Доставка з Apple

Рейтингом:

Доступність:

$ $ $ $ $

Apple - одна з найбільш відомих, успішних і дорогих американських компаній по виробництву комп'ютерів, планшетів, телефонів і ПЗ. Значимість її досягнень в сфері IT неможливо переоцінити. В останні роки це найбільш впливовий бренд, який випередив всім відомі Microsoft і Coca-Cola. Залежно від стану світового ринку капіталізація коливається в межах $ 500-700 млрд.

Детальніше

Історія розвитку бренду

Купить Apple - easyxpress.com.ua

Дата створення компанії 1.04.1976 року. Штаб-квартира розміщується в невеликому американському містечку Купертіно, Америка. Спочатку логотипом було зображення Ньютона, який чекав під яблунею падіння плода, і тільки через кілька місяців комерційним знаком стало надкушене яблуко.

Перший мікрокомп'ютер був випущений в 1976 році, але він не став проривом в технологічному сенсі (такі пристрої вже були відомі на ринку). Заслуга засновників - їх продукція персонального користування. До середини 90-х років компанія займалася збільшенням випуску ПК.

Далі почалося виробництво кольорових фотокамер, але проект виявився невдалим: техніка погано купувалася, збитки за два роки досягли майже $ 2 млрд. Тільки з поверненням до керівництва Джобса Apple поступово відкрила для себе нові горизонти і почала стрімке зростання за всіма параметрами.

Найдорожчою компанією в світі вона стала в 2011 році. З тих пір її фінансове становище то стрімко зміцнювалося, то так само різко падало. Дуже неприємною подією став штраф у розмірі € 13 млрд за порушення правил чесної конкуренції в Європі. Стягнення похитнуло становище компанії, але вона зуміла гідно вийти зі складної ситуації і поступово нарощує свої показники. Продукція Apple користується великим попитом, купити її вважається престижним.


Товари бренду

За час існування асортимент компанії значно розширився. Сьогодні інтернет-магазини пропонують наступні товари:

  • ноутбуки та планшети;
  • настільні ПК, сервери, системні блоки та монітори;
  • iPhone (айфони), мультимедійні програвачі та аксесуари до них;
  • розумні часи.

Менеджмент приділяє увагу розвитку альтернативних джерел електронної енергії і працює над створенням найсучасніших оригінальних продуктів.

Як доставляти техніку Apple в Україну?

Оформляти замовлення завжди набагато вигідніше на місці розміщення виробничих потужностей. Компанія розміщує більшість своїх підприємств на території США, саме в цій країні ціни на продукцію нижче.

Доставка в Україну здійснюється нашою компанією EasyXpress. Це перша міжнародна компанія свого сегмента, що надає допомогу не тільки під час перевезення, а й під час покупки товарів за океаном. У нас працює професійний персонал. Менеджери постійно моніторять зміни в митних правилах, страхують посилки в Київ та інші міста України. Клієнтам надається особиста поштова адреса в США, що дозволяє здійснювати покупки без податку на продаж.

Подібні магазини

Отримайте безкоштовну адресу

Реєструйтесь уже зараз
Отримати адресу у США
arrow copy
Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)