовується лише остання ставка.

Як користуватися дисконтними купонами?

Це список сайтів, які допоможуть вам значно заощадити під час шопінгу в американських онлайн-магазинах.

Тут можна знайти купони на знижки, інформацію про розпродажі, акції та інші приємності.

Перш ніж оплачувати покупку в магазині, загляньте на один (або все) ці сайти. Існує велика ймовірність того, що ви знайдете там купон на знижку.

Купон-код зазвичай виглядає, як набір букв і цифр ось так: WELUVU20, або ось так: VIP. Його потрібно ввести в спеціальне віконце для коду під час оформлення замовлення. Після введення коду вартість буде знижена на обумовлену в умовах кількість відсотків або доларів.

Економити завжди приємно, погодьтеся! Вдалих Вам покупок!

http://www.retailmenot.com/

Самий величезний і детальний сайт, на якому можна знайти не тільки дисконтні купони, а й купони на безкоштовну доставку. Інформація про акції в різних онлайн-магазинах в США, поради та посилання на найцікавіші розпродажі.

http://www.fatwallet.com/

Купони на знижку різноманітних товарів - від ароматичних свічок для домашніх кінотеатрів.

http://www.couponcabin.com/

Знижки в магазинах одягу для дорослих і дітей, аксесуари, косметика та інші приємні речі.

http://www.ebates.com/

Переходячи в магазин по лінками з цього сайту ви отримуєте можливість повернути частину сплачених за покупку грошей. Повернення від 1 до 12 відсотків.

http://www.coolsavings.com

Купони на товари і послуги, часто трапляються унікальні знижки на товари, які дуже складно знайти.

Як оплатити покупку на Ebay?

Як оплатити покупки на Ebay?

Логічно припустити, що точно потрібна пластикова або віртуальна платіжна карта з відкритою опцією оплати покупок в інтернеті. Якщо у вас є така карта, половина справи вже зроблено.
Способи оплати на Ebay доступні вам, якщо ваша карта видана українським банком?

Payments on Ebay

  Оплата на Ebay за допомогою системи PayPal

  Чим хороший цей спосіб? Тим, що вміло ховає ваші дані. Система безпеки постійно оновлюється, про що сервіс постійно нагадує користувачам в своїх розсилках. Для того, щоб підключити карту, потрібно спочатку зняти заборону з карти на оплату покупок в інтернеті і підключити смс та інтернет-банкінг, якщо у банку є такі можливості.

  Поганий спосіб тільки тим, що у нього своє «бачення» курсу гривні до долара, тому він може накинути кілька гривень на долар, якщо ви розраховуєтесь гривневою карткою з його допомогою.

  Оплата на Ebay пластиковою або віртуальною картою безпосередньо.

  Курс теж буде трохи відрізнятися від того, що у вашому банку, але не на кілька гривень, менше. На перший погляд, спосіб легше, але є кілька мінусів. Ви ділитеся з продавцем своїми даними карти. Але, якщо продавець - юридична особа, бренд, з купою позитивних відгуків - хвилюватися не варто. Більшість продавців все-таки вважають за краще PayPal, про що пишуть в інформації про магазини і товари. Так що, якщо вам потрібно щось купити у такого продавця, підключення до PayPal не уникнути. Звичайно, такий невеликий вибір способів оплати трохи пригнічує, але будь-яка можливість вибору - це вже добре. Сподіваємося, що наші поради про те, як оплачувати на Ebay Ваші покупки, будуть корисними.

Як скасувати покупку на Ebay

Тільки фарш неможливо провернути назад, а ось скасувати покупку на Ebay - цілком реально. Що робити, якщо ви випадково купили те, що насправді, не хотіли купувати, але ще не сплатили покупку?

Як скасувати покупку на Ebay?

На жаль, на Ebay не передбачена автоматична відміна покупки. Тобто, ви не зможете просто натиснути «Скасувати покупку» і зітхнути з полегшенням. По суті, всі питання зі скасуванням покупки вирішує продавець. Ось до нього і потрібно звертатися.

Для того, щоб скасувати угоду на Ebay, потрібно зайти в профіль продавця (найпростіше - через Purchase History) і клікнути на «Contact». У вас відкриється форма зв'язку з продавцем. Там навіть можна вибрати, з якого питання ви хочете звернутися.

Потрібно написати номер товару (його теж можна знайти в історії покупок), назву товару і описати продавцю причину, по якій ви хочете скасувати покупку. Причини повинні бути переконливими (тобто, краще не писати «Передумав») Після цього відправте повідомлення.

