Доставка з iboats

Рейтингом:

Доступність:

$ $ $ $ $

Човни - нові і б/в, все для ремонту човнів. Постійні розпродажі на різні групи товарів.

Детальніше

Сервіс легкої доставки товарів з американських сайтів «Easyxpress» допоможе любителям човнових подорожей, риболовлі і відпочинку на воді купити найкращі товари, вироблені в світі в одному з найбільш затребуваних в США інтернет-магазинів «IBoats».

Про компанію www.iboats.com

Найбільша торговельна площадка Америки з продажу човнів і спорядження пропонує споживачам понад мільйон товарів. На сайті iboats.com
величезний асортимент продукції, в якій не кожен відразу розбереться. Тому всім бажаючим дають консультації досвідчені менеджери, а поділитися досвідом і враженнями можна на форумі. Цікаво те, що біля магазину є своя власна, ексклюзивна концепція: це не просто продаж човнів і аксесуарів до них, а оснащення людину всім необхідним для того, щоб відчути себе в воді в ролі бегемота, який абсолютно захищений і насолоджується своєю органічною середовищем.

Асортимент магазину Iboats

  1. Човни всіляких моделей, конструкцій і деталі до них: гвинти, лопаті, деталі ОЕМ, мотори, якоря, весла, каюти, камбузи, сидіння і багато іншого, зацікавить професіоналів і любителів пересувань і комфортного перебування у водному середовищі.
  2. Пристосування для риболовлі.
  3. Жіночий та чоловічий одяг для подорожей на човнах в будь-який час року.
  4. Чохли на човни.
  5. Спорядження для буксирування плавальних засобів.
  6. Все для організації парусного спорту.
  7. Навчальна література.

На сайті iboats.com покупці можуть ознайомитися з регулярними акціями та знижками, які допоможуть замовити товари за зниженими і вигідними цінами. У торгових мережах України багато фірмові деталі для човнів купити проблематично і значно дорожче, ніж в інтернет-магазині Iboats.

Легка доставка з сайту iboats.com до Києва

Замовлений і проплачений на сайті товар магазин відправляє на склад, розташований на території Америки. Наша компанія надає всім користувачам адресу власного складу в США, з якого вантаж відправиться в Україну. Для його отримання потрібно зареєструватися на сайті «Easyxpress» і залишити заявку нашим менеджерам. Ми компактно спакуємо вантаж і швидко доставимо посилку адресату. Телефонуйте зараз!

Подібні магазини

Отримайте безкоштовну адресу

Реєструйтесь уже зараз
Отримати адресу у США
arrow copy
Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)