Доставка з LEGO

 • Не приймає українські карти
 • Не поставляється на наш склад
 • Доступна можливість самостійного викупу з сайту

Рейтингом:

Доступність:

$ $ $ $ $

LEGO Group - відома у всьому світі датська компанія по виготовленню розвиваючих іграшок та конструкторів. За кількістю виробленої продукції для дітей займає впевнене друге місце в світі. Головний офіс компанії розташований в Данії. Тут же побудований найбільший Леголенд, повністю зведений з цеглинок конструктора лего.

Детальніше

Переваги іграшок LEGO

Купить LEGO - easyxpress.com.ua

Конструктор лего - оригінальний продукт, подібного якому на ринку дитячих іграшок не існує. Основою кожного розвиваючого набору виступає цеглинка, що з'єднується з іншими за допомогою спеціальних шипів. Використання різних форм блоків, фігурок тварин і людей дозволяє пізнавати дітям навколишній світ через вирішення технічних проблем.

Головна перевага конструкторів LEGO - дитина може скористатися запропонованою схемою для реалізації одного-двох сюжетів або побудувати власний світ, спираючись виключно на свою фантазію. Додатково варто виділити наступні переваги:

 • актуальність для дітей будь-якого віку і статі - незмінна популярність наборів пояснюється їх універсальністю, збирати конструктор цікаво дітям і дорослим;
  різноманітність серій - компанія втілила сюжети більшості відомих фільмів, серіалів, коміксів, мультфільмів і т.п., вони розрізняються розмірами і складністю, тому охоплюють величезну аудиторію;
  захопливість - втілення запропонованого сюжету або створення власного цікаво і захоплююче, адже за допомогою одного набору можна кожного разу складати нові конструкції і моделі;
  розвиток навичок - лего дозволяє розвивати увагу, мислення, дрібну моторику, уяву, що важливо для дітей будь-якого віку, додатково тренується вміння концентруватися на завданні;
  безпека - використання міцного пластику не дозволяє покриватися блокам тріщинами навіть при інтенсивному натисканні, а сам конструктор досить великий, щоб не поранитися в процесі використання.

Завдяки великій різноманітності наборів можна підібрати варіант, який буде відповідати інтересам конкретної дитини. Найпопулярнішими серіями лего є:

 • Lego Duplo - призначена для малюків від року до двох. Великі фігурки дуже важко втратити і неможливо проковтнути в процесі гри. Лінійка зібрала майже 50 наборів.
  Lego Friends - ця серія створена для дівчаток молодшого шкільного віку. До складу наборів входять ляльки-подружки, їх вихованці, а також предмети меблів, посуд, їжа.
  Lego Star Wars - за допомогою конструктора цієї лінійки можна відтворити популярні сюжети фільму. Набори включають в себе фігурки персонажів і різні дрібні деталі, наприклад, зброю.
  Lego Ninjago - сподобається хлопчикам 6-12 років. За допомогою деталей можна розіграти будь-яку ситуацію з життя відважних японських воїнів.
  Lego City - дозволяє побудувати ціле місто з поліцейською дільницею, пожежною станцією, залізницею, будівництвом і т.д.

Набори кожної серії поєднуються і доповнюють один одного, що дає ще більший простір для фантазії. На кожній упаковці прописується рекомендований вік, якого необхідно дотримуватися для уникнення небезпечних ситуацій.

Доставка LEGO з США в Україну

Купуючи товари за допомогою нашого сервісу EasyXpress, ви отримуєте можливість зробити покупку в популярних інтернет-магазинах США за максимально вигідною ціною. Ви можете купити будь-який товар з доставкою в Україну, не переживаючи про цілісність і збереження посилки. Необхідно всього лише підтвердити замовлення, оплатити його і отримати через пару тижнів в своєму місті. Ми співпрацюємо з більшістю великих магазинів Америки, тому широкий вибір техніки, одягу і аксесуарів доступний вам вже зараз.

Подібні магазини

Отримайте безкоштовну адресу

Реєструйтесь уже зараз
Отримати адресу у США
arrow copy
Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)