Через деякий час продавець або вам відповість, чи заведе на вас справу в так званому «Центрі вирішення конфліктів». Ви відразу ж отримаєте про це повідомлення в пошту. Повідомлення буде містити посилання, перейшовши за яким ви погоджуєтеся зі скасуванням.

Все, ваша покупка скасована.

Просимо звернути увагу ще й на те, що всі продавці вказують, в який термін ви можете оплатити покупку після того, як виграли аукціон або ж купили товар за системою Buy it now. Терміни - від доби до 7 днів. Якщо ви вирішили не викуповувати товар, але не повідомили про це продавця протягом цього терміну, він має повне право відкрити на вас так званий «Страйк» за несплату. Три страйка зіпсують вашу репутацію як покупця назавжди - вас забанять на ebay.

Як відстежувати покупку з Amazon?

Для того, щоб посилка не загубилася, ми просимо Вас реєструвати номер відстеження, який видає Вам Амазон після покупки.
З якоїсь причини, багато хто натомість реєструює Order Number, який у відстеженні посилки, на жаль, не допомагає.
Тому розповідаємо, де знайти Tracking Number, який і потрібно вказувати при реєстрації посилки.
По-перше, після того, як Ваше замовлення було відправлено, ви отримаєте лист з такою кнопкою

Якщо кнопки нема, замість неї буде клікабельный текст Track Your package, синім кольором.

При кліці на кнопку/посилання вас переадресовують в Ваш профіль на Amazon, де в правому верхньому куті можна буде побачити Tracking Number

По-друге, ви завжди можете зайти в Your orders і в тих замовленнях, які вже відправлені, але ще не доставлені, знайти таку ж кнопку або текст.

Як виглядає Tracking код?

Він може складатися з одних цифр, наприклад, ось так 9400115901096293391994.

Або містити одну або кілька букв. Ось так: 1Z602AW60283834284. Саме цей номер потрібно реєструвати у нас на сайті.

У Tracking Number не може бути дефісів або тире. Все, що виглядає ось так: 104-4272159-9711404 - це Order Number.

Будь ласка, будьте уважні при реєстрації посилки на сайті!

Яка приблизна вага речі, яку я планую замовити?

Категорія товара

Вид товара

Вага (чоловічі)

Вага (жіночі)

Вага (дитячі)

Верхній одяг

Вітрівка

400-500

450

300-400

Плащ

900-1300

850

450-800

Вовняне пальто

1000-2000

1000-1500

500-800

Шуба

3000-8000

1000-3000

800-2000

Хутряна жилетка

500

Пуховик

900

850

500-700

Пуховий жилет

700-780

400-600

400-500

Шкіряна куртка

700

700

500

Легка куртка

700-1000

500-900

500-650

Сорочки

Сорочки с рукавом

350-400

320-390

250-370

Сорочки без рукава

250-350

200-270

200-300

Сукня

До коліна з довгим рукавом

480-600

250-400

До коліна з коротким рукавом

350-520

200-300

Без рукавів

340-370

200-300

Сарафан

300-400

180

Спідниця

300-400

200-400

Кофти

Толстовка

600

600

300

Худі

700

700

350

Піджак

800

500

300-400

Жилет

450

200-300

200-300

Шкіряний жакет

500

Светр

500-650

400-600

300-500

Брюки

Бриджі

400

290

200

Легінси

200

Капрі

350-520

Брюки

500

400

300

Джинси

950

560

500

Шкіряні

500

400

Шорти

350

250-300

150

Зимні теплі

800-1200

600-800

Топи й футболки

З рукавом

350-450

300-400

200-300

З коротким рукавом

220-350

200-300

150

Без рукавів

300

280

100

Домашній одяг

Піжама

400

300

100-300

Халат (бавовна)

500-700

400-500

200-400

Білизна

Купальний костюм

200

200-400

150-250

Труси (шортами)

80-100

Труси (плавками)

80

Аксесуари

Шкіряний гаманець

500

Гаманець (ткань)

