Доставка з New balance

Рейтингом:

Доступність:

$ $ $ $ $

Компанія New Balance була заснована в 1906 році англійським емігрантом Вільямом Райлі. Саме тоді він розробляє новий супінатор для спортивного взуття, що має три точки опори в п'яточній частині ноги. Ця інноваційна технологія стає початком великого шляху компанії.

Детальніше

Переваги бренду New Balance

Купить New Balance - easyxpress.com.ua

New Balance Athletic Shoe - один з найбільших концернів і лідерів з виробництва кросівок. Це одна з небагатьох фірм, яка зосередила всю виробничу потужність на території США і Сполученого королівства, щоб повністю контролювати якість продукції, що випускається.

Зрозуміло, це зумовлює високу ціну вироблених виробів. Але якість і репутація у New Balance понад усе. Щоб виправдати високу вартість взуття сповна, Нью Беланс постійно патентує нові технології, які роблять кросівки ще більш зручними і сучасними. Серед них:

  • Abzorb, C-CAP, Encap - технології створення підошви, що володіє високими амортизаційними властивостями;
  • Rollbar - наявність поліуретанової пластини в задній частині кросівка для зниження травматичності під час активних рухів;
  • Revlite - ультралегкий матеріал підошви, що має високу міцність і має принципову важливість, коли вага кросівок впливає на результат.

Взуття, вироблене брендом, відмінно сидить на нозі, надійно фіксується і значно знижує навантаження на суглоби. Багатий асортимент і широке розмаїття кольорів дозволяє підібрати оптимальну пару кожному бажаючому.

Серед продукції New Balance також можна знайти зручний чоловічий і жіночий спортивний одяг та необхідні аксесуари.

Як замовити товари New Balance з США?

New Balance - бренд американський. А значить, купити продукцію компанії в США можна значно дешевше, ніж в Україні. Ціни на розпродажах в інтернет-магазинах ще нижче. Тому покупка товарів безпосередньо з країни виробника - непоганий спосіб заощадити бюджет. При цьому ви отримуєте дійсно якісний оригінальний продукт.

Купити товари з інтернет-магазинів Америки просто з сервісом EasyXpress. Реєстрація займе всього кілька хвилин, а після ви отримаєте вигідні умови для шопінгу з можливістю авіадоставки і доставки морем. Ми гарантуємо чесну ціну за вагу і беремо мінімальну комісію за послуги. У Києві посилку можна забрати самостійно або оформити кур'єрську доставку. В інші міста України товар відправиться за допомогою транспортної компанії.

Не відмовляйте собі в можливості носити фірмові речі - замовляйте доставку товарів з США на сайті EasyXpress.

Подібні магазини

Отримайте безкоштовну адресу

Реєструйтесь уже зараз
Отримати адресу у США
arrow copy
Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)