Доставка з Ebay

 • Приймає українські карти
 • Доставляє на наш склад
 • Доступна можливість самостійного викупу з сайту

Рейтингом:

Доступність:

$ $ $ $ $

Найбільший в світі онлайн-аукціон. Тут дійсно можна знайти все.

Детальніше

Як купувати на Ebay?

Що можна купити на eBay.com?

Якою може бути перша покупка на Ebay?

Як оплатити покупки на Ebay?

Як робити ставки на Ebay?

Як скасувати ставку на Ebay?

Як скасувати покупку на Ebay?


Онлайн-покупки для багатьох вже увійшли в буденне життя, як високі технології та інші речі, що полегшують життя. Однак, все ще є люди, які бояться робити покупки, тому що вважають, що це вкрай складно, або що їх можуть пограбувати онлайн-злодії. На ділі, все дуже просто, а якщо дотримуватися банальних правил безпеки (не публікувати і не повідомляти нікому дані вашої карти і PayPal), грабіж виключений.

Зараз ми розповімо, як купувати на ebay з доставкою в Україну

Після того, як ви зареєструвалися на ebay, вам потрібно вказати адресу доставки, яку ви отримали після реєстрації на EasyXpress, а також підключити вашу платіжну карту до PayPal. Вся ця операція займає хвилин 15. Потім можна починати робити покупки.

eBay

Як купувати на eBay?

На ebay є три способи купувати товари:

 1. Buy it now - власне, покупка відразу. Коли ви натискаєте цю кнопку поруч з товаром, магазин запитає у вас ще раз, чи впевнені ви, що хочете купити цей товар.
 2. Bid - це значить, ставка. Оскільки ebay, в першу чергу, прославився як онлайн-аукціон, то це теж популярний спосіб покупок. Продавець пропонує мінімальну ціну, а покупці пропонують ставки. Можна налаштувати автоматичні ставки, при цьому, вказавши максимальну ставку, яку ви готові запропонувати за цей товар. Тобто, спостерігати за аукціоном не обов'язково - вони можуть тривати кілька днів і закінчуватися в не дуже зручний час за київським часовим поясом. Найчастіше те, що пропонують на аукціоні можна добре пошукати і купити на ebay через Buy it now.
 3. Offer - це пропозиція. З'явився цей спосіб відносно недавно, і його використовують мало продавців. Схоже, це відмінний спосіб продати непроданий товар. Продавець дає вам право запропонувати свою ціну, як на ринку. Деякі продавці дозволяють додати товар в корзину, щоб потім вам було зручніше оплатити всі обрані товари, а деякі - ні, такої опції поруч з описом товару просто не видно. В результаті, щоб зробити покупку на ebay, ви витратите мінімум часу. У всякому разі, точно менше, ніж якби ви сходили за покупками в торговий центр.

На Ebay продаються мільйони товарів. Знайти саме те, що вам потрібно, на перший погляд, просто неможливо. Але є два правила, дотримуючись яких, ви зможете правильно шукати товар на Ebay.

Перше - треба точно знати, що ви хочете купити. Якщо цього знання немає, шопінг на Ebay перетвориться в безцільні блукання по магазину, як лабіринтом.

Друге - треба визначитися з вартістю.

Визначилися? Значить, можна йти і шукати вашу нову покупку.

Якщо ваше знання англійської не таке ідеальне, як хотілося, переведіть ваш запит через онлайн перекладач. Базовий пошук товарів на Ebay здійснюється дуже просто - вводите запит, і отримуєте нескінченний потік товарів, які релевантні вашому запиту.

Звичайно, найкраще робити запит максимально чітким. Якщо ви, наприклад, шукаєте iPhone, то краще вказати, що це iPhone 14, тому що просто за запитом «iPhone», ви отримаєте не тільки всі моделі телефонів, але і всі можливі аксесуари до них, чохли, кабелі, захисні плівки та т. п.

Потім цей список можна зменшити, вибравши такі опції в меню зліва.

