Доставка з HP

Рейтингом:

Доступність:

$ $ $ $ $

На сайті представлені всі новинки компанії Hewlett Packard, які можна більш детально вивчити і замовити. Крім того, на сайті можна знайти найсвіжішу інформацію про майбутні новинки компанії

Детальніше

Всесвітньо відомий виробник в сфері IT-технологій, комп'ютерної техніки, аксесуарів та електронних багатофункціональних пристроїв Hewlett-Packard є одним з лідерів на ринку технічних новинок. Купити оригінальні товари і новинки HP з доставкою з Америки ви можете за допомогою служби доставки EasyXpress.

Особливості ХП

Продукція Hewlett-Packard з США

Продукция Hewlett-Packard из США

Компанія заснована Вільямом Хьюлеттом і Девідом Паккардом в 1939 році в Пало-Альто в Каліфорнії, США. Спочатку вона займалася виробництвом вимірювальних пристроїв, медичного та хімічного обладнання. Пізніше вони розширили асортимент і випускали генератори, міні-комп'ютери, програмовані наукові калькулятори, принтери, світлодіоди і багато іншого.

Сферу інтересів компанії складають як наукові спеціалізовані прилади, так і будь-які технологічно пристрої, пов'язані з сучасними електронними та цифровими технологіями. Компанія активно розширювала свій асортимент і сферу впливу я, набуваючи інші компанії (такі, як Compaq - персональні комп'ютери, Palm - КПК і смартфони, 3Com - мережеве обладнання, Mercury Interactive і Autonomy - програмне забезпечення та інше).

Що ви можете знайти під брендом ХП?

Вимірювальне, хімічне та медичне обладнання зараз виробляються дочірньою компанією Agilent Technologies. Під брендом НР ви зможете знайти:

 • різні моделі ноутбуків;
 • настільні персональні комп'ютери;
 • принтери для дому та офісу і цифрові друкарські машини;
 • монітори та аксесуари.

Як вибрати модель ноутбука?

Сьогодні ноутбук - один з найбільш зручних варіантів персонального комп'ютера для різних сфер використання. Він поєднує в собі величезні функціональні можливості, високу потужність, компактність і портативність. Щоб вибрати ноутбук Ейч Пі, зверніть увагу на такі технічні характеристики:

 • потужність - чим вище, тим більша кількість складних операцій зможе виконувати комп'ютер;
 • оперативна пам'ять - від неї залежить швидкодія системи;
 • вбудована пам'ять - дозволяє зберігати в пристрої великі обсяги інформації;
 • графічна карта - відповідає за якість зображення;
 • зручна клавіатура - від неї залежить комфорт під час використання пристрою;
 • привабливий і оригінальний дизайн.

Як замовити техніку НР в Україні?

Замовити нові настільні комп'ютери, ігрові ноутбуки, принтери і багатофункціональні пристрої для офісу з доставкою з Америки тепер набагато простіше з EasyXpress. Компанія EasyXpress бере оплату за послуги доставки в залежності від фактичної ваги вашої посилки, що не округляючи вага в більшу сторону. Ваші посилки застраховані і доставляються в Україну з Америки в рекордно стислі терміни - протягом тижня.

Замовляючи безпосередньо в Америці ви гарантовано першими купуєте технічні новинки, які потрапляють на наш ринок значно пізніше. Щоб оформити замовлення техніки Hewlett-Packard, вам потрібно:

 • Зареєструвати на сайті EasyXpress американський поштову адресу (виробники в Америці доставляють свої товари покупцям при наявності реальної адреси).
 • Замовити електронні пристрої і технічні новинки безпосередньо у виробника ХП.
 • Після підтвердження замовлення оформити доставку посилки.
 • Чекати прибуття замовлення протягом тижня.

Компанія EasyXpress допоможе вам стати щасливим володарем оригінальної нової комп'ютерної та друкарської техніки НР з США, недоступною широкому колу споживачів в Україні.

Подібні магазини

Отримайте безкоштовну адресу

Реєструйтесь уже зараз
Отримати адресу у США
arrow copy
Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)