FAQ (frequently asked questions)

Що я можу замовити із США?

Все - від дитячих іграшок до автозапчастин, та окрім того, що вказано в списку заборонених речей. Якщо у Вас виникли сумніви сприводу можливості доставки товару із США в Україну, зв'яжіться з нашиим менеджерами, ми відповімо на всі Ваші запитання.

Що не можна замовляти із США? - Список Заборонених Речей!

Нижче наведено перелік речей, заборонених до пересилання у авіа-упаковках. Спроба переслати авіа що-небудь з цього переліку може призвести до кримінальної відповідальності, штрафів і навіть тюремного ув'язнення:

• Аерозолі, засоби з дозаторами (парфуми, лаки, дезодоранти і т.д. ...)
• Небезпечні предмети: мечі, ножі (в т.ч. складні), мультитули, туристичні топірці, зброя і запчастини / аксесуари до неї (оптика, бушнель, зброя для гри в пейнтбол), вибухові речовини, феєрверки, радіоактивні матеріали, розібрані компоненти зброї і боєприпасів)
• Авто запчастини (двигуни, генератори, редуктори або будь-які їх частини, які містять нафтопродукти, газові амортизатори, подушки безпеки, акумулятори тощо ...)
• Вогнегасники, рятувальні жилети або бронежилети
• Їдкі та легкозаймисті речовини (фарби, клеї, хімічні речовини, легкозаймисті смоли, розчинники, рідини, стиснене повітря, продукти, які містять будь-які гази, спирти, кислоти, лаки ...)
• Господарські товари, які містять легкозаймисті або агресивні рідини
• Літієві батареї (за виключення випадків, коли літієві батареї входять в заводський комплект до телефону, ноутбука, планшета або іншого електропристрою)
• Живі або не живі тварини, насіння, саджанці рослин, зразки мінеральних каменів.
• Магніти або предмети, які містять феромагнітні матеріали
• Гроші або акції, облігації, антикваріат (картини, монети і т.д.), дорогоцінні метали, біжутерія
• Паспорти, свідоцтва про народження
• Порнографічні матеріали
• Ліки, медикаменти (за винятком вітамінів, біологічно активних добавок та спортивних протеїнів до 2,5 кг в одній посилці)
• Тютюн і тютюнові вироби, електронні цигарки і складові до них
• Шкури тварин, хутра, слонову кістку і вироби зі слонової кістки, коштовності
• Продукти харчування
• Алкоголь

Що робити, якщо моя посилка "застрягла" на митниці?

Всі, хто замовляв товари в США хоча б раз, знають, що всі товари, які приходять в Україну, проходять через митницю. Багатьох це лякає, але боятися тут нічого, хіба що ви замовили щось зі списку заборонених товарів :)
Ну, а якщо серйозно, потрібно просто засвоїти кілька основних речей, які дозволять вам спокійно ставитися до проходження вашим замовленням митниці.

Отже, за законодавством України, товари до 150 євро в одному рейсі від одного відправника НЕ обкладаються митом.
Якщо вартість замовленого вами товару перевищує 150 євро, вам доведеться сплатити мито в розмірі 10% від суми перевищення ліміту і 20% ПДВ від суми перевищення з нарахованої митом.

Як це виглядає на практиці:
Наприклад, вартість товару - 250 євро
Безмитний ліміт - 150 євро
Сума перевищення - 250-150 = 100 євро
10% мито = 100 Х 10% = 10 євро
20% ПДВ від суми перевищення з урахуванням нарахованого мита - (100 + 10) х20% = 22 євро
Разом державі йде 32 євро
Або, простіше кажучи, 32% від суми перевищення.
За цією формулою легко розрахувати приблизний розмір мита ще до того, як посилка затримається на митниці.

