FAQ (frequently asked questions)

Як зареєструватись на Ebay?

Ebay - найбільший в світі сайт-аукціон. Різноманітність товарів на ньому задовольнить будь-кого, проте доставка з ebay не завжди є в Україну - багато продавців ігнорують Україну через проблеми з нашою поштою. Більш того, через ті ж проблем ebay не поспішає створювати відділення ebay Ukraine, так що для того, щоб мати можливість отримувати більшість товарів з цього величезного інтернет-магазину, потрібно отримати американську адресу при реєстрації у нас на сайті.
Реєстраційну форму на Ebay необхідно заповнювати англійською мовою (латинськими літерами), для того, щоб отримати американську адресу,
потрібно спочатку зареєструватися на easyXpress.com.ua.
Щоб почати реєстрацію на сайті, перейдіть на головну сторінку ebay.com. Сторінка відкриється в новому вікні. Реєструйтеся, а цю сторінку використовуйте, як шпаргалку.

Sign in or register

На главной странице ebay.com в левом верхнем углу, найдите надпись «Sign in or register», нажмите «register» и дождитесь полной загрузки следующей страницы с регистрационной формой.

register on eBay

Заповніть просту форму реєстрації, надавши сайту мінімальну інформацію про себе. Всі поля ОБОВ'ЯЗКОВО повинні бути заповнені латинськими (англійськими) літерами. У цій формі всі поля обов'язкові для заповнення. Якщо ви хочете зареєструвати аккаунт на юридичну особу, відразу натискайте «start a business account».

Email address - ваш e-mail, вводіть вручну обидва рази, скопіювати не можна
Ім'я та прізвище з префіксом EZX.

Password - потрібно ввести пароль (не менше 6 символів, використовуйте латинські букви і цифри в різних реєстрах). Не вигадуйте простий пароль і ніколи і нікому його не повідомляйте, навіть якщо отримаєте лист, що «дуже схожий» на лист від eBay. Прийомом з фальшивими листами від аукціону eBay часто користуються шахраї.

Натисніть «Register», підтвердивши реєстрацію і свою згоду з призначеною для користувача угодою (правилами) і політикою конфіденційності eBay.
Потім Ebay запропонує вибрати ID - і згенерує його сам. Якщо вам не подобається довгий ID, можете поміняти.

ID on eBay

На цьому базова реєстрація завершена. Ви можете переглядати всі без винятку товари, продавців, магазини на аукціоні (eBay Stores) і все інше.
Але для того, щоб мати можливість робити ставки і купувати товари, потрібно повністю заповнити свій профіль на сайті, вказавши правильну адресу проживання і хоча б одну адресу доставки (для куплених товарів).
Для того, щоб ввести адреси проживання та доставки, необхідно зайти в ваш "кабінет" - "My eBay".

Для цього, авторизувавшись на eBay.com, виберіть відповідну вкладку і натисніть «Summary».

My eBay

Теперь выберите вкладку «Account» и пункт «Addresses» (адреса).

Addresses eBay

Create Addresses on eBay

Спочатку треба додати «Registration Address», тобто адреса вашого проживання (адреса, яку ви в разі чого можете підтвердити документально).
А також «Primary Shipping Address» - адреса, яку будуть бачити продавці при покупці товарів. Адрес доставки ви можете використовувати кілька, перебувати вони можуть в різних країнах.
Ось так виглядає форма для введення адреси (тільки латинськими буквами, англійською мовою).
Ось так її заповнюють клієнти EasyXpress. Не забудьте, що номер кімнати повинен бути ваш - з профілю на сайті.

Provide your Addresses

Після введення будь-якої з адрес у вас можуть запросити дані платіжної карти, для верифікації особистості.