350

Шапка

250-400

Кепка

300

Капелюх

250

Теплий шарф

460-620

Легкий шарф

150-230

Палантин

350

Рукавички шкіряні

350-450

Рукавички ажурні

120

Рукавиці

300

Шкіряний ремінь

300-400

Ремінь-резинка

160

Полотняний ремінь

200

Ланцюжок на талію

500

Краватка

200

Окуляри

200

Годинник

150-250

Шкарпетки

50-70

Сумки

Валіза

4000-4500

Дорожня

1200

30х40

1100

20х40

700

20х30

650

Клатч

350

Рюкзак

950

Пляжна

400

Барсетка

300-800

Портфель

500-1000

Чохол для мобільного

50-100

Взуття

Босоніжки/Сандалі

600

600

300-500

Черевики

600-900

600

370

Чоботи

1100

1200

500-800

Напівчоботи

900

900

Гумові чоботи

800

700

390

Уггі натуральні

900

Уггі синтетичні

600

Туфлі

550

600-700

300

Туфлі на платформі

900

Кеди

600

500

300

Мокасини

600

650

400-550

Сланці

350-400

350-400

200-350

Домашні капці

750

600

150-300

Спортивні товари

Спортивный костюм

700

500-600

400-600

Кроссівки

600

400-500

350-500

Футбольний м'яч

450-500

Ракетки для теніса

500-600 (2 шт.)

Товари для новонароджених

Повзунки

100

Льоля

100

Пісочник, боді

100

Комбінезон (бавовна)

200

Комбінезон (пуховик)

600

Пінетки

150

Чобітки/Черевики

300

Електроніка

Телефон (стаціонарний)

500-1000

Телефон (моб.)

75-200

Навушники

100-400

iPad2

1000 (c упаковкой и пр.)

Жосткий диск

500

Материнська плата

1000

Ігрова приставка

1000

Ігрова приставка (кишенькова)

250 (без уп.)

GPS-навігатор

500

Мишка

150-200

MP3-плеєр

150-300

Автомагнітола

1300

iPod

165 (без уп.)

Диктофон

170 (без уп.)

Електронна книга

300 (без уп.)

Ноутбук

3500

Нетбук

1500

Фотоапарат (звичайний)

200-400

Фотоапарат (професійй)

850

Відеокамера (портативна)

200-400

Відеокамера (проф.)

1500-2500

DVD/HD-медіаплеєр

300-2900

Товари для дому

Наволочка

200

Носовичок

20-30

Підодіяльник

500-650

Банний рушник

500-600

Звичайний рушник

200

Простирадло

400-500

Скатертина

600-800

Ковдра(текстиль)

1300

Фартух

250

Фото-рамка

250-400

Кухлик

250

Чи є у вас послуга консолідації в США?

На даний момент кожна посилка вилітає під своїм трек-номером найближчим рейсом, що забезпечує найкоротший термін доставки. Тому посилки не об'єднуються, але є послуга оптимізації - ми приберемо зайву упаковку так, щоб зменшити вагу посилки, і вона, при цьому, приїхала цілою та неушкодженою.

УВАГА! Брендову упаковку (наприклад, коробку від взуття) ми не видаляємо!

Чи буде стягуватись податок з покупки в США? (sales tax)

Наш склад знаходиться в безподатковому штаті, тому sales tax не стягується.

Чи можливо застосувати промокод при використанні послуги викупу?

Так. Промокод не повинен бути прив'язаним до вашого аккаунту або e-mail. Промокод, який застосовується на перші замовлення не можуть бути використаний, бо викуп проводиться тільки з наших акаунтів. Задекларувати при відправці з США в Україну необхідно кінцеву вартість замовлення, віднявши суму знижки, але врахувати доставку по США.

Що означає послуга «Швидке море»?

Час звичайної доставки морем становить 5-6 тижнів. Доставка послугою "Швидке море" означає доставку в максимально короткі терміни протягом 5 тижнів.

Які є особливості доставки морем?

Доставка морем надає можливість доставляти великі і габаритні вантажі і товари, які заборонені до авіаперевезення. Мінімальна розрахункова вага однієї посилки становить 3.5 кг. Вартість доставки майже в два рази дешевше, ніж авіа.

Які терміни доставки послугою "Швидке море"?

5 тижнів з моменту відправлення з США.

Яка мінімальна і максимальна вага доставки посоугою "Швидке море"?

Мінімальна розрахункова вага однієї посилки становить 3.5 кг (вага посилки може бути менше, але вартість буде виставлена як за 3.5 кг). Максимальна вага однієї посилки не повинна перевищувати 50 кг.

Чи можлива послуга консолідації при доставці морем?

Кожна посилка відправляється під своїм трек номером, тому посилки не об'єднуються і послуга консолідації не надається. У разі корпоративних відправлень дане питання може переглядатися.

Вартість послуги «Швидке море»?

Вартість доставки складає $ 4.99 за 1 кг. Мінімальна вартість доставки складає 17.5 $.

