Доставка з Oldnavy

  • Приймає українські карти
  • Доставляє на наш склад
  • Доступна можливість самостійного викупу з сайту

Рейтингом:

Доступність:

$ $ $ $ $

Old Navy - магазин одягу для всієї родини.

Висока при найнижчих цінах .

Величезний вибір розмірів , постійні знижки та акції .

Детальніше

Замовляючи одяг і аксесуари за кордоном, мало хто бажає бродити по декільком ресурсам, збираючи окремо красивий гардероб для себе, а після - для кожного з членів сім'ї. І цьому випадку доставка з Old Navy в Україні допоможе Вам подбати про всі відразу. Цей американський інтернет-магазин - просто знахідка для тих, хто бажає отримати все і відразу. Брендові, стильні речі, величезний асортимент продукції, і все це - за доступними для українських покупців цінами! Що саме Ви можете купити на цій торговельній онлайн-майданчику?

· Гардероб для майбутньої мами - комфортні вироби для леді, які очікують поповнення в сімействі.

· Речі для дівчат розміру «плюс». А хто сказав, що жінка з формами не може бути красиво і модно одягненою?

· Дитячий одяг найрізноманітніших кольорів і дизайнерських рішень. Загальне у всьому цьому різноманітті тільки одне - разюче низька вартість.

· Продукція для чоловіків.

Все це, а також одяг для жінок і зовсім молодих дівчат робить ближче доставка з Old Navy. Навіщо вибирати з того асортименту, які пропонують нам українські магазини? Якщо Ви можете придбати все безпосередньо в одному з найбільших американських гіпермаркетів, а, завдяки easyXpress, Ваші обновки потраплять до Вас ще швидше!

Доставка товарів з Old Navy в Україну з EasyXpress

Замовляючи новий гардероб «за океаном», Ви напевно в душі відчуваєте побоювання, що посилка може йти занадто довго або й зовсім загубиться по дорозі. Доставка продукції з Old Navy з easyXpress - це гарантія того, що вбрання для всієї родини доставлять прямо до Вашого порогу в найкоротші часові терміни. Щотижня авіарейсами в Україну завозяться сотні посилок для наших клієнтів, і кур'єри поспішають доставити їх в різні міста країни. Це займе зовсім небагато часу, зате коли Ви відкриєте коробку із замовленням, Ви зрозумієте: ці вироби коштували того, щоб їх трохи почекати!

Одяг Олд Неві, товари інших американських брендів - з easyXpress все стає ближче і доступніше!

Подібні магазини

Отримайте безкоштовну адресу

Реєструйтесь уже зараз
Отримати адресу у США
arrow copy
Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)