Confirm your identity

Система сама визначає, до кого слід застосовувати даний процес перевірки. Вводите номер з лицьового боку картки, потім вибирайте її термін дії і вкажіть Card Identification Number - три останні цифри на зворотному боці. Зверніть увагу на колонку «Cardholder Information», вона заповнена даними введеними при реєстрації і якщо ці дані не збігаються з тими, що були вказані при оформленні карти - змініть їх, натиснувши «change».
На карті буде заблокована сума еквівалентна одному долару, потім вона розблокується.
Тепер для повноцінного шопінгу і будь-якій з філій eBay, вам залишилося прив'язати до свого аккаунту рахунок Paypal (якщо він у вас вже є).
Paypal - це найпопулярніший спосіб оплати на аукціоні, через неї здійснюється більшу кількість всіх угод.
Отже, там же, в «My eBay», у вкладці «Account», вибирайте «Paypal Account».

Paypal Account

Якщо у вас ще немає облікового запису в Paypal тисніть - «Sign up» (зліва), якщо вже є, то, щоб зв'язати eBay і Paypal акаунти, тисніть кнопку праворуч і вводmnt реквізити (виглядають, як e-mail адреса, яка використовувалась при реєстрації на Paypal).

Paypal information

Детальніше про реєстрацію на PayPal читайте тут.
Після того, як картка прикріплена, Ви можете починати робити покупки на сайті і, завдяки адресою, наданим easyXpress.com.ua, користуватися доставкою по США.
Приємних покупок!

Як зареєструватись на Amazon?

Щоб стати покупцем Amazon, досить безкоштовної реєстрації, яка забере у вас 10-15 хвилин. Реєстрація дасть вам доступ до тисяч різноманітних товарів з америки, які можна придбати онлайн. Якщо вам потрібна одяг з Америки, книги, іграшки, музичні диски і, звичайно ж, елетронній книги - вам сюди.
У Amazon є безліч філій в інших країнах, крім США, якщо ви випадково зареєструєтесь в одному з них, це все одно дає вам можливість використовувати логін і пароль для входу на американську філію.
Американська філія Amazon - найпопулярніша.
Зареєструватися там просто - на першому етапі знадобиться лише ваш e-mail. Реєстраційну форму слід заповнювати англійською мовою (латинськими літерами)
Для початку потрібно перейти на головну сторінку сайту.

register on Amazon

На головній сторінці справа вгорі виберіть «Your Account» і в меню, там де «New customer?» Тисніть «Start Here».
З'явиться форма для реєстраціі. Тут потрібно ввести
Your name - ім'я
Email
Password - пароль
Password again - пароль знову.
Після цього - натиснути на кнопку Create your Amazon account - створити Ваш аккаунт на Амазон.

Create Amazon account

На цьому перший етап реєстрації закінчений. Після цього ви потрапите на головну сторінку, звідки потрібно перейти до свого кабінету.

Там потрібно ввести адресу. Шукайте розділ Settings - Налаштування і Add new address - Додати нову адресу.


Add new adress on Amazon

Тут Вам потрібно основною адресою вказати ту, яка була видана Вам при реєстрації на сайті easyXpress.com.ua.

Correct address on Amazon


Тепер залишилося тільки додати дані вашої карти.

Для цього перейдіть знову в ваш аккаунт, знайдіть підрозділ Manage Payment options

Manage Payment options on Amazon

На цій сторінці, виберіть Add Credit / debit card

Add Credit/debit card on Amazon

На наступній сторінці у вас попросять ввести адресу білінгу. Або вибрати ту, яка у вас вказана як адреса доставки.Практика доводить, що працює все і так, і так.

Billing address on Amazon

Якщо ви вирішили використовувати українську адресу, її потрібно вказати латиницею.

Add a new billing adress on Amazon

Після збереження даних ви можете починати робити покупки.
Приємного шопінгу!

Як перевірити благонадійність продавця на Ebay?

Особливості магазину-аукціону Ebay в тому, що продавцем там може стати буквально кожен - як бренд (юридична особа ), так і звичайний користувач, який знайшов мотлох на горищі і вирішив його продати.