- Тільки аукціон, або тільки «Купити відразу»

- Категорія товару (у випадку з iPhone це буде Cell Phones & Smarphones)

товари з eBay

- Технічні дані (3G, GPS, та інші)

- Обсяг пам'яті

- Стан (новий, б / у, на запчастини, і т. П.)

- Вартість (мінімальна і максимальна)

- Доставка (платна або безоплатна)

І т.п.

Коли ви встановите галочки у всіх опціях, сфера пошуку звузиться саме до тих обсягів, які можна передивитись за короткий час і вибрати потрібний товар.

Для різних товарів ці опції можуть відрізнятися (колір, розмір взуття чи одягу, і т. П.). За цим прикладом ви просто зможете зрозуміти, як шукати товари на Ebay.

Про найбільший в світі онлайн-аукціоні eBay, напевно, чули навіть ті, хто ніколи нічого там не замовляв. Що цілком виправдано, т. як такого вибору чого завгодно не надасть жоден оффлайн-магазин не тільки в Україні, але і в світі.

Що можна купити на eBay.com?

Придбати на eBay можна все, що завгодно - від чохла для телефону до автомобіля. Багато продавців відправляють товари в Україну безпосередньо, але, як відомо, все саме «смачне» - знижки, новинки, офіційні гарантії і т. п більше за все орієнтовані на жителів США, а на покупців з України не поширюються.

Ми рекомендуємо для початку просто зареєструватися, використовуючи американську адресу, який ви отримуєте після реєстрації на EasyXpress, познайомитися з магазином і купити на Ebay щось невелике і дешеве - виключно для тестування послуги.

Якою може бути перша покупка на Ebay?

Навушники, чохол для телефону, книга, диск, рукавички - щось до 10 доларів. Найчастіше по США у американських продавців доставка безкоштовна. Доставка товару вагою до 300 грам з США в Україну обійдеться вам в мінімальну вартість 3,6 доларів. Тому, роблячи покупку на eBay вперше, ви не витратите більше 10-15 доларів.

В середньому, товари доходять до київського офісу за 8-10 днів з моменту доставки товару на склад в США. Перевіривши таким чином, як все працює, ви переконаєтеся, що робити покупки на ebay - дуже просто.

Якщо у вас виникнуть питання щодо покупки товарів через ebay, ви завжди можете звернутися до нас і ми постараємося вам допомогти.

Як оплатити покупки на Ebay?

Логічно припустити, що точно потрібна пластикова або віртуальна платіжна карта з відкритою опцією оплати покупок в інтернеті. Якщо у вас є така карта, половина справи вже зроблено.

Способи оплати на Ebay доступні вам, якщо ваша карта видана українським банком?

Оплата на eBay

 1. Оплата на Ebay за допомогою системи PayPal.

  Чим хороший цей спосіб? Тим, що вміло ховає ваші дані. Система безпеки постійно оновлюється, про що сервіс постійно нагадує користувачам в своїх розсилках. Для того, щоб підключити карту, потрібно спочатку зняти заборону з карти на оплату покупок в інтернеті і підключити смс та інтернет-банкінг, якщо у банку є такі можливості.

  Поганий спосіб тільки тим, що у нього своє «бачення» курсу гривні до долара, тому він може накинути кілька гривень на долар, якщо ви розраховуєтесь гривневою карткою з його допомогою.


 2. Оплата на Ebay пластиковою або віртуальною картою безпосередньо.

  Курс теж буде трохи відрізнятися від того, що у вашому банку, але не на кілька гривень, менше. На перший погляд, спосіб легше, але є кілька мінусів. Ви ділитеся з продавцем своїми даними карти. Але, якщо продавець - юридична особа, бренд, з купою позитивних відгуків - хвилюватися не варто. Більшість продавців все-таки вважають за краще PayPal, про що пишуть в інформації про магазини і товари. Так що, якщо вам потрібно щось купити у такого продавця, підключення до PayPal не уникнути.

