Доставка з Hockey Monkey

 • Приймає українські карти
 • Доставляє на наш склад
 • Доступна можливість самостійного викупу з сайту

Рейтингом:

Доступність:

$ $ $ $ $

Рай для хокеїста. Все , що потрібно для повноцінного екіпірування гравця в хокей будь-якого віку.

Детальніше

Українські спортсмени плекають пристрасть до різних видів спорту - і зокрема до хокею, який вимагає особливої екіпіровки. Ковзани повинні витримувати значні навантаження, всі елементи форми - забезпечувати належний захист гравцям. При цьому екіпірування не повинно ускладнювати рухи, а його вага повинна бути мінімальною, інакше спортсмени швидко втомлюються.

В Україні виробництво якісної екіпіровки для хокеїстів відсутне, хоча у нас є достатня кількість сильних, хоч і недостатньо відоміх хокейних команд. А ось в США хокеїсти користуються заслуженою повагою. Спеціальний інтернет-магазин Hockeymonkey пропонує все для хокею:

 • ковзани;
 • одяг для хокею;
  захисні елементи (нагрудники, черепашки, капи, щитки);
  клюшки;
  шоломи;
  рукавички.

У каталогах Hockeymonkey можна знайти екіпіровку не тільки для хокею, але саме хокейна складова є основною. Присутні в асортименті також супутні товари для спортсменів, наприклад, спеціальна білизна. Стягуючі компресійні підштаники і шкарпетки допомагають витримувати значні навантаження не тільки хокеїстам, але і спортсменам, які спеціалізуються на інших зимових видах спорту - ковзанярам, лижникам, біатлоністам.

Присутні в асортименті і такі деталі, як змінні леза для ковзанів, спеціальні тримачі, накладки на леза, ортопедичні устилки та інші важливі елементи, які забезпечать конкурентоспроможність команди на хокейному полі.

У чому перевага інтернет-магазину Хокей Манкі з США?

Цей магазин створено ентузіастами своєї справи, тому тут присутні тільки ті товари, які виробляють справжні майстри. Hockeymonkey реалізують спортивну форму хокеїстів різних брендів, але це завжди якісні вироби. Серед представлених брендів - Mission, Nike, Bauer, Graf, CCM, Easton, Oakley, Reebok, Revision, The Messier Project, Tackla, Under Armour, Warrior, Sher-wood, Eagle, TPS, Rinky, Farrel, RBK.

До того ж Hockeymonkey пропонує спортивну форму хокеїстів з символікою різних спортивних команд. Такі речі є потужним стимулом для роботи над спортивними можливостями спортсмена або цілої команди.

Інтернет-магазин Hockeymonkey - це не просто бізнес-структура, яка прагне реалізувати максимальну кількість оригінальних спортивних товарів від різних виробників. Місія компанії - популяризація хокею в світі. Тому одяг і аксесуари для хокею тут максимально доступні для клієнтів, які проживають в різних країнах.

Це має значення і для українських споживачів - вони можуть розрахуватися за покупки карткою українського банку і не матимуть жодних труднощів з доставкою товарів для хокею на територію нашої країни.

Прагнення до популяризації цього зимового виду спорту призводить до того, що на сайті діє система знижок, завдяки яким можна замовити Hockeymonkey з Америки дешевше, ніж оригінали товарів на сайтах компаній-виробників. Це дуже важливо, адже професійне оснащення для занять спортом коштує досить дорого. Знижки ж дозволяють придбати найякісніші товари за ціною, яка може бути нижче первинної на 50%.

Як замовити товари від Hockeymonkey?

Щоб замовити хокейну екіпіровку, потрібно зареєструватися на нашому сайті і отримати інформацію про американську адресу, на яку буде доставлена покупка. Доставка в Україну після викупу товару можлива, але її не організовує безпосередньо інтернет-магазин Hockeymonkey.

Далі ми рекомендуємо вивчати всю інформацію про акції та знижки, які діють на сайті, якщо є можливість - варто отримати промокод. Після цього ви купуєте необхідні товари і вказуєте в якості адреси для доставки запропоновану нашим ресурсом адресу. Наші співробітники отримають посилку і відправлять її в Україну авіатранспортом. Відправлення відбувається раз на кілька днів.

Отримати покупку ви зможете на складах в Києві або за допомогою кур'єрської доставки по столиці. Якщо ви не є жителем Києва, доставку за місцем проживання здійснює Нова пошта. Це займе трохи більше часу. Відстежувати пересування ваших товарів для хокею ви зможете онлайн - відомості регулярно будуть приходити до вас на електронну пошту.

Зазвичай з моменту отримання посилки на складі в США до моменту, коли замовлення отримує на руки клієнт, проходить 4-9 днів. Якщо ви бажаєте придбати товари на інтернет-ресурсі Hockeymonkey, враховуйте, що більшість товарів досить дорогі і їх вартість перевищує ліміт на безподаткове ввезення з-за кордону, який для України становить 100 євро. Тому в кінцеву вартість товару потрібно включити митний збір.

Подібні магазини

Отримайте безкоштовну адресу

Реєструйтесь уже зараз
Отримати адресу у США
arrow copy
Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)