Тому завжди існує можливість потрапити на гачок шахраїв. Варіанти шахрайств на Ebay різноманітні. Найчастіші з них це:

- Сплатили товар, а вам його просто ніхто не надіслав

- Прийшов товар, який не відповідає опису (наприклад, замість нового телефону - старий), товар поганої якості, або просто порожня коробка, без товару.

- Продаж підробок (коли замість сумки Шанель за 2000 доларів приходить очевидний фейк, червона ціна якому 20 доларів в базарний день).

Тому, природно, виникає питання - як перевірити продавця на ebay ?

Ebay, насправді, дуже серйозно ставиться до питань безпеки. Тому дозволяє користувачам самим створювати рейтинг продавців на ebay .

На що варто звернути увагу?

- На дату реєстрації продавця. Бажано, щоб вона була більше двох років. При наявності високого рейтингу, це означає, що продавець сумлінний.

- Співвідношення позитивних і негативних відгуків. Ідеально, якщо рейтинг становить від 99 до 100 відсотків. Але, якщо є негативні відгуки, зверніть увагу, в який період вони були залишені. Якщо недавно - краще не купувати у цього продавця.

- Читайте відгуки. Якщо з англійською не дуже добре - використовуйте онлайн-перекладач. Якщо негативних відгуків мало, або один, може просто покупець попався неадекватний, таке теж буває.

- Зверніть увагу на детальний рейтинг продавця (зірочки). Будь-який покупець отримує можливість оцінити продавця на ebay по зірковій системі: - Відповідність опису товару, Спілкування (як швидко продавець реагував на ваші питання, якщо вони були), Час доставки, Вартість доставки та упаковки.

Після покупки продавець відразу ж виставить оцінку вам. А ви не поспішайте. Для того щоб поставити рейтинг на Ebay , вам доведеться почекати, поки ваш товар не приїде до вас.

Як шукати на Ebay

На Ebay продаються мільйони товарів. Знайти саме те, що вам потрібно, на перший погляд, просто неможливо. Але є два правила, дотримуючись яких, ви зможете правильно шукати товар на Ebay.

Перше - треба точно знати, що ви хочете купити. Якщо цього знання немає, шопінг на Ebay перетвориться в безцільні блукання по магазину, як лабіринтом.

Друге - треба визначитися з вартістю.

Визначилися? Значить, можна йти і шукати вашу нову покупку.

Якщо ваше знання англійської не таке ідеальне, як хотілося, переведіть ваш запит через онлайн перекладач. Базовий пошук товарів на Ebay здійснюється дуже просто - вводите запит, і отримуєте нескінченний потік товарів, які релевантні вашому запиту.

Звичайно, найкраще робити запит максимально чітким. Якщо ви, наприклад, шукаєте iPhone, то краще вказати, що це новий iPhone 5s, тому що просто за запитом «iPhone», ви отримаєте не тільки всі моделі телефонів, але і всі можливі аксесуари до них, чохли, кабелі, захисні плівки та т. п.

Search on Ebay>

Потім цей список можна зменшити, вибравши такі опції в меню зліва.

- Тільки аукціон, або тільки «Купити відразу»

- Категорія товару (у випадку з iPhone це буде Cell Phones & Smarphones)

Search category on Ebay

- Технічні дані (3G, GPS, та інші)

- Обсяг пам'яті

- Стан (новий, б / у, на запчастини, і т. П.)

- Вартість (мінімальна і максимальна)

- Доставка (платна або безоплатна)

І т.п.

Коли ви встановите галочки у всіх опціях, сфера пошуку звузиться саме до тих обсягів, які можна передивитись за короткий час і вибрати потрібний товар.

Для різних товарів ці опції можуть відрізнятися (колір, розмір взуття чи одягу, і т. П.). За цим прикладом ви просто зможете зрозуміти, як шукати товари на Ebay.

Коли найкращі знижки в американських магазинах?

1 січня. Новорічні розпродажі

Оскільки в США основне зимове свято - це, все-таки, Різдво, а не Новий рік, то новорічні розпродажі вже не такі глобальні, як різдвяні. Доставка в магазинах починається вже другого січня, так що «застрявання» посилок у святковій метушні не буде.

