Доставка з Samsung (Самсунг)

Рейтингом:

Доступність:

$ $ $ $ $

Компанія Samsung є дочірнім підрозділом фінансово-промислової групи Samsung Group. Бренд заснований в 1938 році корейським підприємцем Лі Бен Чхоль, як торгова компанія, що працює з харчовою промисловістю. З розвитком цифрових технологій потреби споживачів змінювалися. Змінив свій профіль і Самсунг. Тепер це найбільший концерн з виробництва електроніки і побутової техніки, відомий у всьому світі.

Детальніше

Купить Samsung - easyxpress.com.ua

Переваги продукції Samsung перед конкурентами

В асортименті бренду величезна кількість найменувань електроніки. Під логотипом Самсунг випускаються:

  • електроніка;
  • засоби мобільного зв'язку;
  • телекомунікаційне обладнання;
  • ЖК дисплеї;
  • побутова техніка.

Samsung активно розробляє нові технології і впроваджує їх у свою техніку. Якість продукції теж не піддається сумнівам. Компанія використовує тільки перевірені комплектуючі та уважно стежить за всіма етапами виробництва. Саме тому кожна випущена новинка моментально набуває популярності і стає справжнім хітом.

Останні лінійки телевізорів з QLED екраном дозволяють забезпечити ідеальне повнокольорове зображення, на якому проглядається кожна дрібниця. У смартфони вбудовуються сучасні камери, якість зйомки яких не поступається професійній техніці. Великі екрани, потужні процесори, чутливі сенсори - все це забезпечує популярність телефонів і планшетів Самсунг в усьому світі.

У виробництві побутової техніки компанія також зберігає лідируючі позиції. Холодильники дозволяють підтримувати оптимальний баланс температури і вологості, щоб зберігати свіжість продуктів. Пральні машини оснащуються технологією EcoBubble, завдяки якій якість прання підвищується в рази. Вся техніка захищена від збоїв і має тривалий гарантійний термін.

Одне з останніх досягнень компанії - розумний пилосос. Він вміє прокладати ідеальний маршрут, обходити кути і прибирати сміття навіть в самих важкодоступних місцях.

Як замовити продукцію Самсунг з Америки?

Доставка товарів з Америки більше не проблема. Сервіс EasyXpress дозволяє вам здійснити замовлення топової продукції з всесвітньо відомих інтернет-магазинів. Націнки на брендові товари в українських продавців занадто великі. Набагато вигідніше купити в США і доставити в Україну. З нами вам доступні останні новинки і популярні моделі за привабливими цінами.

Купити якісний оригінальний товар за низькою вартістю не складе труднощів. Вам необхідно лише вибрати потрібний продукт, решта EasyXpress зробить за вас. Послуга авіадоставки дозволить отримати посилку вже через тиждень. Якщо ви хочете купити великогабаритний товар, скористайтеся доставкою морем. Це збереже ваш бюджет і дозволить насолоджуватися якісною оригінальною технікою.

Не наражайте себе на невиправдані ризики - купуйте з EasyXpress.

Подібні магазини

Отримайте безкоштовну адресу

Реєструйтесь уже зараз
Отримати адресу у США
arrow copy
Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)