22.08.2022
Шопінг в американських магазинах дуже популярний серед українців. Це можливість купити брендовий одяг та взуття, у тому числі з нових колекцій, за привабливими цінами. У США працює багато онлайн-гіпермаркетів, де продається величезна кількість товарів гарної якості. Кожен магазин має свої правила оплати та доставки покупок. Не скрізь відправляють їх безпосередньо в Україну та приймають платежі з українських карток.
Багато американських магазинів пропонують як новий, так і стоковий одяг. Його обирають охочі виглядати стильно, одягатися за останньою модою і не витрачати багато грошей. Не кожен готовий купувати у стоку, тому що його помилково вважають тим же, що й секонд-хенд чи магазин речей, що були у використанні. Насправді це різні поняття.
У перекладі з англійської це слово означає «запаси, залишки». Такий магазин продає не вживані речі, а ті, що збереглися з минулих колекцій. З різних причин їх не продали у сезон, і у світі моди вони перестали бути актуальними. Нерозпроданий одяг залишається на складах у виробників, гуртових дилерів чи торгових точок. Залишки уповільнюють оборот коштів та займають місце. Їх поспішають перепродати за зниженою вартістю.
Стоковий одяг нерідко ексклюзивний та якісний. Це брендові речі від світових виробників, що залишилися з минулих продажів. Стандартний модний сезон триває не більше 3 місяців. З'являється нова колекція. У категорію стокового потрапляє також товар, не розпроданий бутіками. Це не вживані речі, а просто ті, що втратили цінність у світі моди, але, як і раніше, гарний одяг.
З різних причин на складах компанії-виробника залишається товар, який не було відправлено до торгових точок та мереж. Це трапляється, коли фірма змінює цільову аудиторію чи її інтереси стають іншими. Подібне пов'язане з логістичними проблемами, закриттям майданчика партнера, кризою. Частину зшитого одягу та взуття не можна продати в мережевих магазинах, тому така продукція стає білою.
Іноді після пошиття колекції залишаються фурнітура, матеріали. Вони вже не потрібні, але зберігати їх дуже дорого. У таких випадках дошивають додаткову партію, що повністю відповідає вже випущеній, для стокових магазинів.
Дилери перепродують продукцію на роздрібні точки, тому завжди прагнуть збути все закуплене. Через різні складності, неправильні маркетингові стратегії залишаються нереалізовані зразки. Через пів року після виходу колекції її не купить ніхто, крім магазину. Стоковий одяг, взуття та аксесуари мають ряд ознак:
Ціна такої продукції на порядок нижча за оригінальну.
Більшість брендових товарів з минулих колекцій потрапляє на прилавки саме звідти. Виробники передають туди одяг, взуття та аксесуари з мінімальною націнкою. Деякі види продукції не купують – наприклад, дуже маленькі чи великі розміри. Їх розпродують за знижкою, але частина все одно залишається на прилавках. Потім приходить нова колекція, і місце потрібно звільняти.
Стоки приймають брендові речі в такому стані, в якому вони надійшли до гуртового покупця або в бутік. У таких магазинах зустрічається одяг зі зрізаними бирками, пошкодженим пакуванням, що використовується під час модних показів або на манекенах. Туди ж відправляють все з мінімальними дефектами – наприклад, нитками, що стирчать.
Магазини, що продають такі речі, не варто плутати з секонд-хендом. У США постійно працює кілька майданчиків, де купувати стокову продукцію легко, зручно і вигідно. У всіх продаються брендові товари, адже вони співпрацюють зі світовими виробниками. Розглянемо список найвідоміших і найбільших американських стоків.
Це найвідоміший у США магазин, де продається товар із цінового сегмента масмаркету. Працює близько 20 років, має у своєму розпорядженні велику кількість пропозицій за доступними цінами. Більшість виробів, що залишилися після розпродажу колекцій, надходить сюди, тому асортимент дуже широкий:
Будь-який покупець вибере тут те, що необхідно, за гарною ціною.
Один з найпопулярніших онлайн-гіпермаркетів у США, підрозділ Amazon. Тут продаються одяг, взуття для дорослих та дітей. Подано велику кількість розмірів, у тому числі неходових, що рідко зустрічаються в нашій країні. Чимало цікавих пропозицій щодо стильних аксесуарів – прикрас, сумочок, окулярів. Часто бувають знижки, іноді до 90 %.
Продає товари безлічі брендів, у тому числі преміумкласу. Тут вигідно купувати дорогі аксесуари, наприклад годинник, адже продавець робить гарні знижки. Окрім того, влітку зручно брати зимове взуття. Також у цій торговій точці представлено безліч кежуал-речей – справжній рай для шанувальників повсякденного, комфортного стилю, які бажають одягнутися недорого.
Інтернет-магазин торгової компанії, що існує понад сто років. Цей великий рітейлер пропонує купувати товари преміумсегменту за доступними цінами. У каталозі дуже багато пропозицій не лише дорослого, але також дитячого одягу та взуття. Є багато сумочок, рюкзаків, окулярів. Представлені також парфумерія, косметика від провідних брендів – як поодинокі зразки, так і святкові набори. Деякі виробники випускають продукцію спеціально для цього магазину.
Самостійно це зробити непросто, навіть якщо добре знати англійську мову. Не скрізь є можливість розплатитись банківською картою України або замовити пряму доставку. Все буде набагато вигідніше та простіше з сервісом EasyXpress. При реєстрації на цьому сайті користувач отримує американську адресу. Туди відправляється посилка з покупками з вибраного магазину США.
Потім протягом 4–7 днів покупка пересилається безпосередньо на адресу отримувача. Доставка не займає надто багато часу. EasyXpress дає доступ до всіх акцій та знижок від американських магазинів. З його допомогою можна робити покупки у будь-яких великих гіпермаркетах США, у тому числі стокових. Кожна посилка отримує індивідуальний номер, за яким завжди можна відстежити її місцеперебування.
Популярні магазини США
Реєструйтесь і отримайте безкоштовну адресу в США для доставки замовлень з інтернет магазинів! Ваші покупки вже будуть у вас через 4-6 робочих днів з моменту відправки з нашого складу!
РеєстраціяНайкращі корисні поради
Читати все