Книги з США

Наш вибір

forever-21carterskate-spadegapzaraamazoncabelasoldnavydisney-storelevis-0childrens-placehockey-monkeybanana-republicbackcountryurban-outfitters-0gymboreej-crew
У разі якщо ваш магазин не представлений в даному списку, ми все-одно можемо доставити з нього товар!
  • Сортувати за:
  • Position
  • Рейтингом
  • Доступністю
  • Алфавітом
Американські інтернет-магазини
Доставка з Better World Books

Рейтингом:

Доступність:

$ $ $ $ $

Better World Books - книжковий інтернет магазин вживаних і нових книг.

Доставка з Kobo Books

Рейтингом:

Доступність:

$ $ $ $ $

Глобальна мережа книжкових магазинів . Більше 2,3 мільйона книг.

Справжніх любителів літератури складно утримати від придбання нової книги. На жаль, в наших магазинах буває важко знайти хороші світові бестселери і популярні новинки. До того ж ціна на них часто буває завищеною. В інтернет-магазинах Америки можна купити сучасні і класичні книги на різних мовах. Допомагає в оформленні замовлення сервіс easyxpress.com.ua.

Чому купити книгу в США вигідно?

Заказать книги из Америки с easyxpress.com.ua

Серед найпопулярніших американських інтернет-магазинів, де можна замовити книги з США, варто виділити:

  • Betterworldbooks.com;
  • Kobo.com;
  • Amazon.com;
  • Ebay.com;
  • Walmart.com.

У кожному з них ви знайдете літературу різних жанрів, яка прикрасить домашню бібліотеку. Так чому ж купувати книги в магазинах США вигідно?

По-перше, в каталогах американських книжкових інтернет-магазинів можна знайти ту літературу, яку в наших відшукати досить важко. Це і унікальні енциклопедії, і шедеври класичної літератури, і ексклюзивні твори сучасних авторів і жанрів. Тут ви знайдете колекційні видання та кумедні історії для дітей.

А якщо ви любите читати твори в оригіналі, саме в Штатах зможете відшукати потрібне видання за лічені хвилини. Шекспір, Даніела Стіл, Джоан Роулінг - ці та інші автори в першоджерелі стануть трохи доступніше.

До речі, покупка книг в інтернет-магазинах США вигідна не тільки вам. Найчастіше частина грошей, виручених від продажу товарів, йде на благодійні збори. Так що ви допомагаєте не тільки собі стати ерудованим, але і кому-то - бути трохи щасливішими.

Як замовити книгу з Америки в Україну?

Щоб купити книжку в магазині США, не потрібно робити нічого складного. Досить зареєструватися на сервісі easyxpress.com.ua, перейти за посиланням в магазин і оформити покупку.

Ми не беремо великі комісії за свою роботу і докладаємо всіх зусиль, щоб ви отримали своє замовлення в найкоротші терміни. Якщо покупка складається з 1-2 позицій, ми рекомендуємо скористатися авіадоставкою. Ви зможете отримати свою посилку в термін до 10 робочих днів.

Якщо ж ви плануєте поповнити домашню бібліотеку величезною колекцією книг, замовте їх морем. Очікування складе близько місяця, але ви зможете заощадити на доставці.

Читайте книги кращих авторів і відкривайте для себе безмежний світ знань та інформації. Замовляйте книги з Америки через easyxpress.com.ua.

arrow copy
Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)