Доставка з Calvin Klein

Рейтингом:

Доступність:

$ $ $ $ $

Calvin Klein - один з небагатьох світових брендів, який зумів зберегти свою популярність десятки років. Його колекції завжди неповторні, він не тільки створює моду на сезон, але і задає тенденції на кілька років.

Детальніше

Становлення і розвиток компанії

Купить Calvin Klein - easyxpress.com.ua

Поява компанії зобов'язане жадібності роботодавців Кельвіна Кляйна, випускника Технологічного інституту. У першого він працював три місяці, зарекомендував себе виконавчим і тямущим співробітником. Попросив збільшення платні за все на 100 доларів, отримав відмову і звільнився.

Потім йому вдалося влаштуватися дизайнером плащів до Дену Міллштейну. Там він набрався трохи досвіду і знову звільнився через низьку зарплату. Так Кельвін змінив ще кілька місць роботи. Поки один з плащів дизайнера не помітив топ-менеджер мережі магазинів Bonwit Teller, зробив солідне замовлення і провів потужну рекламну кампанію виробів. Марка одягу з'явилася в багатьох престижних бутіках Нью-Йоркe.

Популярність дозволила Кельвіну в квітні 1970 року всього за $ 10 тис. провести перший показ своєї колекції. Це і стало початком популярності бренду. Вже через рік продажі перевищили $ 5 млн. Молодий дизайнер викупив офіс у свого колишнього боса, а компанія отримала стрімкий розвиток.

Історія створення колекцій Calvin Klein

Сьогодні під брендом Calvin Klein випускаються такі товари:

  • чоловічий, жіночий і дитячий одяг;
  • нижня білизна;
  • взуття;
  • сумки і аксесуари - гаманці, ремені, головні убори, окуляри;
  • парфумерія.

Одягом модельєр займався з 1970 року: адаптував до жіночої моди класичний костюм чоловіків, створив бушлат, показав свою колекцію хутряного одягу.

У 1974 році світ побачив перші дизайнерські жіночі джинси. З цього часу вони стали не тільки буденним одягом, а й справжнім витвором мистецтва. Джинси мали сексуальний силует, підкреслювали привабливість фігури, відмінно приховували деякі її недоліки, приковували до себе чоловічі погляди. Була у дизайнерського одягу ще одна відмінна риса - стильний лейб з натуральної шкіри на задніх кишенях.

Не залишилися без уваги майстра і чоловіки, в 1982 році почалося виробництво наборів легендарної нижньої білизни. Впізнаваність надавала широка гумка з написом Calvin Klein. Ще одна революція - створення одягу унісекс (для дівчат і юнаків одночасно).

Потім з'явилась нижня білизна для дітей. Його реклама була настільки фривільною, що розгорівся скандал - Кельвін Кляйн приніс публічні вибачення. Але він не був би геніальним комерсантом, якби не передбачав наслідки провокації. Після найширшого скандалу його продукція стала ще більш популярною, замовити її стало престижно.

Як замовити товари Calvin Klein в Україну?

Купити продукцію компанії набагато вигідніше в США навіть з урахуванням великої відстані. Київ не відноситься до категорії міст з низькими цінами на оригінальні товари, різниця у вартості легко покриває витрати на перевезення нашою спеціалізованою компанією EasyXpress.

За рахунок оптимізації бізнес-процесів вартість доставки в Україну істотно знизилася, але при цьому залишилися незмінні всі гарантії за якість послуг. Наші співробітники підкажуть покупцям-новачкам оптимальний інтернет-магазин, порадять легальні способи мінімізації ризиків виникнення проблем при проходженні митного контролю товарів з Америки.

Подібні магазини

Отримайте безкоштовну адресу

Реєструйтесь уже зараз
Отримати адресу у США
arrow copy
Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)