14 лютого. День Святого Валентина

Він же День закоханих. У це свято прийнято дарувати один одному подарунки з любовної символікою - цукерки, прикраси та іграшки у формі серця, листівки з признаннями (в тому числі і анонімні), а ще, за статистикою, велика кількість американців роблять пропозиції своїм половинкам. Свято вже відоме і у нас, в Європі і Азії, але все одно, такої популярності, як в США, у нього немає ніде.

Перед святом американські магазини, часто, влаштовують розпродажі і акції на ті самі предмети з любовної символікою, ювелірні прикраси. Також, приблизно за два тижні до свята, в магазинах можна по акціях придбати товари «для нього і для неї», це може бути що завгодно - від обручок до кросівок. Наприклад, дві пари светрів за ціною одного.

Третій понеділок лютого. День президента

По суті, це свято, яке раніше був присвячене дню народження Джорджа Вашингтона, так що відзначається воно тільки в США.

Багато магазинів до цього дня влаштовують короткострокові розпродажі. В першу чергу це стосується магазинів і товарів патріотичної тематики, а також тематики «кантрі» і «вестерн», тобто, є шанс купити ковбойські чоботи або сорочки набагато дешевше, ніж зазвичай.

17 березня. День святого Патріка

Свято перемістилося в США з Великобританії та Ірландії разом з першими поселенцями, тобто, досить давно. Святий Патрік приніс в Ірландію християнство.

Багато магазинів проводять різні акції і розпродажі в честь цього свята. Великий шанс купити щось смарагдово-зелене по знижці, так як саме цей колір є символічним для Дня святого Патріка.

Десь між 22 березня і 25 квітня. Католицька пасха

Символом Великодня на Заході є не тільки оздоблене яйце, а й кролик, який ці яйця приносить.

В основному, магазини в цей період роблять розпродажі на товари релігійної тематики. Але, оскільки, Пасха вже давно увійшла в світське життя, знижки можуть бути також і на їжу (шоколадних великодніх кроликів) та інші товари, які безпосередньо до свята ніякого відношення не мають.

Друга неділя травня. День матері

На відміну від 8 березня, в цей день вітають тільки матерів і вагітних. Свято дуже сімейне, прийнято, щоб діти дарували подарунки мамі.

Магазини під цю дату роблять акції і знижки на жіночі товари, і не тільки ті, які можуть стати подарунком - на одяг, білизна, косметику.

Третя неділя червня. День батька

Свято теж сімейне, вітають чоловіків, у яких є діти. У США відзначається з 1966 року.

Логічно було б припустити, що в цей день магазини роблять великі знижки і різноманітні акції на товари чоловічого асортименту.

4 липня. День Незалежності

День, в який було підписано Декларацію незалежності США в 1776 році - найбільше патріотичний свято в США.

Безліч американських магазинів роблять до цього дня акції на певні види товарів або ж у 1-2 можуть бути знижки на весь асортимент.

Перший понеділок вересня. День праці

Відзначається це свято в США з 1880 року. У цей день проводяться вуличні ходи, присвячені солідарності робітників. А ще це негласне свято закінчення літа, і його прийнято (якщо погода дозволяє) проводити на природі, як, власне, і 4 липня.

Тому, на це свято можна по знижкам закупитися всіма товарами для кемпінгу і барбекю. Але безліч магазинів влаштовують грандіозні розпродажі літніх речей, як-би натякаючи, що літу кінець.

31 жовтня. Хелловін

Переддень Дня всіх святих. Свято має язичницьке коріння, тому відзначається дуже весело, як і інші язичницькі свята. Діти в цей день вбираються в костюми нечисті і ходять по домівках, випрошуючи цукерки. Дорослі ж розважаються на костюмованих вечірках.

Свято настільки веселе, що популярний тепер не тільки в США, але навіть у нас.