Як працює реферальна програма Easyxpress?

У вашому особистому кабінеті у розділі "Отримай бонус" ви можете скопіювати індивідуальне реферальне посилання для реєстрації на нашому сайті. Поділіться нею з друзями та знайомими. Якщо протягом 60 днів у реферала, який по ній зареєструвався, з'явиться посилка зі статусом "На складі в США" - на ваш баланс в особистому кабінеті прийде бонус в розмірі 50 грн. Чим більше рефералів, тим більше бонусів!

Який графік роботи складу в США?

Графік роботи складу в США з пн. по пт. з 9:00 до 18:00, відповідає графіку роботи служб кур'єрської доставки.

Де я можу забрати свої посилки?

У Києві ви можете забрати ваші посилки в нашому пункті видачі за адресою: вул. Мечникова 10/2 (м. Кловська);

Також ви можете скористатися послугами Нової Пошти і отримати свою посилку у відділенні НП або кур'єром по всій Україні.

Що таке послуга "Гарантування"

У разі втрати посилки, компенсується її вартість. Послуга гарантування становить 2.99% від вартості товару та включена автоматично при оформленні посилки. У разі якщо ви бажаєте відключити цю послугу, просто приберіть галочку при реєстрації посилки.

Що таке платна реєстрація посилки (прийом незареєстрованого треку)?

У разі якщо на наш склад в США приходить товар, трек-номер якого клієнт не зареєстрував в своєму особистому кабінеті, наші співробітники реєструють його самостійно на найближче авіа відправлення.. Вартість реєстрації складає $2.5.

Чи є у вас послуга консолідації в Україні ?

Так, на нашому складі в Києві ми зможемо для вас консолідувати посилки, аби оптимізувати витрати при доставці НП. Для того, щоб зробити консолідацію посилок в Україні (відправлення їх за 1-ю транспортною накладною (ТТН) вам необхідно:

1. У своєму особистому кабінеті при реєстрації посилки (трек-номеру), вказажіть адресу доставки або відділення НП та оберіть додаткову послугу "Консолідація в Україні".

2. Важливо обрати дану послугу за замовчуванням, якщо у вас завжди є певна кількість посилок для об’єднання. Інакше посилки ,які будуть зареєстровані нами, можуть бути відправлені автоматично на склад НП, де немає можливості їх консолідації.

3. Коли на складі в Україні збереться потрібна вам кількість посилок до їх відправлення на Нову Пошту, натисніть, будь ласка, кнопку “Доставити”.


Які умови доставки та отримання посилок у поштоматі?

У разі обрання опції доставки посилки на поштомат Нової Пошти, відсутня можливість консолідації посилок.

Згідно з правилами НП, до поштомату можливо оформити не більше ніж одне відправлення на одну експрес-накладну.

Особливості поштової служби USPS.

Хочемо вам повідомити, що по можливості варто уникати доставлення посилок до нашого складу в США службою USPS. Досить часто компанія змінює статус посилок на "доставлено", ще за декілька днів до реальної доставки посилки на наш склад в США, або доставляє посилки не на ту адресу.

Останнім часом, ми все частіше знаходимо посилки наших клієнтів на складах інших компаній. Рекомендуємо користуватись іншими службами по доставленні посилок по території США, а саме Fedex, UPS, LaserShip.

Що не можна замовляти із США? - Список Заборонених Товарів!

- колюче-ріжучі предмети, ножі всі види, у тому числі:
мультитули;
кухонні;
сокири, туристичні сокири.
- зброя, в тому числі:
аксесуари до неї (патрони, кейси для зберігання, ліхтарі/приціли для зброї, екіпірування, фіксатори, кріплення);
триноги/підставки для зброї (можуть бути використані у військових цілях);
пейнтбольна зброя та аксесуари до неї;
розбірні компоненти зброї;
балончики з рідиною паралітичної дії;
арбалети, луки, у тому числі для спортивної стрільби
– вибухові речовини, піротехніка.
- вогнегасники.
- будь-які товари військового призначення.(у період військового становища дозволені - одяг, взуття, аптечки, турнікети, тактичні рукавички. наколінники, рації із захистом scrambled satellite, туристичне спорядження: намети, спальники, грілки, каремати, ліхтарики, сумка для зберігання зброї ( за у мови, що це тканина),
- бронежилети.(можна плитоноску - без металу).
- каски.
- тепловізори.
- пристрої нічного бачення.
- пристрої, що підслуховують, глушники сигналу та інші товари подвійного призначення.
- радіоактивні речовини.
- автозапчастини, що містять нафтопродукти, олії, рідини.
- живі чи не живі тварини, насіння, саджанці рослин, зразки мінерального каміння.
- дорогоцінні метали/камені.
- Гроші чи акції, облігації, грошові чеки, антикваріат (картини, монети тощо).
- документи:
- листи;
- цінні папери;
- паспорти;
- свідоцтва про народження.
- ліки, медикаменти (дозволено вітаміни та БАДи).
- медичні аксесуари, інструменти, апарати.
- тютюн та тютюнові вироби/аксесуари до них:
- кальяни;
- Вейпи;
- Електронні цигарки.
- наркотичні речовини, вмістом речовин: канабіс, марихуана і т.д.
– алкоголь.
- порнографічні матеріали.
- усі товари, для яких за законодавством США необхідна ліцензія на експорт.
- електротранспорт та його комплектуючі:
- електросамокати;
- скутери;
- сигвей;
- корм для тварин.
- будь-які товари зі строком придатності, що минув.
- товари, заборонені до доставки законодавством України та митним Кодексом.

