Доставка з Neiman Marcus

Рейтингом:

Доступність:

$ $ $ $ $

Американський брендовий магазин люксового та дизайнерського одягу і аксесуарів.

Детальніше

Marcus Neiman - люксова торгова компанія, заснована більше 100 років тому в Далласі (США). Її творцями є Герберт Маркус, його сестра і зять (Нейман). Заповзятливі люди зробили ставку на бажання жителів багатого нафтою Техасу продемонструвати свою успішність. Вони відкрили фешенебельний магазин з високоякісним товаром. Вже через 7 років компанія зафіксувала прибуток $ 700 тис. Сьогодні в групу Marcus Neiman входять кілька підрозділів. Компанія управляє 42 магазинами, розташованими на всій території США.


Переваги торгової компанії Marcus Neiman

Компанія Neyman Markus є найбільшим роздрібним продавцем в США в сегменті товарів класу преміум. Вона реалізує предмети розкоші, високоякісний одяг, взуття, косметику, аксесуари, меблі, прикраси, рідкісні книги, антикваріат і вироби домашнього вжитку, що мають художню цінність. В інтернет-магазині компанії є величезна колекція унікальних дизайнерських товарів. У ньому можна знайти вироби відомих світових брендів і дизайнерів. Деякі компанії зі світовим ім'ям випускають лімітовані колекції своєї продукції спеціально для торгової компанії Нейман Маркус. На них ставиться особлива позначка «For Neiman Marcus».

Всі товари, які реалізуються в магазинах компанії, розділені на 4 категорії:

  • У розділі «Women's apparel, Men's store, Kids» можна купити будь-який одяг для чоловіків, жінок і дітей, а також купальники та білизнe. Тут знайдуть для себе підходящbq виріб люди будь-якого зросту і комплекції. У дитячих колекціях є розміри для підлітків 11-14 років.
  • Дизайнерське чоловіче, жіноче і дитяче взуття знаходиться на сайті магазина Namen Marcus в розділі «Shoes». В асортименті є як зимові, так і літні моделі.
  • Щоб вибрати сумку, прикрасу або аксесуар, треба зайти в розділ «Handbags, Jewelry, Accessories».
  • Косметика і парфумерія знаходяться в розділі «Beauty».


Як придбати товари в компанії Marcus Neiman

Купити товари на сайті американського магазину допоможе наша компанія EasyXpress. Вона надає послуги доставки продукції з США в Україну. Співробітники компанії допоможуть задати представникам американської торгової точки будь-які питання, обговорити з ними умови покупки і зробити замовлення.

Купуючи товари в США за допомогою компанії EasyXpress, можна добре заощадити. Ми надаємо своїм клієнтам американську адресу для здійснення покупок. Завдяки цьому покупці не платять суму податку на продаж (до 7%). Наша фірма допоможе швидко викупити товар під час фінальних розпродажів, щоб отримати максимальну знижку. В цей час магазини Neyman Markus знижують ціни на товари на 70-80%.

Наші співробітники здійснюють контроль за переміщенням товарів з США в Україну. Вони стежать, щоб вартість всіх замовлених клієнтом посилок не перевищила митний ліміт (€ 100). Коли покупка доставляється в Україну, компанія відправляє її покупцеві за вказаною адресою. При бажанні замовник може забрати товар самостійно з нашого офісу в Києві.

Подібні магазини

Отримайте безкоштовну адресу

Реєструйтесь уже зараз
Отримати адресу у США
arrow copy
Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)