Доставка з HTC

  • Приймає українські карти
  • Доставляє на наш склад
  • Доступна можливість самостійного викупу з сайту

Рейтингом:

Доступність:

$ $ $ $ $

До 2008 року корпорація HTC називалася High Tech Computer Corporation, сьогодні це відомий виробник планшетів і смартфонів з Тайваню. Компанія є важливим партнером Google і Microsoft. У процесі становлення використовувалися різні стратегії, були злети і падіння. Завдяки розумній кадровій політиці, вмінню відчувати потреби ринку на кілька років вперед і перегляду тактики і стратегії просування, продукції компанії вдалося повернутися на колишні позиції після великих невдач.

Детальніше

Найбільш популярні товари HTC

Купить HTC - easyxpress.com.ua

Головний офіс HTC Corporation розташований на Тайвані, а основними споживачами стали американці і європейці. Саме тут реалізується в цілому більше 85% всіх телефонів, планшетів, аксесуарів і супутніх товарів компанії. В даний час бренд асоціюється з сучасними технологіями і розробками.

Компанія займається виробництвом різного програмного забезпечення і спеціальних пристосувань, але вони відомі тільки вузькому колу фахівців. Звичайним покупцям пропонуються два види товарів:

  • Телефони - в 2004 році на ринку з'явився перший представник бренду Qtek s100, оснащений дисплеєм розміром 2,8-дюйма з роздільною здатністю 240 × 320 пікселів. Потім інженери регулярно поставляли на ринок нові моделі електроніки: перший смартфон на базі Android, власний смартфон для Google Nexus One. Останній поєднує в собі всі досягнення сучасної науки і техніки.
    Планшети - великі сенсорні екрани стали особливістю девайсів від HTC. Такими розробками стали займатися тільки в останні роки, для них використовується оболонка HTC Sense. Остання модель HTC One (M9) має потужну 20-мегапіксельну камеру і новітне обладнання.

У 2017 році компанія Google купила підрозділ корпорації з випуску мобільних пристроїв. HTC тепер приділяє головну увагу виробництву популярної нині техніки для віртуальної реальності.

Переваги доставки техніки HTC в Україну з EasyXpress

Купити товари в Америці - вигідне рішення для оптових і роздрібних покупців. Кожному з них вдається отримувати оригінальну продукцію за прийнятними цінами. Крім того, є стовідсоткова впевненість, що відомим логотипом не скористаються неліцензовані компанії - в країні діють жорсткі покарання за підроблену продукцію.

Наш сервіс EasyXpress займається не тільки доставкою товарів з США, але і надає допомогу у виборі відповідного інтернет-магазину, порівнянні цін на різних майданчиках, оптимізації вартості доставки в Україну.

У нас є власний склад в Америці, на який приходять всі замовлені товари. Це дозволяє нашим клієнтам купувати речі на 7% дешевше - без податку на продаж. З цього складу отримані товари перенаправляються за вказаними містами в Україні. Відправка покупок літаками здійснюється три рази на тиждень.

Подібні магазини

Отримайте безкоштовну адресу

Реєструйтесь уже зараз
Отримати адресу у США
arrow copy
Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)