- поліграфія (журнали, буклети тощо).

Що можна доставити за допомогою економ доставки, але не можна авіа?

- товари вагою понад 30 кг, якщо не заборонені списком раніше.
- духи/парфуми, аерозолі, засоби з дозаторами, місти.
- акумулятори, літієві батареї, павербанки, сонячні панелі.
- рятувальні жилети, автомобільні подушки безпеки.
- амортизатори.
- магніти, за наявності спеціальної упаковки, потрібно уточнювати окремо.
- їдкі та легкозаймисті речовини (фарби, клеї, хімічні речовини, легкозаймисті смоли, розчинники, рідини, стиснене повітря, продукти, що містять будь-які гази, спирти, кислоти, лаки).
- велосипеди (якщо довжина не перевищує 2 метри).

Доставку товарів з магазинівdigikey.com ,mouser.com ,а також мікрокомп'ютерів Raspberry Pi, необхідно заздалегідь узгоджувати.

Які є особливості економ доставки?

Мінімальна вартість доставки $2.69. Вартість доставки дешевша, ніж авіа і становить $6,5/кг. Є можливість доставляти товари, які заборонені до стандартного авіаперевезення.

Які терміни доставки послугою "Економ доставка"?

20-30 робочих днів з моменту відправки із США.

Як часто відправляються вантажі із США послугою «Економ доставка»?

Вантажі відправляються один раз на тиждень.

Яка мінімальна та максимальна вага доставки послугою "Економ доставка"?

Мінімальної ваги посилки немає. Мінімальна вартість доставки складає $2.69. Максимальна вага однієї посилки не повинна перевищувати 50 кг.

Чи можлива послуга консолідації при економ-доставці?

Щоб терміни доставки були як найменші, після їх отримання, посилки відразу ж оформляються на відправку в Україну. Тому на складі в США немає послуги консолідації. У разі корпоративних відправлень - це питання може переглядатись.

Послуга Консолідації можлива в Україні . У своєму особистому кабінеті при реєстрації трек-номера, у вас є можливість вказати адресу доставлення НП та обрати додаткову послугу "Консолідація в Києві".

Вартість послуги "Економ доставка"?

Вартість доставки складає $6.50 за 1 кг. Мінімальна вартість доставки складає $2.69.

Хто такий реферал?

Клієнт, який пройшов реєстрацію на сайті за вашим індивідуальним реферальним посиланням.

Чи є бонуси для рефералів?

Так, реферал у якого протягом 60 днів після реєстрації з'явилася посилка зі статусом "На складі в США" отримує на баланс в особистому кабіенет бонус в розмірі 50 грн.

Чи може реферал брати участь в реферальній програмі?

Так, у кожного реферала в особистому кабінеті в розділі "Отримай бонус" знаходиться індивідуальне реферальне посилання, яким він може поділитися і отримувати бонуси.

Як дізнатись, де моя посилка зараз?

В будь-який час Ви можете відслідкувати місцезнаходження своєї посилки по трекінг-коду, який Вам надішле поштою магазин (продавець). Відслідкувати посилку Ви можете на сайті www.packagetrackr.com, або на сайті офіційного перевізника чи інтернет-магазину. Якщо Ви зареєстрували нову посилку, то з цього моменту Ви будете отримувати e-mail повідомлення, і, після отримання посилки в Києві, смс від нас про місцезнаходження Вашої посилки. Також в особистому кабінеті на нашому сайті, буде змінюватись статус посилки. При будь-яких затримках з нашого боку Ви можете зв'язатись з нами, ми уточнимо актуальний статус Вашого замовлення.