Перед Хелловіном знижки влаштовують, в основному, магазини молодіжної тематики, за 2 тижні до нього можна купити собі карнавальний костюм за півціни. Практично всі магазини так чи інакше влаштовують розпродажі або на весь асортимент, або тільки на певні товари.

Четверта п'ятниця листопада. Чорна п'ятниця.

Це перша п'ятниця після Дня Подяки. У цей день починаються різдвяні розпродажі, які тривають до 25 грудня. Незважаючи на те, що це не офіційне свято, та й не свято зовсім, багато в цей день беруть відгул. Тому у всіх магазинах в цей день - максимально можливі знижки.

Кіберпонеділок

Настає відразу ж після Чорної п'ятниці. Службовці офісів повертаються на роботу і починають робити різдвяні покупки онлайн. У цей день в онлайн-магазинах - найнеймовірніші знижки за весь рік.

25 грудня. Різдво.

Оскільки на Різдво (як у нас - на Новий рік) прийнято дарувати подарунки рідним, різдвяні знижки - наймасовіші і найщедріші за весь рік.

Але, варто звернути увагу, що хороший вибір подарунків буває тільки в самому початку розпродажів, чим ближче до Різдва - тим складніше буде вибрати розмір або фасон. Плюс, в цей час сповільнюється час обробки товарів, і пошта перевантажена (і це не тільки в США, а по всьому світу теж), тому товари під час різдвяних розпродажів приходять повільніше.

Як купувати на ebay?

Про найбільший в світі онлайн-аукціоні eBay, напевно, чули навіть ті, хто ніколи нічого там не замовляв. Що цілком виправдано, т. як такого вибору чого завгодно не надасть жоден оффлайн-магазин не тільки в Україні, але і в світі.

Що можна купити на ebay?

Придбати на eBay можна все, що завгодно - від чохла для телефону до автомобіля. Багато продавців відправляють товари в Україну безпосередньо, але, як відомо, все саме «смачне» - знижки, новинки, офіційні гарантії і т. п більше за все орієнтовані на жителів США, а на покупців з України не поширюються.

Ми рекомендуємо для початку просто зареєструватися, використовуючи американську адресу, який ви отримуєте після реєстрації на EasyXpress, познайомитися з магазином і купити на Ebay щось невелике і дешеве - виключно для тестування послуги.

Який може бути перша покупка на Ebay?

Навушники, чохол для телефону, книга, диск, рукавички - щось до 10 доларів. Найчастіше по США у американських продавців доставка безкоштовна. Доставка товару вагою до 300 грам з США в Україну обійдеться вам в мінімальну вартість 3,6 доларів. Тому, роблячи покупку на eBay вперше, ви не витратите більше 10-15 доларів.

В середньому, товари доходять до київського офісу за 8-10 днів з моменту доставки товару на склад в США. Перевіривши таким чином, як все працює, ви переконаєтеся, що робити покупки на ebay - дуже просто.

Якщо у вас виникнуть питання щодо покупки товарів через ebay, ви завжди можете звернутися до нас і ми постараємося вам допомогти.

Як замовляти на Zappos і 6pm?

Оплату товарів на Zappos.com і 6pm.com можна здійснювати тільки картою. Магазин приймає Paypal тільки з акаунтів, які були зареєстровані в США.

Якщо ви купуєте в цьому магазині щось самостійно, в розділі Your Payment Information вказуйте тільки свої справжні дані, які прив'язані до вашої платіжної картки

Ось так треба заповнювати дані на 6pm

Full name - ім'я та прізвище
Address - адреса, якщо не помістився на одну сходинку, можна перенести на наступну
City - місто
State - область
Zip - поштовий індекс
У випадаючому списку вибираєте країну (Ukraine)
Phone number - вказуєте номер телефону з кодом країни.

Order on 6pm

Для Zappos форму біллінг-адреси заповнюють так:

У першій графі - Billing Adress треба вказати свою адресу (вулиця, будинок, квартира)
У другій графі - Billing Address Continued - своє місто, область і поштовий індекс.
У графі City - свою КРАЇНУ проживання.
У графі State вкажіть AA.
У графі Zip (поштовий індекс) для Zappos.com і для 6pm напишіть 11111.
У графі Phone Number - ваш контактний телефон.