Звичайно, такий невеликий вибір способів оплати трохи пригнічує, але будь-яка можливість вибору - це вже добре.

Сподіваємося, що наші поради про те, як оплачувати на Ebay Ваші покупки, будуть корисними.

Коли ebay тільки починався, це був чисто сайт-аукціон. Зараз далеко не всі продавці дозволяють купувати свої товари через аукціон, виставляючи їх за фіксованою ціною. Але, оскільки система аукціонів ще залишилася, не зайвим буде дізнатися, як правильно робити ставки на ebay.

Для початку треба знайти товар, який вам потрібен і визначити, чи аукціон це. Визначити можна за заниженою ціною і по віконцю Place bid поруч з описом товару.

Щоб зробити ставку, потрібно ввести потрібну суму в віконце і натиснути кнопку Place bid.

Але не все так просто. Щоб зробити ставку на Ebay, потрібно ще знати мінімальний «крок» ставки, який визначає продавець. Зазвичай це вказується в віконці, яке відкривається після того, як ви розміщуєте ставку.

товари з eBay

«Крок» може бути від декількох центів, до кілька сотень доларів. Все пов'язано з імовірною фінальною вартістю товару. Якщо це якась китайська дрібниця, швидше за все крок буде в 1 долар, а то і менше. Якщо телефон, ноутбук або якась техніка - тут може варіюватися від 3 до 10 доларів, якщо, наприклад, машина або дорога техніка (ігровий ноутбук, домашній кінотеатр і тп.), Крок ставки може становити 50-100 доларів і більше.

Як робити ставки на Ebay?

Ви відразу можете вказати також і максимальну вартість, яку ви готові заплатити за товар. Наприклад, якщо ви вкажете, що максимум готові викласти за телефон 300 доларів, а торги закінчаться на сумі в 250 доларів, ви купите телефон за 250 доларів. Якщо ж сума перевищить максимально зазначену вами, вам прийде повідомлення про те, що вашу максимальну ставку перебили, і треба зайти на сайт, якщо ви хочете продовжувати боротьбу за лот.Якщо ваші ставки на Ebay виявилися вдалими, вам прийде повідомлення про те, що ви виграли лот, і Ebay запропонує вам оплатити покупку.

Беручи участь в аукціонах на Ebay, ви автоматично погоджуєтеся з тим, що ставки скасовувати не будете. Але є така невблаганна річ, як людський фактор і обставини і, на щастя, командою Ebay такі випадки передбачені.

В яких випадках можлива відміна ставки на Ebay?

 • Ваша помилка. Наприклад, ви хотіли зробити ставку 10 доларів, а зробили 100.
 • Значна зміна опису товару. Наприклад, ви збиралися купити червоний бюстгальтер, а через якийсь час він виявився чорним.
 • Якщо продавець не відповідає на повідомлення і листи на e-mail, будь-яким іншим способом.

ставки на eBay

Як скасувати ставку на Ebay?

Є спеціальна форма Bid Retraction form, якою потрібно скористатися, щоб скасувати ставку на Ebay. У випадаючому меню можна вибрати причину, по якій ви зважилися на цей крок.

Альтернатива

Якщо жодна з причин не підходить, а скасувати ставку на Ebay просто необхідно, напишіть продавцю. Він може скасувати будь-яку ставку в будь-який момент. Однак, може просто відмовитися це робити чи не побачити ваше повідомлення до того, як аукціон закінчиться.

Обмеження за часом

Ставку можна скасувати максимально за 12 годин до закінчення аукціону. При цьому, будуть скасовані всі ваші ставки по лоту. Тому не забудьте запропонувати нову ставку по товару.

Якщо ж ви зробили ставку менш, ніж за 12 годин до закінчення торгів, ви зможете скасувати її тільки протягом години. В цьому випадку скасовується лише остання ставка.

Тільки фарш неможливо провернути назад, а ось скасувати покупку на Ebay - цілком реально. Що робити, якщо ви випадково купили те, що насправді, не хотіли купувати, але ще не сплатили покупку?