Що робити, якщо моя посилка загубилась?

У випадку втрати, ми зробимо все можливе, щоб дізнатися де і при яких умовах посилка була втрачена. Якщо виявиться, що посилка була втрачено з нашої вини, і якщо була обрана "Послуга гарантування", ми компенсуємо Вам повну задекларовану вартість товару. Послуга гарантування складає 2,99% від заявленої вартості. Такі випадки не часті, але ми все одно рекомендуємо Вам заздалегідь замовити "послугу гарантування".

Також, всі посилки безкоштовно застраховані на сумму до 60$.

Що робити, якщо посилка іде без трек номера?

У будь-якому випадку, посилку потрібно зареєструвати у нас на сайті, натиснувши на кнопку "без коду відстеження". Як тільки продавець надійшле вам підтвердження, що вона відправлена. Це потрібно для того, щоб ми знали, що ви очікуєте посилку. По прибуттю на склад, посилці буде присвоєно код відстежування, під яким вона вже буде подорожувати із США в Україну - про це ви отримаєте від нас повідомлення на e-mail. В більшості випадків, така посилка буде автоматично оформлена на відправку в Україну.

Що таке послуга "фото вмісту"?

Якщо вам потрібно перевірити, що в посилці, або перевірити якість упаковки або товару, то ця послуга для вас. Якщо ви виберете послугу "фото вмісту", наш співробітник на складі в США зробить 3 фотографії вашої посилки і ми надішлемо їх вам. Поки ми не отримаємо відповіді про подальші дії з посилкою, вона буде зберігатися на складі в США. Зверніть увагу, цю послугу ми зможемо надати лише на посилку з трек-номером, яку ви зареєструєте в своєму особистому кабінеті до того, як вона прийде до нас на склад.

Що робити, якщо моя посилка "застрягла" на митниці?

Всі, хто замовляв товари в США хоча б раз, знають, що всі товари, які приходять в Україну, проходять через митницю. Багатьох це лякає, але боятися тут нічого, хіба що ви замовили щось зі списку заборонених товарів :)
Ну, а якщо серйозно, потрібно просто засвоїти кілька основних речей, які дозволять вам спокійно ставитися до проходження митного контролю.

Отже, згідно законодавству України, товари до 150 євро в одному рейсі від одного відправника НЕ обкладаються митом.

Якщо вартість посилки більш як 150 євро, тоді ви оплачуєте мито у розмірі 10% від вартості + 20% ПДВ.

Наприклад: якщо замовлення коштує 200 євро:Мито (200 € - 150 €) * 10% = 5 €НДС (200 € - 150 € + 5 €) * 20% = 11 €Загалом до сплати 11 € + 5 € = 16 €

За цією формулою легко розрахувати приблизний розмір мита ще до того, як посилка буде затримана на митниці.

Що робити, щоб уникнути складнощів з митницею?
- Завжди зберігайте чеки, скріншоти та інші докази вартості товару, щоб уникнути непорозумінь. Наприклад, якщо ви замовляєте дорогу річ, наприклад, планшет, і він вам коштує в 120 доларів, це може викликати підозри у працівників митниці - адже вони знають, скільки цей товар коштує насправді. А так ви зможете надати докази, що вартість була саме така, і нікого ви не обманюєте.
- Завжди замовляйте товари на фізичну особу. Якщо товар замовлений на ім'я юридичної особи, до його розмитнення відносяться вже по-іншому.
- Не замовляйте багато однотипних товарів. Багато - це 6+. Багато однакових речей може бути розцінено, як спроба провезти комерційний вантаж. А комерційний вантаж - це зовсім інша історія.

По суті, перераховане вище - це причини, за якими ваша посилка може «застрягти» на митниці.


Та якщо пояснити більш коротко, то причинами затримки можуть бути:
- Перевищення митного ліміту (50 кг або 150 євро)
- Виявлені заборонені товари.
- Відправлення на фізичну особу, де багато однотипних товарів - може бути підозрілим, як комерційний вантаж
- Є сумніви в тому, що вартість товару вказана чесно.

Якщо Вашу посилку затримали на митниці, не потрібно впадати в паніку.

Вирішити питання можна в такий спосіб:
- Сплатити мито, якщо ви перевищили ліміт
- Надати докази того, що товар коштував рівно цю суму.

