Наші послуги

Американська адреса в БЕЗПОДАТКОВОМУ штаті Делавер

Що дозволяє заощадити вам до 7% на покупку за рахунок відсутності податку на продаж

Індивідуальний підхід

Ми вирішуємо проблему кожного клієнта, лише тому що однакових питань не буває
Допомогу експертів з питаннь шопінгу в онлайн-магазинах США

Ви не володієте англійською на тому рівні, щоб написати лист у магазин або зв'язатися з ними по телефону? Боїтеся зробити помилку, замовляючи покупку у США вперше? Наші експерти готові відповісти на будь-яке ваше питання та надати допомогу в здійсненні покупки.

Зменшення / видалення технічної упаковки

Працівники складу подбають про зменшення розміру коробки для того, щоб зменьшити вагу від 200 до 600 грам, заощадивши $1.7 - $5.1 УВАГА! Брендову упаковку (наприклад, коробку від взуття) ми не видаляємо!
Постійний моніторинг митного ліміту

Наші експерти відстежують і контролюють Ваші посилки для того, щоб вони не перевищували митний ліміт у розмірі 100 євро. Ми готові проконсультувати вас на
предмет швидкого проходження митного контролю і скорочення ваших витрат.

Консолідація посилок на складі у Києві

За Вашим запитом ми готові об'єднати посилки у Києві, а потім надіслати вам їх Новою Поштою, для того щоб заощадити ваші кошти
Додатковий захист Ваших посилок

Всі ваші посилки застраховані на суму до $ 60. Ви також можете вибрати опцію "додатковий захист", яка буде покривати усю вартість посилки.

Додаткові сервіси

Для нас немає нездійсненних завдань в сфері шопінгу та доставки з США. Ми виконаємо будь-який Ваш запит або запропонуємо Вам альтернативне рішення.

Купувати в американских магазинах просто!

Отримайте адресу в США + Зробіть покупку + Заберіть замовлення

Розпочати шопінг

easyХpress.com.ua - це сервіс доставки товарів з США в Україну. Ми надаємо Вам особисту поштову адресу в США. Ця електронна адреса була приймають майже всі американські інтернет магазини в якості адреси доставки.

Отримавши замовлений на цю адресу товар, ми перешлемо його в наш офіс в Києві для самовивозу і при бажанні доставимо прямо до Вас додому.

Що ми пропонуємо:

  • Безкоштовну і швидку реєстрацію на нашому сайті
  • Безкоштовний поштову адресу в США
  • Авіа відправки з США 2 рази на тиждень (на час карантину, до відновлення регулярних рейсів)
  • Відправки морем з США 1 раз на тиждень
  • Можливість відстежувати Ваші посилки
  • Кур'єрську доставку по Україні
  • Страховку Ваших посилок

Ми надаємо необмежені можливості для покупки товарів і послуг в американських магазинах. Навіть не перебуваючи в США територіально, Ви зможете придбати все, що тільки побажаєте. Багато товарів з США, обійдуться Вам набагато дешевше, ніж ті ж, придбані в Україні, навіть з урахуванням пересилки. Американська мрія тепер ближче до Вас, ніж будь-коли раніше. easyXpress.com.ua - це міст між українським покупцем і американським ринком.

arrow copy
Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)