Доставка з Evolution of smooth

  • Приймає українські карти
  • Доставляє на наш склад
  • Доступна можливість самостійного викупу з сайту

Рейтингом:

Доступність:

$ $ $ $ $

Широку популярність на ринку косметики бренд Evolution of smooth набув порівняно недавно. Його продукція приваблює всіх дівчат і жінок незалежно від їх матеріального стану та положення в суспільстві. Їм подобається натуральність, безпечність та ефективність складу, краса упаковок і флаконів EOS.

Детальніше

Асортимент косметики EOS

Купить EOS - easyxpress.com.ua

Для виготовлення всіх видів косметики бренду застосовуються тільки натуральні матеріали, що стало дуже модним останнім часом. Такий склад робить продукцію абсолютно безпечною, її дозволено використовувати без обмежень навіть дітям і вагітним жінкам. Компанія не випускає широкий асортимент товарів, а приділяє максимальну увагу їх якості.Інтернет-магазини пропонують наступні лінії бренду:

  • креми для гоління (Shave Cream);
  • бальзами для губ (Lip Balm);
  • лосьйони і креми для рук і тіла (Hand & Body Lotion).

Креми для гоління одночасно виконують кілька завдань: пом'якшують волосся й шкіру, дезінфікують невеликі порізи та інші механічні пошкодження, живлять тканини, мають приємний аромат. До складу входять тільки натуральні сполуки: сік алое, жасмин, кісточки винограду, зеленого чаю та ін.

Губи піддаються несприятливому впливу атмосферних чинників, дуже чутливі до загального стану організму, по ним досвідчені лікарі можуть ставити деякі медичні діагнози. І в той же час вони завжди повинні бути красивими і привабливими, тому вимагають дбайливого догляду. Підтримувати шкіру в відмінному стані допомагають спеціальні бальзами. Можна купити різні варіанти на основі жимолості, лимона, чорниці, малини та інших корисних для шкіри природних компонентів.

Лосьйони для догляду за шкірою мають в своєму складі природні вітаміни, мікро- і макроелементи, природні антиоксиданти і інші корисні натуральні інгредієнти. Колектив вчених постійно працює над створенням ефективної формули косметики. Лосьйони і креми не тільки зволожують і захищають шкіру, але і омолоджують і лікують її.

Переваги доставки продукції EOS в Україну з EasyXpress

Замовити товари улюбленого бренду з США - гарантований спосіб отримати якісний оригінальний продукт за мінімально можливою ціною. Вартість косметики завжди нижче в країні виробництва, а потужності компанії Evolution of smooth розміщені в Америці. Чим більше партія товарів - тим нижча собівартість доставки в Україну одиниці продукції. Покупцями косметики можуть бути як фізичні, так і юридичні особи.

Наша компанія EasyXpress з повагою ставиться до кожного клієнта незалежно від величини замовлення. Ми працюємо на ринку більше п'яти лет. Досвідчені співробітники готові відповісти на будь-які економічні чи правові питання 7 днів на тиждень. Сервіс EasyXpress гарантує незмінний прейскурант послуг весь період дії договору.

Подібні магазини

Отримайте безкоштовну адресу

Реєструйтесь уже зараз
Отримати адресу у США
arrow copy
Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)