Якщо ви замовляли товар з нашою допомогою, ваше спілкування з митницею буде мінімальним. Ми тільки відправимо вам квитанцію на оплату мита. Але іноді можемо, на вимогу митниці, запросити документи, а саме:
- Паспорт одержувача посилки (скан-копія)
- Документи, що підтверджують вартість товару (інвойси, скріншоти і т. п.)
- Виписку з банку, в якій зазначено, яка сума була знята.

Щодо термінів - іноді посилка може знаходиться на митниці навіть більше 10 днів, але це буває в пікові моменти, наприклад, під час свят. Хвилюватись на цю тему не варто - посилку вам надішлють, якщо в ній не було заборонених речей, як тільки «затор» на митниці зійде нанівець.

Що таке послуга "перевірити посилку"?

Якщо у вас є якісь питання щодо посилки, потрібно щось перевірити чи звіритися з вкладеним інвойсом (при його наявності), ви завжди можете скористатися послугою "перевірити посилку". Після того, як ви її вибрали, у вас з'явиться поле для введення коментаря.

Послуга Перевірити посилку


У цьому полі опишіть, що саме потрібно перевірити. А наші співробітники в США дадуть відповідь після того, як її приймуть на склад в США. Посилка буде перебувати на складі, поки ви не скажете, що з нею робити. Ця послуга може бути надана тільки для посилок з трек номером, які будуть зареєстровані в особистому кабінеті до моменту їх отримання на складі в США.

Як і навіщо заповнювати опис до посилки?

При реєстрації посилки її детальний опис - обов'язковий пункт. Якщо цей пункт не буде заповнено, ви не зможете зареєструвати посилку.
При цьому опис товару, замовленого вами, повинен бути українською або англійською мовою та максимально докладним (тобто, не можна писати просто Взуття або Одяг). Щоб зробити такий опис, вам просто потрібно скопіювати назву товару повністю у віконце опису посилок. Наприклад: Saucony Kinet Relay Athletic Shoes. Якщо товарів у посилці декілька, перерахуйте їх списком. Наприклад: 1. Saucony Kinet Relay Athletic Shoes, 2. Converse Skate CTAS Pro Ox Skate Sneakers, або ж якщо товар однотипний, опишіть його так: Saucony Kinet Relay Athletic Shoes 2 pieces

Зазначених вище умов ОБОВ'ЯЗКОВО дотримуватися для того, щоб ваша посилка безперешкодно покинула межі США і пройшла митну перевірку в Україні. Будь ласка, прийміть це до уваги.

Як проходить процес розмитнення посилок?

Усі, посилки, які надходять до України, обов'язково проходять митний контроль.

Митна служба України - це державний орган, який має свої закони та правила. Їх ми з вами маємо дотримуватись і брати до уваги при замовленні товарів з США.
Найголовніше правило на сьогодні - всі посилки, вартість яких перевищує 150 євро, підлягають оподаткуванню.

Після відправки рейсу з вашою посилкою з США, ми надсилаємо митну декларацію на неї в Україну. Вона формується на основі зазначених Вами даних в особистому кабінеті (тип товару, ціна, вага тощо).

ВАЖЛИВО! Після відправки, жодних правок до неї внести вже не можна. Якщо Ви виявили помилку, будь ласка зверніться до нас на гарячу лінію, аби ми змогли це виправити разом якнайшвидше. Посилка проходить митний контроль на основі задекларованих даних.Якщо у митного інспектора не з'являться сумніви стосовно цієї інформації, то перевірка займе декілька хвилин і посилка відразу ж направиться далі, до Вас, або на неї нарахують відповідне мито, в залежності від вартості товару.

Якщо, інспектор матиме сумніви у вказаній вартості, то необхідно буде надати всі підтверджуючи документи. Завжди зберігайте їх до отримання посилки.
Також може трапитись ситуація, що мито інспектором буде нараховано не вірно. У такому разі ми оскаржемо нарахування, будь ласка, у цьому випадку надайте всі документи, які ми вкажемо у листі.

Якщо Ви скористались послугою «Викуп товару», будь ласка, повідомте нам про це. Ми візьмемо всі дані у нашого баєра.

Любі клієнти, ми розуміємо, що іноді відбувається затримка у пару днів на яку Ви не розраховували. Ми завжди хочемо доставити ваші посилки якнайшвидше, але якщо товар все ж затримано, то необхідно надати всю ДОСТОВІРНУ інформацію, яку запитав інспектор. На цьому єтапі у нас немає фізичного доступу до посилок.