Order on Zappos

Цей формат прийнятий магазином для тих, хто оплачує свої покупки міжнародними платіжними картами (посилання на першоджерело Zappos.com і 6pm.com).

Your Shipping Address - тут вкажіть адресу доставки (який ви отримуєте безкоштовно після реєстрації на easyxpress.com.ua).

Після того, як ви зробили замовлення, іноді адміністрація магазину може попросити надіслати копію лицьової частини вашої карти. Не треба цього лякатися - це нормальна процедура.

Як користуватися дисконтними купонами?

Це список сайтів, які допоможуть вам значно заощадити під час шопінгу в американських онлайн-магазинах.

Тут можна знайти купони на знижки, інформацію про розпродажі, акції та інші приємності.

Перш ніж оплачувати покупку в магазині, загляньте на один (або все) ці сайти. Існує велика ймовірність того, що ви знайдете там купон на знижку.

Купон-код зазвичай виглядає, як набір букв і цифр ось так: WELUVU20, або ось так: VIP. Його потрібно ввести в спеціальне віконце для коду під час оформлення замовлення. Після введення коду вартість буде знижена на обумовлену в умовах кількість відсотків або доларів.

Економити завжди приємно, погодьтеся! Вдалих Вам покупок!

http://www.retailmenot.com/

Самий величезний і детальний сайт, на якому можна знайти не тільки дисконтні купони, а й купони на безкоштовну доставку. Інформація про акції в різних онлайн-магазинах в США, поради та посилання на найцікавіші розпродажі.

http://www.fatwallet.com/

Купони на знижку різноманітних товарів - від ароматичних свічок для домашніх кінотеатрів.

http://www.couponcabin.com/

Знижки в магазинах одягу для дорослих і дітей, аксесуари, косметика та інші приємні речі.

http://www.ebates.com/

Переходячи в магазин по лінками з цього сайту ви отримуєте можливість повернути частину сплачених за покупку грошей. Повернення від 1 до 12 відсотків.

http://www.coolsavings.com

Купони на товари і послуги, часто трапляються унікальні знижки на товари, які дуже складно знайти.

Як відстежувати покупку з Amazon?

Для того, щоб посилка не загубилася, ми просимо Вас реєструвати номер відстеження, який видає Вам Амазон після покупки.
З якоїсь причини, багато хто натомість реєструює Order Number, який у відстеженні посилки, на жаль, не допомагає.
Тому розповідаємо, де знайти Tracking Number, який і потрібно вказувати при реєстрації посилки.
По-перше, після того, як Ваше замовлення було відправлено, ви отримаєте лист з такою кнопкою

Якщо кнопки нема, замість неї буде клікабельный текст Track Your package, синім кольором.

При кліці на кнопку/посилання вас переадресовують в Ваш профіль на Amazon, де в правому верхньому куті можна буде побачити Tracking Number

По-друге, ви завжди можете зайти в Your orders і в тих замовленнях, які вже відправлені, але ще не доставлені, знайти таку ж кнопку або текст.

Як виглядає Tracking код?

Він може складатися з одних цифр, наприклад, ось так 9400115901096293391994.

Або містити одну або кілька букв. Ось так: 1Z602AW60283834284. Саме цей номер потрібно реєструвати у нас на сайті.

У Tracking Number не може бути дефісів або тире. Все, що виглядає ось так: 104-4272159-9711404 - це Order Number.

Будь ласка, будьте уважні при реєстрації посилки на сайті!

Чи буде стягуватись податок з покупки в США? (sales tax)

Наш склад знаходиться в безподатковому штаті, тому sales tax не стягується.

Купувати в американских магазинах просто!

Отримайте адресу в США + Зробіть покупку + Заберіть замовлення

Розпочати шопінг
arrow copy
Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)