Наші послуги

Американська адреса в БЕЗПОДАТКОВОМУ штаті Делавер

Що дозволяє заощадити вам до 7% на покупку за рахунок відсутності податку на продаж

Індивідуальний підхід

Ми вирішуємо проблему кожного клієнта, лише тому що однакових питань не буває
Допомогу експертів з питаннь шопінгу в онлайн-магазинах США

Ви не володієте англійською на тому рівні, щоб написати лист у магазин або зв'язатися з ними по телефону? Боїтеся зробити помилку, замовляючи покупку у США вперше? Наші експерти готові відповісти на будь-яке ваше питання та надати допомогу в здійсненні покупки.

Зменшення / видалення технічної упаковки

Працівники складу подбають про зменшення розміру коробки для того, щоб зменьшити вагу від 200 до 600 грам, заощадивши $1.7 - $5.1 УВАГА! Брендову упаковку (наприклад, коробку від взуття) ми не видаляємо!
Постійний моніторинг митного ліміту

Наші експерти відстежують і контролюють Ваші посилки для того, щоб вони не перевищували митний ліміт у розмірі 150 євро. Ми готові проконсультувати вас на
предмет швидкого проходження митного контролю і скорочення ваших витрат.

Консолідація посилок на складі у Києві

За Вашим запитом ми готові об'єднати посилки у Києві, а потім надіслати вам їх Новою Поштою, для того щоб заощадити ваші кошти
Додатковий захист Ваших посилок

Всі ваші посилки застраховані на суму до $ 60. Ви також можете вибрати опцію "додатковий захист", яка буде покривати усю вартість посилки.

Додаткові сервіси

Для нас немає нездійсненних завдань в сфері шопінгу та доставки з США. Ми виконаємо будь-який Ваш запит або запропонуємо Вам альтернативне рішення.

Купувати в американских магазинах просто!

Отримайте адресу в США + Зробіть покупку + Забиріть замовлення

Розпочати шопінг
easyХpress.com.ua - это сервис доставки товаров из США в Украину. Мы предоставляем Вам личный почтовый адрес в США. Этот адрес принимают почти все американские интернет магазины в качестве адреса доставки. Получив заказанный на этот адрес товар, мы перешлем его в наш офис в Киеве для самовывоза и при желании доставим прямо к Вам домой. Что мы предлагаем: Бесплатную и быструю регистрацию на нашем сайте Бесплатный почтовый адрес в США Авиа отправки из США 3 раза в неделю Возможность отслеживать Ваши посылки Курьерскую доставку по Украине Страховку Ваших посылок Мы предоставляем неограниченные возможности для покупки товаров и услуг в американских магазинах. Даже не находясь в США территориально, Вы сможете приобрести все, что только пожелаете. Многие товары из США, обойдутся Вам гораздо дешевле, чем те же, приобретенные в Украине, даже с учетом пересылки. Американская мечта теперь ближе к Вам, чем когда-либо прежде. easyXpress.com.ua - это мост между украинским покупателем и американским рынком.
arrow copy
Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)