Доставка з Dell

Рейтингом:

Доступність:

$ $ $ $ $

Інтернет-магазин Dell: «можливості, щоб зробити більше». Американська корпорація Dell Inc. працює на ринку електронної продукції з 1984 року, успішно продаючи персональні комп'ютери, сервери, пристрої зберігання даних, програмне забезпечення.

Детальніше

Комп'ютерна техніка Dell - одна з найкращих в світі. Придбання оригінальних комп'ютерів, аксесуарів, електронних пристроїв та комплектуючих Dell прямим телефоном з Америки ви можете легко передати службу доставки товарів з США в Україну EasyXpress.

Заснування Dell

Продукція Dell из США

Продукция Dell из США

Компанія була заснована в 1984 році Майклом Деллом в Остіні, штат Техас і первісно носила назву PC Limited. Використовуючи кілька років об'ємного продажу та дохідних компаній, значно виграли, вона змогла охопити Європу, а попустя десять років за основу - вийти на мировий ринок. Компанія займається розробкою, виробництвом, реалізацією та технічним обслуговуванням таких комп'ютерних товарів:

 • настільні комп'ютери;
 • ноутбуки;
 • планування;
 • сетевое обладнання;
 • драйвери;
 • пристрій для зберігання даних;
 • принтери;
 • відеокамери;
 • комп'ютерні аксесуари;
 • програмне забезпечення та інша електроніка.

Особливість бренда Dell

Одним з відмінних особистих брендів є модель перших продажів - націленість на конечному користувачі. Вони продають свою продукцію безпосередньо власника, старая уникає можливих посередників і перекупщиків. Вони первімі використовували інтернет-площадки для продажу, активно задействовали каталоги та засоби реклами.

Готові персональні комп'ютери збираються в компанії після обстеження з покупцями, що дозволяє вам підключити необхідні вам комплекти, які ідеально подобаються саме для ваших цілей і потрібних. Це також дозволяє економічно затримати споживачів і минімізувати ціну. Крім того, компанія Dell забезпечує технічне обслуговування техніки. Із операційних системних систем підтримується Ubuntu. Компанія забороняє своїх власних покупців, регулярно організованих скидок і акцій.

Характеристики ноутбуків Dell

Одніми з найбільших ходових і востребованих товарів фірми використовують ноутбуки. Компанія випускає декілька лінійних товарів (від робочих пристроїв до спеціальних геймерських), що дозволяє задовольнити будь-які потреби користувачів і поділити ідеальну модель ноути для кожного чоловіка. Dell має такі особливості:

 • потужні процесори Celeron та Intel Core i3-i7;
 • можливість встановити різні графічні адаптери (Intel HD Graphics, NVIDIA GeForce або AMD Radeon);
 • можливість вибрати об’єм оперативної (2-32 Гб) і встроенної (SSD і HDD) пам’яті;
 • алюмінієвий корпус, простий, легкий і стійкий до різного пошкодження;
 • зручна влагоустойчивая клавіатура;
 • високоточна сенсорна панель із захистом від випадкових прикосновених;
 • стильний і різноманітний дизайн.

Чому найкраще заказати техніку Dell в Америці?

Стратегія компанії спочатку нацелена на прямі продажі. Крім того, технічний і комп'ютерний ринок Америки значно оперує Україну, і всі новинки з'являються в нас, значно поздоровлені. Приобретавши оригінальні товари в Америці, ви отримаєте наступні вироби:

 1. гарантовано оригінальну продукцію;
 2. впевненість у завантаженні товару;
 3. можливість отримати технічні новинки у чистих перших користувачів;
 4. можливість участі в скидках і акціях компаній;
 5. економію на послугах посередників;
 6. швидку та надійну доставку в Україну службою EasyXpress.

Як оформити доставку товарів Dell в Україну?

Заказати нові комп'ютери, технічні пристрої та аксесуари Dell з США просто з EasyXpress. Для того, щоб оформити замовлення, вам потрібно виконати наступні дії:

 1. Зареєструйтесь на сайті https://easyxpress.com.ua поштовий адрес в американському штаті Делавер для оформлення замовлення.
 2. Замовте необхідні вам товари безпосередньо у виробника Dell.
 3. Оформити доставку через електронну пошту.
 4. Ожидайте прибутті вашої посылки в ході неделі.

Компанія EasyXpress має найвищу плату за послуги, отримані за фактичними послугами, здатними відстежувати свій веб-сайт із замовленням, а також гарантує перевозять товари. Поставити обласну мережу передового нового комп'ютера, спеціально для вас або технічних новинок американського ринкового електроніка та сетевого обладнання Dell ви зможете легко скористатися послугами EasyXpress - компанії за доставку оригінальних якісних товарів з США в Україні.

Подібні магазини

Отримайте безкоштовну адресу

Реєструйтесь уже зараз
Отримати адресу у США
arrow copy
Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)