Доставка з Sierra Trading Post

Рейтингом:

Доступність:

$ $ $ $ $

Магазин одягу та аксесуарів для шанувальників активних видів спорту . Піший туризм , альпінізм та інші види спорту , які потребують особливої обмундирування - все для цього ви знайдете в цьому магазині .

Детальніше

Тисячі товарів від Sierra Trading Post з доставкою в Україну

Sierra Trading Post - один з найстаріших інтернет-магазинів США. Він відкрився в далекому 1998 році, коли онлайн-торгівля була ще малорозвиненою. Зараз він входить до групи найбільш популярних інтернет-магазинів країни, пропонуючи найрізноманітнішу продукцію.

Асортимент Sierra Trading Post

Товары из США

Покупці можуть придбати тут:

 • товари для відпочинку на свіжому повітрі;
 • обладнання для фітнесу та інших видів спорту;
 • одяг, який використовується в повсякденному житті;
 • речі для дому та сім'ї;
 • товари для любителів адреналіну і екстриму і т. д.
 • Для зручності покупців усі товари з асортименту розподілені по групах. Це дозволяє швидко знайти потрібну позицію. Sierra Trading Post дійсно є що запропонувати своїм клієнтам: магазин співпрацює з 3 тисячами відомих брендів!

  Купівля товарів онлайн дуже популярна в США, а сам інтернет-магазин користується популярністю з багатьох причин. Перша з них - величезний асортимент. Тут можна знайти все необхідне для дому, сім'ї, дозвілля і розваг.

  Друга причина - доступні ціни. Це пояснюється прямим співробітництвом між виробником і продавцем - продукція не отримує додаткової націнки. Наступна особливість - постійні знижки, акції і розпродажі. Наприклад, власники спеціального купона отримують акційні ціни. Є coupon 20%, 35% і навіть 60%. Тобто певну позицію можна купити в 1,5 рази дешевше.

  Як замовити товари з Sierra Trading Post в Україні?

  Жителі України також можуть купити продукцію з асортименту інтернет-магазину. Для цього зовсім не потрібно самому вирушати в США або переплачувати за доставку величезні суми. Набагато вигідніше зробити це за допомогою сервісу EasyXpress. Доставка товарів здійснюється декількома способами:

 • доставка морем - займає до п'яти тижнів, але коштує дешево;
 • авіадоставка - 4-9 днів і посилка в Україні;
 • Такий спосіб покупки набагато вигідніше. Навіть з урахуванням послуг EasyXpress ціна залишається нижче на 20-60%, ніж в Україні (в залежності від товару і способу доставки). Якщо взяти за приклад джинси або спортивне взуття від відомих брендів, то вони обійдуться на 20-30% дешевше, ніж в Україні. До того ж йдеться про оригінальну продукцію, а не про підробки або копії.

  Користувачі сервісу нічим не ризикують. Всі фінансові операції відображаються в робочому кабінеті, де реєструється кожен користувач. Здійснювати покупки в Америці набагато простіше, ніж здається. До того ж це дуже вигідно.

  Подібні магазини

  Отримайте безкоштовну адресу

  Реєструйтесь уже зараз
  Отримати адресу у США
  arrow copy
  Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)