Доставка з Marmot

Рейтингом:

Доступність:

$ $ $ $ $

Одяг , взуття та аксесуари для туризму. Теплий термо-одяг , намети , рюкзаки та інші речі , без яких не обійтися туристу .

Детальніше

Marmot (Мармот)

Сьогодні багато хто любить займатися активним відпочинком, ходити в походи. Туризм неможливий без спеціального спорядження, правильно підібраного одягу і взуття. Саме таку продукцію пропонує компанія Marmot. На офіційному сайті можна замовити будь-які товари з доставкою з США в Україну.

Мармот: історія бренду

Marmot с доставкой из США - easyxpress.com.ua

Заснували компанію двоє друзів, які професійно займалися альпінізмом і хотіли виробляти продукцію для таких же людей, як і вони. Спочатку товари створювалися тільки для екстремальних альпіністів: перші прототипи одягу, яка зберігає тепло (жилети, светри, куртки з основою з пуху). Це було відмінним поштовхом вперед.

Як тільки бренд став відомим, він злився з W.L.Gore and Associates. Після цього в асортименті почала з'являтися і інша продукція для туризму та активного відпочинку: намети, туристичний одяг, спальні мішки. Всі товари виробника відрізняються високою якістю, надійністю і довговічністю.

Продукція Marmot

Marmot с доставкой в Украину - easyxpress.com.ua

В офіційному інтернет-магазині бренду всі позиції для зручності покупців розділені на кілька тематичних категорій:

  • для чоловіків - верхній одяг (куртки, жилети, светри), штани для туризму і походів в гори, різні аксесуари (кепки, шапки);для жінок - дощовики, куртки, парки, одяг для туризму та щоденного використання, штани, шорти, аксесуари;
    спорядження - різноманітні похідні і туристичні намети, спальні мішки, рюкзаки та сумки для багажу;
    для дітей - окремо продаються товари для активного відпочинку хлопчиків і дівчаток, тут можна знайти одяг і взуття, а також деяке спорядження.

У кожній категорії можна знайти розділи по активності і за технологією. Якщо ви шукайте спеціальне спорядження, наприклад, для походів в гори, варто зайти саме сюди.

Як купити товари для туризму Marmot в США?

Звичайно, в деяких українських онлайн- і офлайн-магазинах можна знайти продукцію Мармот, але у нас представлені далеко не всі товари, до того ж вартість в нашій країні часто завищена. Пов'язано це з різними факторами, що впливають на ціноутворення.

В Америці ж часто проводять великі розпродажі, коли знижки дійсно істотні. Крім того, ви можете бути абсолютно впевненими, що купуєте оригінал, який відрізняється надійністю, довговічністю і безпекою. А це важливо, коли мова йде про спорядження для туризму.

За допомогою EasyXpress доставка будь-яких товарів з США в Україну стає простою і зрозумілою. Продукцію Marmot можна доставити морем - посилка йде 4-5 тижнів, вартість такого варіанту менше. Якщо вам потрібно терміново отримати своє замовлення, краще скористатися доставкою літаком - 4-9 робочих днів, але заплатите ви трохи більше.

Після реєстрації на нашому сайті ви отримуєте адресу доставки в Америці. Ви завжди можете без проблем відстежити посилку в своєму профілі. А якщо не знаєте, як правильно зробити замовлення, ми пропонуємо послугу «Викуп товару». Просто надішліть нам посилання на бажану річ, а ми все зробимо за вас.

Подібні магазини

Отримайте безкоштовну адресу

Реєструйтесь уже зараз
Отримати адресу у США
arrow copy
Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)