Як скасувати покупку на Ebay?

На жаль, на Ebay не передбачена автоматична відміна покупки. Тобто, ви не зможете просто натиснути «Скасувати покупку» і зітхнути з полегшенням. По суті, всі питання зі скасуванням покупки вирішує продавець. Ось до нього і потрібно звертатися.

Для того, щоб скасувати угоду на Ebay, потрібно зайти в профіль продавця (найпростіше - через Purchase History) і клікнути на «Contact». У вас відкриється форма зв'язку з продавцем. Там навіть можна вибрати, з якого питання ви хочете звернутися.

Потрібно написати номер товару (його теж можна знайти в історії покупок), назву товару і описати продавцю причину, по якій ви хочете скасувати покупку. Причини повинні бути переконливими (тобто, краще не писати «Передумав») Після цього відправте повідомлення.

Через деякий час продавець або вам відповість, чи заведе на вас справу в так званому «Центрі вирішення конфліктів». Ви відразу ж отримаєте про це повідомлення в пошту. Повідомлення буде містити посилання, перейшовши за яким ви погоджуєтеся зі скасуванням.

Все, ваша покупка скасована.

Просимо звернути увагу ще й на те, що всі продавці вказують, в який термін ви можете оплатити покупку після того, як виграли аукціон або ж купили товар за системою Buy it now. Терміни - від доби до 7 днів. Якщо ви вирішили не викуповувати товар, але не повідомили про це продавця протягом цього терміну, він має повне право відкрити на вас так званий «Страйк» за несплату. Три страйка зіпсують вашу репутацію як покупця назавжди - вас забанять на ebay.

Особливості магазину-аукціону Ebay в тому, що продавцем там може стати буквально кожен - як бренд (юридична особа ), так і звичайний користувач, який знайшов мотлох на горищі і вирішив його продати.

Тому завжди існує можливість потрапити на гачок шахраїв. Варіанти шахрайств на Ebay різноманітні. Найчастіші з них це:

- Сплатили товар, а вам його просто ніхто не надіслав

- Прийшов товар, який не відповідає опису (наприклад, замість нового телефону - старий), товар поганої якості, або просто порожня коробка, без товару.

- Продаж підробок (коли замість сумки Шанель за 2000 доларів приходить очевидний фейк, червона ціна якому 20 доларів в базарний день).

Тому, природно, виникає питання - як перевірити продавця на ebay?

Ebay, насправді, дуже серйозно ставиться до питань безпеки. Тому дозволяє користувачам самим створювати рейтинг продавців на ebay.

На що варто звернути увагу?

- На дату реєстрації продавця. Бажано, щоб вона була більше двох років. При наявності високого рейтингу, це означає, що продавець сумлінний.

- Співвідношення позитивних і негативних відгуків. Ідеально, якщо рейтинг становить від 99 до 100 відсотків. Але, якщо є негативні відгуки, зверніть увагу, в який період вони були залишені. Якщо недавно - краще не купувати у цього продавця.

- Читайте відгуки. Якщо з англійською не дуже добре - використовуйте онлайн-перекладач. Якщо негативних відгуків мало, або один, може просто покупець попався неадекватний, таке теж буває.

- Зверніть увагу на детальний рейтинг продавця (зірочки). Будь-який покупець отримує можливість оцінити продавця на eBay по зірковій системі: - Відповідність опису товару, Спілкування (як швидко продавець реагував на ваші питання, якщо вони були), Час доставки, Вартість доставки та упаковки.

Після покупки продавець відразу ж виставить оцінку вам. А ви не поспішайте. Для того щоб поставити рейтинг на Ebay, вам доведеться почекати, поки ваш товар не приїде до вас.

Тепер ви у всіх подробицях знаєте, як замовити на Ebay в Україну. Гарного вам шопінгу!

Подібні магазини

Отримайте безкоштовну адресу

Реєструйтесь уже зараз
Отримати адресу у США
arrow copy
Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)