Доставка з Bed Bath & Beyond

Рейтингом:

Доступність:

$ $ $ $ $

Магазин Bed Bath & Beyond - Ваше місце , щоб знайти тільки те , що потрібно для Вашого інтер'єру. Комплекти ковдр , постільна білизна для дітей і дорослих , аксесуари для ванної і багато інших потрібних речей для вашого дому.

Детальніше

Наш сервіс легкої і швидкої доставки допоможе вам купити все для свого будинку на сайті інтернет-магазину www.bedbathandbeyond.com. Свого часу, в далекому 1971 році в США його заснували двоє друзів для того, щоб реалізувати свої уявлення про те, яким повинен бути будинок успішного американця. Дуже скоро Bed Bath перетворився в мережу успішно продаючих свої товари магазинів. До його назви додалася ще частина, і магазин став іменуватися Bed Bath&Beyond. Сьогодні - це найбільший торговельний майданчик, на якому можна купити практично будь-який товар без обмежень для облаштування будинку. Якщо ви купили житло і хочете купити меблі для кожної з кімнат, посуд, штори і все, що потрібно для затишку та інтер'єру, то кращого магазину вам не знайти!

Що можна купити в Bed Bath and Beyond?

 1. Будь-які меблі.
 2. Посуд.
 3. Постільні приналежності.
 4. Кухонні техніку.
 5. Килими.
 6. Штори.
 7. Подарунки.
 8. Все для весілля і багато іншого.

Всі товари, пропоновані магазином Bed Bath & Beyond можна розділити на три частини. Це товари:

 • для будинку;
 • для весілля;
 • для студентів.

Переваги покупок на сайті www.bedbathandbeyond.com

В данному інтернет-магазині можна замовити речі, які коштують дешевше, ніж в Україні. Наша доставка зробить покупку набагато дорожче. Тут можна придбати товари, яких немає в наших торгових мережах.

Якість американських виробів не підлягає сумніву, а асортимент вражає.

В Bed Bath&Beyond можна купити вироби відомих брендів. Це Anolon, Calphalon, Dyson, Kitchenaid, Krups, Lenox, Mikasa, Waterford і багато інших, добре відомих в світі виробників товарів для будинку, дитячого приладдя, іграшок тощо.

У покупців інтернет-магазину є можливість істотно заощадити. Зареєструвавшись на сайті можна брати участь в програмах лояльності, отримувати купони з вигідними знижками. Це дає можливість купити те, що хочеться, але коштує дорожче, ніж можна собі дозволити.

Доставка товарів Bed Bath and Beyond в Україну

Куплений в Bed Bath & Beyond вами товар в той же день відправляється на склад, розташований на території USA. Звідти його потрібно транспортувати до Києва. Для того, щоб оформити заявку на доставку виробів, потрібно зареєструватися на нашому сайті і отримати адресу складу. Після цього ви зможете відслідковувати пересування замовленого вантажу і точно знати, коли ви його отримаєте. У нас швидка доставка. Не мине й тижня, як ви зможете побачити покупку.

Отримати товар можна в Києві на складі в нашому офісі.

Досвідчені менеджери сервісу завжди раді допомогти вам при виникненні труднощів в здійсненні покупки з магазину Bed Bath and Beyond або при оформленні заявки на доставку. Порадуйте себе новим придбанням для свого будинку! Телефонуйте зараз!

Подібні магазини

Отримайте безкоштовну адресу

Реєструйтесь уже зараз
Отримати адресу у США
arrow copy
Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)