Що робити, щоб уникнути складнощів з митницею?
- Завжди зберігайте чеки, скріншоти та інші докази вартості товару, щоб уникнути непорозумінь. Наприклад, якщо ви замовляєте якусь дорогу річ, наприклад, планшет, і він вам обходиться в 120 доларів, це може викликати підозри у працівників митниці - адже вони знають, скільки цей товар коштує насправді. А так ви зможете надати докази, що вартість була саме така, і нікого ви не обманюєте.
- Завжди замовляйте товари на фізичну особу. Якщо товар замовлений на ім'я юридичної особи, до його розмитнення відносяться вже по-іншому.
- Не замовляйте багато однакових товарів. Багато - це 6+. Багато однакових речей може бути розцінено, як спроба провезти комерційний вантаж. А комерційний вантаж - це зовсім інша історія.

По суті, перераховане вище - це причини, за якими ваша посилка може «застрягти» на митниці.
А якщо коротше, то причинами затримки можуть бути:
- Перевищення митного ліміту (50 кг або 150 євро)
- Виявлені заборонені товари.
- Відправлення на фізичну особу, повне однакових речей - може бути підозрілим, як комерційний вантаж
- Є сумніви в тому, що вартість речі вказана чесно.

Якщо Вашу посилку затримали на митниці, впадати в паніку не треба.

Вирішити питання можна в такий спосіб:
- Оплатити мито, якщо ви перевищили ліміт
- Надати докази того, що товар коштував рівно цю суму.

Якщо ви замовляли товар з нашою допомогою, ваше спілкування з митницею буде мінімальним. Ми тільки відправимо вам квитанцію на оплату мита. Але іноді можемо, на вимогу митниці, запросити документи, а саме:
- Паспорт одержувача посилки (скан-копія)
- Документи, що підтверджують вартість товару (інвойси, скріншоти і т. П.)
- Виписку з банку, в якій зазначено, яка сума була знята.

Щодо термінів - іноді посилка може знаходиться на митниці навіть більше 10 днів, але це буває в пікові моменти, наприклад, під час свят. Переживати на цю тему не варто - посилку вам віддадуть, якщо в ній не було заборонених речей, як тільки «затор» на митниці зійде нанівець.

Купувати в американских магазинах просто!

Отримайте адресу в США + Зробіть покупку + Забиріть замовлення

Розпочати шопінг
Таким образом постоянное информационно-пропагандистское обеспечение нашей деятельности влечет за собой процесс внедрения и модернизации систем массового участия. Равным образом постоянный количественный рост и сфера нашей активности обеспечивает широкому кругу (специалистов) участие в формировании новых предложений. Значимость этих проблем настолько очевидна, что дальнейшее развитие различных форм деятельности позволяет выполнять важные задания по разработке направлений прогрессивного развития. Таким образом постоянное информационно-пропагандистское обеспечение нашей деятельности влечет за собой процесс внедрения и модернизации систем массового участия. Равным образом постоянный количественный рост и сфера нашей активности обеспечивает широкому кругу (специалистов) участие в формировании новых предложений. Значимость этих проблем настолько очевидна, что дальнейшее развитие различных форм деятельности позволяет выполнять важные задания по разработке направлений прогрессивного развития. Таким образом постоянное информационно-пропагандистское обеспечение нашей деятельности влечет за собой процесс внедрения и модернизации систем массового участия. Равным образом постоянный количественный рост и сфера нашей активности обеспечивает широкому кругу (специалистов) участие в формировании новых предложений. Значимость этих проблем настолько очевидна, что дальнейшее развитие различных форм деятельности позволяет выполнять важные задания по разработке направлений прогрессивного развития. Таким образом постоянное информационно-пропагандистское обеспечение нашей деятельности влечет за собой процесс внедрения и модернизации систем массового участия. Равным образом постоянный количественный рост и сфера нашей активности обеспечивает широкому кругу (специалистов) участие в формировании новых предложений. Значимость этих проблем настолько очевидна, что дальнейшее развитие различных форм деятельности позволяет выполнять важные задания по разработке направлений прогрессивного развития.
arrow copy
Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)
Зовсім скоро Особистий Кабінет стане краще і крутіше! Збережіть в закладки його адресу і чекайте оновлень ;)