Доставка з Guess

Рейтингом:

Доступність:

$ $ $ $ $

Популярна в Америці і далеко за її межами компанія Guess створена братами Marciano в Каліфорнії. Речі бренду можна побачити на відомих голлівудських зірках, їх носять як повсякденні речі так і для дуже важливих світських заходів.

Детальніше

Найбільш відомі лінії бренду Guess

Купить Guess - easyxpress.com.ua

Невелика майстерня з випуску простих джинсів з'явилася в 1981 році. Але брати швидко зрозуміли, що на копіюванні існуючих моделей не вдасться розбагатіти і почали розробляти власні колекції. Тепер все лінії одягу і аксесуарів бренду легко впізнаються завдяки яскравим образам, що запам'ятовуються.

Назва Гесс в перекладі означає «здогадка», що від початку повинно була зацікавити покупця і привернути його увагу. Дизайнерами компанії розробляються нові колекції з урахуванням вимог найсуворіших споживачів. Сьогодні у продажу представлені наступні лінії:

  • GUESS - жіночий та чоловічий одяг бюджетного варіанту, взуття, парфуми та декоративні аксесуари;
  • GUESS by Marciano - елітний одяг преміум-класу;
  • GUESS Kids - одяг, аксесуари та взуття для дітей від 0 до 16 років;
  • GUESS Home - постільні приналежності.

Найпомітнішим проривом для компанії стало створення джинсів під ім'ям знаменитої актриси Marilyn. Перша чоловіча колекція одягу була представлена споживачеві в 1983 році, годинник під цим брендом з'явилися в 1984 році, тоді ж батьки змогли купити фірмовий одяг для дітей.

Стиль компанії орієнтується на смаки молодих людей, які ведуть активний спосіб життя і віддають багато часу на відвідування різних вечірок і тусовок. Дівчатам пропонується замовити дуже відверті і сексуальні сукні, джинси і брюки. Чоловічі колекції витримуються в популярному в США молодіжному стилі street-casual.

Купівля і доставка товарів Guess в Україну з EasyXpress

Щорічно збільшується кількість товарів, придбаних нашими співвітчизниками в Америці. Причини дві. Перша - досягається повна гарантія високої якості, товари продаються тільки від виробників. Друга - ціна оригінальної продукції нижче, ніж в магазинах в Україні. Тому простіше і вигідніше замовляти брендові товари в інтернет-магазинах Америки.

Проблеми з доставкою в Україну можна вирішити за допомогою нашої компанії EasyXpress. У нас співробітники не тільки займаються логістикою, а й надають експертну допомогу з питань вибору товарів в різних інтернет-магазинах.

Завдяки великому практичному досвіду компанії вдається істотно зменшувати обсяг і вагу упаковок, а це вигідно позначається на вартості доставки одиниці продукції. Крім того, наші експерти постійно моніторять законодавчі нововведення і дотримуються існуючих митних правил. Великою перевагою є наявність власного складу в Америці, що дозволяє нам не користуватися послугами складів-агрегаторів.

Подібні магазини

Отримайте безкоштовну адресу

Реєструйтесь уже зараз
Отримати адресу у США
arrow copy
Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)