В середньому на митниці затримка складає тиждень (біля 5 робочих днів).

Строк зберігання посилок на митниці 30 днів. Після цього їх оформлюють на повернення в США. Тож радимо заздалегідь потурбуватись про наявність документів на товар.

Що таке адреса доставки?

Це адреса, за якою вам зручніше за все отримати свою посилку в Україні (крім АР Крим).

Як вибрати адресу доставки?

Це можна зробити у вашому особистому кабінеті під час реєстрації нової посилки. У вас буде кілька варіантів, з яких можна вибрати найбільш зручний.

Що робити, якщо мені не потрібна доставка?

Зберігати спокій :) Ви, як і раніше, можете вибрати зі списку адрес "самовивіз з офісу easyXpress" і більше ніколи не повертатися до цього. Всі ваші посилки будуть приходить до нас в київський офіс. Ви також можете вибрати "самовивіз з офісу easyXpress" як адресу за замовчуванням, і всі ваші незареєстровані посилки будуть теж приходить до нас в офіс в Києві.

Що робити, якщо я вибрав самовивіз, а потім захочу замовити доставку?

Обравши "самовивіз із офісу easyXpress", ви можете змінити на "доставку НП", поки посилка прямує із США в Україну. Якщо посилка буде оплачена, вона автоматично відправиться зі складу на Мечникова за вказаною адресою. Хочемо звернути вашу увагу, що у випадку, якщо ви обрали доставку НП, замінити на самовивіз з офісу немає можливості.

Я хочу, щоб мої посилки відразу відправлялися на доставку, що мені зробити?

Якщо ви бажаєте, щоб всі ваші посилки відправлялися відразу до Вас, то:

1. У разі, якщо не потрібна консолідація на складі в Києві - на етапі реєстрації посилок, оберіть, будь ласка, адресу доставлення або ж відділення НП, при цьому, не обирайте додаткову послугу "консолідація в Києві".Кількість місць відповідатиме кількості посилок - для кожної буде виставлений окремий інвойс при отриманні на НП.

2. У разі, якщо потрібна консолідація - у своєму особистому кабінеті при реєстрації трек-номера, вкажіть, будь ласка, адресу доставлення або відділення НП та оберіть додаткову послугу "Консолідація в Києві". Важливо обрати дану послугу за замовчуванням, якщо у вас завжди є певна кількість для їх об’єднання, інакше посилки, зареєстровані нами, можуть бути відправлені автоматично на склад НП, де немає доступу в їх консолідації.

Навіщо мені потрібна адреса за замовчуванням?

Трапляється таке, що немає можливості зареєструвати посилку в особистому кабінеті своєчасно, тому ми це робимо за вас, коли посилка приходить на склад в США. Всі такі посилки будуть відправлені на адресу, яку ви оберете як адресу за замовчуванням.

Що таке послуга викупу? Як зробити замовлення?

Це послуга, яка допомагає вам замовляти товари в будь-яких магазинах в США, навіть у тих, які не приймають українські карти або не доставляють на склад easyXpress. Щоб зробити замовлення, необхідно відправити запит на info@easyxpress.com.ua, заповнити форму на сайті (https://easyxpress.com.ua/uk/vikup-tovarov), або зв'язатися за номером телефону 044 500 97 93. Послугу викупу надає наш партнер.

Як швидко замовлення буде викуплене?

У короткий термін після отримання замовлення воно буде оброблене і Вам на e-mail буде надано попередній розрахунок вартості. Всі етапи оформлення замовлення на викуп товарів і його виконання супроводжуються листами на вашу контактну електронну пошту.
Під час процесу покупки з вами буде працювати фахівець сервісу викупу, який зможе відповісти на ваші запитання.

Які умови викупу?

Комісія за послугу викупу 10-12%, мінімальна комісія 3 дол. Для викупу товару вноситься 100% оплата за реквізитами, які байєр надасть в електронному листі, після прорахунку. Внести зміни в замовлення після викупу неможливо.

Коли і як проводиться оплата?

Оплата здійснюється на карту українського банку, можливі інші платіжні системи за запитом. Неоплачені замовлення відправити в Україну неможливо.
Скасування замовлення можливе, за умови, що посилка знаходиться ще на складі в США. Будь ласка, зверніть увагу, що часткове скасування замовлення неможливе. Скасувати можна тільки все замовлення повністю.

Купувати в американских магазинах просто!

Отримайте адресу в США + Зробіть покупку + Заберіть замовлення

Розпочати шопінг
arrow copy
Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)