Доставка з Sony

Рейтингом:

Доступність:

$ $ $ $ $

Інтернет-магазин Sony: якісний товар і приємний сервіс. Творці інтернет-магазину Sony.com грунтувалися на тій ідеї, що покупці, перш за все, повинні мати можливість купувати високоякісну продукцію.

Детальніше

Sony (Соні)

Sony - один зі світових брендів, який створює різноманітну цифрову техніку. Вся продукція даного виробника відрізняється високою якістю, надійністю і довговічністю. Багато товарів можна купити у великих магазинах техніки в Україні, але якщо ви шукаєте ексклюзивний продукт за хорошу ціну, краще подивитися на офіційному сайті і придбати все в Америці.

Соні: історія бренду

Купить Sony в Америке - easyxpress.com.ua

Японська компанія була створена в 1946 році двома друзями, які згуртувалися завдяки одній ідеї. Вони хотіли зробити щось унікальне і нове, тому робили багато різних речей: подушки з підігрівом, електричні рисоварки.

Переломним моментом стала покупка американського магнітофона. Друзі вирішили, що можна зробити його зручнішим, а відтворення музики - більш точним. Вони зайнялися винаходом унікальною магнітної стрічки і зробили перший магнітофон в 1950 році. Так як працювали вони тоді над звуком, компанію вирішили назвати Sonus (від лат. «Звук», «шум») або Sonny (від англ. «Синок», «тямущий малий»). Викресливши з останнього одну букву, отримали сучасну назву, яка відома і сьогодні.

Популярна продукція Sony

Магазин Sony - доставка в Украину из США

Тепер компанія створює не тільки техніку, яка пов'язана з музикою. Категорій товарів в інтернет-магазині дуже багато:

  • смартфони - основна лінійка Xperia, а також аксесуари до мобільних телефонів;фотоапарати - в цій категорії можна знайти також об'єктиви, аксесуари, носії інформації;
    відеокамери - для домашнього використання і професійні, а також комплектуючі до них;
    телевізори, домашні кінотеатри, саундбари, плеєри Blu-Ray;
    вінілові програвачі, навушники, бездротові АС, гарнітури, музичні центри, mp3-плеєри.

А для ігроманів Sony завжди буде асоціюватися зі створенням зручною ігрової консолі, нові моделі якої випускаються і сьогодні. Сучасна ігрова приставка здатна витіснити ПК завдяки доступній ціні і ефективності.

Чому краще замовити товари Sony в США?

Купуючи на офіційному сайті бренду в Америці, ви можете бути на 100% впевнені, що отримаєте оригінал. Крім того, значним плюсом є більш низька вартість. На українському ринку продукція даного виробника відрізняється високими цінами. Це пов'язано з транспортними витратами і націнкою продавців. У США ж часто проводять розпродажі, коли товари можна купити з великою знижкою.

Якщо ви переживаєте через доставки замовлення в Україну, варто скористатися послугами EasyXpress. Зареєструвавшись на нашому сайті, ви отримуєте американську адресу, куди будете замовляти свої покупки. У профілі можна відстежити посилку по всьому шляху.

Доставка здійснюється двома способами: морем і літаком. Другий варіант швидше - всього 4-9 робочих днів, але трохи дорожче. По морю посилка йде 4-5 тижнів. Якщо не знаєте, як замовити потрібний продукт, скористайтеся нашою послугою «Викуп товару». Ви надаєте нам посилання на певну продукцію, а наші співробітники її викуповують для вас.

Подібні магазини

Отримайте безкоштовну адресу

Реєструйтесь уже зараз
Отримати адресу у США
arrow copy
Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)