Доставка з Ray-Ban

Рейтингом:

Доступність:

$ $ $ $ $

В бренду Ray-Ban американське походження, і пов'язане воно з авіацією. Компанія займається розробкою і реалізацією різних моделей сонцезахисних окулярів і оправ. Продукція бренду залишалася затребуваною і актуальною протягом всієї історії його існування.І залишається такою і сьогодні.

Детальніше

Історія бренду

Купить Ray Ban - easyxpress.com.ua

Початок розробки спеціальних оправ і лінз було покладено в 20-х роках минулого століття компанією Bausch & Lomb, коли виникла гостра потреба захистити очі льотчиків від яскравих променів сонця. Численні невдалі спроби призвели до створення в 1937 році першого якісного продукту - знаменитих окулярів моделі Авіатор. Їх впізнавана форма залишається актуальною через десятиліття.

Вже в 1938 році Bausch & Lomb запатентували свій винахід, і з тих пір бренд почав сходження на п'єдестал лідера і інноватора в сфері виробництва сонцезахисних окулярів. Продукція Ray-Ban стала синонімом якості і гармонійно доповнює будь-який стиль. Незважаючи на те, що в кінці 90-х Бауш енд Ломб продала бренд італійської компанії Luxottica, якість матеріалів і оптики все також залишаються на високому рівні, роблячи брендовий аксесуар бажаним для всіх любителів окулярів.

Особливості продукції Ray-Ban

Висока популярність бренду забезпечена не тільки тим, що в окулярах Рей-Бен любили з'являтися на публіці знаменитості світового масштабу. Новаторський підхід в розробці дизайну, використання міцних, зручних матеріалів для оправ і лінз дозволили компанії посісти лідируючі позиції.

Не на останньому місці стоїть і інноваційність продукції. Компанія втілює останні технологічні напрацювання для забезпечення максимального комфорту при носінні. Наприклад, Рей-Бен застосовують технологію Memo Ray, яка дозволяє окулярам тримати форму, навіть якщо допущений вигин оправи.

Спеціальний антикорозійний сплав нікелю й титану продовжує термін експлуатації і робить окуляри легкими. Також у виробництві оправ застосовують вуглеволокно: міцний і при цьому легкий матеріал.

При виготовленні лінз використовуються перевірені технології, які виключають утворення відблисків і забезпечують максимальний комфорт для очей без втоми від довгого носіння. До найбільш популярних колекцій належать такі лінійки:

  • Clubmaster;
  • Round Folding;
  • Original Wayfarer;
  • New Wayfarer;
  • Aviator;
  • Hexagonal Flat;
  • Erika Classic;
  • Round Double Bridge;
  • Justin Classic і т.п.

У представлених колекціях можна знайти рішення для більшості завдань. Водіння автомобіля, відпочинок на пляжі або сходження на гори - у Ray-Ban знайдеться відповідний варіант для вас.

Переваги доставки Ray-Ban в Україну з EasyXpress

Замовити товари з доставкою в Україну з Америки не складніше, ніж купити їх в магазині. Процес доставки з EasyXpress максимально простий: ви вибираєте інтернет-магазин з каталогу, оплачуєте замовлення і вказуєте адресу нашого складу в США. Після цього залишається тільки зареєструвати номер замовлення в особистому кабінеті і чекати посилку. Також вам доступні додаткові опції. Наприклад, зробити фото вмісту, перепакувати замовлення або розділити на кілька частин.

Ціни в Америці на аналогічні товари в українських магазинах істотно нижче. Навіть з урахуванням доставки. Вам не доведеться чекати занадто довго, вибравши авіадоставку. Посилка прибуде в Україну протягом 4 - 9 днів. Зробіть замовлення оригінальної брендової продукції з доставкою від EasyXpress і особисто переконаєтеся в простоті і вигоді покупок в США.

Подібні магазини

Отримайте безкоштовну адресу

Реєструйтесь уже зараз
Отримати адресу у США
arrow copy
Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)