FAQ (frequently asked questions)

Як зареєструватись на PayPal?

Як правильно зареєструватися в Paypal, щоб отримати можливість оплачувати покупки не тільки картою? Ось докладна інструкція.

Реєстрація PayPal, втім, як і відправка платежів - безкоштовні. Для того, щоб здійснити реєстрацію на сайті вам знадобиться всього дві речі:
- працюючий e-mail, бажано американський (gmail.com, yahoo.com)
- платіжна карта, з позитивним балансом.
Щоб зареєструватися в PayPal, треба зайти на сайт PayPal.com і натиснути кнопку Зареєструватись

Sign up for Paypal

Ви потрапите на сторінку, де система для початку попросить вибрати вашу країну (тут треба сказати правду!) Ввести e-mail і придумати пароль

Register on Paypal


Після цього Ви потрапите на сторінку, де буде запропоновано ввести персональні дані. Форма досить проста і з її заповненням проблем виникнути не повинно.
Всі пункти обов'язкові для заповнення.

Тут потрібно ввести ім'я, прізвище, дату народження у форматі - дд / мм / рррр, вказати громадянство, свою домашню адресу. Потім заповнити поля: місто, область, індекс і номер телефону. Після чого вибрати галочку, що ви погоджуєтеся з умовами використання сервісу.

Register form on PaypalНа наступній сторінці вас попросять ввести реквізити платіжної картки, яка буде використовуватися при роботі з PayPal. Якщо на карті немає коштів, хоча б декількох доларів, краще відкласти реєстрацію, поки вони там не з'являться, оскільки Paypal не зможе провести перевірку карти шляхом блокування 1 долара на вашому рахунку.

Add card on Paypal

Номер кредитної картки - введіть номер, вказаний на титульній стороні Вашої платіжної карти. Без пропусків. Сервіс сам визначить, який це тип карти.
Дата закінчення терміну дії - «Expiration Date» - термін дії карти. Зазвичай вказано на титульній стороні карти.
CSC - верифікаційний код (також його називають CVV2). Це 3 останні цифри на зворотному боці картки. Якщо номери на карті немає - зв'яжіться з вашим банком.

Тепер, для успішного закінчення реєстрації треба натиснути Add Card «Додати карту».
Якщо карта була успішно авторизована, або, навіть якщо вона була відхилена, Вас попросять виконати наступний крок: підтвердити ваш e-mail адресу, яка була вказана в реєстраційній формі.

Перевірте вхідну пошту в електронній скриньці, який Ви вказали при реєстрації, знайдіть лист від PayPal з темою "Активуйте свій рахунок PayPal!" і натисніть в ньому на посилання «Натисніть тут для активації вашого рахунку», Ви потрапите на сайт PayPal, де для підтвердження також знадобиться ввести обраний при реєстрації пароль.

Якщо посилання не працює при натисканні, увійдіть у Ваш PayPal акаунт і у вкладці «Список Завдань» виберіть «Підтвердити адресу електронної пошти».
Потім на наступній сторінці в "Крок 2" виберіть «Натисніть це посилання, якщо ця кнопка в тілі електронного листа» і введіть цифровий код (confirmation number), який надійшов Вам у листі.

Якщо ви не отримали листа, ви можете повторно запросити номер активації через свій аккаунт.
Процес верифікації карти досить простий. З вашої картки знімається $ 1.95 (ці гроші потім повернуться на карту). Потім у виписці операцій по карті, вам потрібно буде знайти 4-х значний код. Виглядати це буде приблизно так "1234PayPal - * EXPUSE", перші 4 цифри - це і є код, який потрібно ввести на сайті PayPal. Дізнатися цей код ви можете за допомогою інтернет-банкінгу, дзвінка в службу підтримки банку, отримавши виписку операцій по карті, або, якщо у вас підключений смс-банкінг, інформація відразу ж прийде у вигляді СМС.

Після верифікації карти, можна починати робити покупки на сайтах, які приймають оплату через PayPal, наприклад на Ebay.

Якою банківською карткою можна оплатити товар в американському онлайн-магазині?

Для оплати товарів в американсьмому інтернет-магазині найкраще оформити іменну банківську картку VISA або MasterCard, не має значення - у гривні чи у валюті. Для підвищення безпеки, наші експерти рекомендують обрати чіповану карту, якщо банк, в якому ви відкриваєте карту, надає таку послугу. Більше того, рекомендуємо мати окрему карту для таких розрахунків і тримати там тілки сумму, відведену на шоппінг.

Як оплатити покупку на Ebay?

Як оплатити покупки на Ebay?

Логічно припустити, що точно потрібна пластикова або віртуальна платіжна карта з відкритою опцією оплати покупок в інтернеті. Якщо у вас є така карта, половина справи вже зроблено.
Способи оплати на Ebay доступні вам, якщо ваша карта видана українським банком?

Payments on Ebay

    Оплата на Ebay за допомогою системи PayPal

    Чим хороший цей спосіб? Тим, що вміло ховає ваші дані. Система безпеки постійно оновлюється, про що сервіс постійно нагадує користувачам в своїх розсилках. Для того, щоб підключити карту, потрібно спочатку зняти заборону з карти на оплату покупок в інтернеті і підключити смс та інтернет-банкінг, якщо у банку є такі можливості.

    Поганий спосіб тільки тим, що у нього своє «бачення» курсу гривні до долара, тому він може накинути кілька гривень на долар, якщо ви розраховуєтесь гривневою карткою з його допомогою.

    Оплата на Ebay пластиковою або віртуальною картою безпосередньо.

    Курс теж буде трохи відрізнятися від того, що у вашому банку, але не на кілька гривень, менше. На перший погляд, спосіб легше, але є кілька мінусів. Ви ділитеся з продавцем своїми даними карти. Але, якщо продавець - юридична особа, бренд, з купою позитивних відгуків - хвилюватися не варто. Більшість продавців все-таки вважають за краще PayPal, про що пишуть в інформації про магазини і товари. Так що, якщо вам потрібно щось купити у такого продавця, підключення до PayPal не уникнути. Звичайно, такий невеликий вибір способів оплати трохи пригнічує, але будь-яка можливість вибору - це вже добре. Сподіваємося, що наші поради про те, як оплачувати на Ebay Ваші покупки, будуть корисними.

Купувати в американских магазинах просто!

Отримайте адресу в США + Зробіть покупку + Заберіть замовлення

Розпочати шопінг
arrow copy
Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)