Доставка з Diapers

  • Приймає українські карти
  • Доставляє на наш склад
  • Доступна можливість самостійного викупу з сайту

Рейтингом:

Доступність:

$ $ $ $ $

Офіційний розділ на Амазон найбільшого американського онлайн-сервісу товарів по догляду за новонародженими.

Детальніше

У 2005 році був запущений веб-сайт diapers.com, де в режимі 24/7 американські батьки могли замовити з доставкою додому гігієнічні серветки і підгузники для своїх дітей. Дуже швидко асортимент інтернет магазину розширився, сьогодні це один з найбільших торгових майданчиків, який користується популярністю далеко за межами США. В каталозі Діаперс є все, що необхідно для дитини від моменту народження до школи, а також велика група супутніх товарів, призначених для вагітних жінок і вже теперішніх мам.

Різноманітність асортименту Diapers, вигідні акції

Щоб батьки менше витрачали часу на пошук серед тисячі найменувань, орієнтуючись на цільове призначення, Diapers розділив реалізовані товари на окремі категорії, наприклад:

  1. суміші для штучного вигодовування і органічні продукти дитячого харчування;
  2. засоби по догляду за шкірою;
  3. шампуні і аксесуари для купання;
  4. підгузники;
  5. обув та одежа (в основному, торгових марок See Kai Run, Pediped, Tea Collection, Carter's, Zutano);
  6. коляски та автокрісла;
  7. развиваючі іграшки і т.д.

Додатково представлені в розділах товари структуровані з урахуванням віку і статі дитини, у деяких речей є опція відео огляду.

Недорого реалізуючи високоякісну продукцію, Diapers регулярно проводить розпродажі і спеціальні акції, дарує батькам бонуси і промо-коди, щоб вони економніше витрачали свій сімейний бюджет. Крім того, діє реферальна програма, згідно з якою, якщо ви запрошуєте своїх знайомих щось купити на сайті, їм гарантується знижка в розмірі 7-10%. Погодьтеся, що зробити добру справу для друзів досить приємно. Також в інтернет магазині практикується продаж подарункових сертифікатів.

Як купити товари для малюків з інтернет-магазину Diapers в Україні?

Сайт diapers.com оперативно обробляє замовлення і здійснює міжнародну доставку в десятки країн, в даний час Україна в цей перелік не включена.

Однак, політика, що проводиться менеджментом, лояльно ставиться до використання адреси компаній-посередників, які займаються подальшої пересиланням. Сервіс EasyXpress володіє власним складом в Нью-Джерсі, співробітники якого більш компактно переупаковують посилки, перевіряють їх на перевищення митного ліміту (150 євро), застраховують і авіатранзитом відправляють до Києва.

Тут ви можете самостійно забрати посилку або кур'єрські служби привезуть її безпосередньо на будинок. Через оператора "Нова пошта" організовується пересилання в населені пункти України, територіально розташовані за межами столичного регіону. Всього через тиждень з моменту покупки ваш малюк вже зможе порадіти якісним іграшкам або іншим чудовим товарам від Діаперс.

Подібні магазини

Отримайте безкоштовну адресу

Реєструйтесь уже зараз
Отримати адресу у США
arrow copy
Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)