Доставка з Crutchfield

Рейтингом:

Доступність:

$ $ $ $ $

Crutchfield Corporation - компанія побутової електроніки , що спеціалізується на багатьох позиціях в області побутової електроніки , включаючи мобільний звукове обладнання і відеоустаткування для автомобіля і телевізорів , спікерів , та іншої електроніки для будинку

Детальніше

Crutchfield.com - американський онлайн магазин побутової електроніки, який спеціалізується на продажі різних видів товарів, включаючи електроніку, звукове та відеообладнання, призначене для автомобілів, телевізорів, спікерів. Зареєструвавшись на сайті, ви можете скористатися багатим вибором і допомогою фахівців.

Компанія працює понад сорок років, допомагаючи у виборі і використання звукового обладнання високого рівня. Вона здійснює свою діяльність для всіх, хто шукає нові можливості і технології в автомобільному аудіо або реконфигурируется свою систему домашнього кінотеатру. Crutchfield corporation гарантує:


  • Оперативну доставку, безкоштовна транспортування здійснюється на всі замовлення понад 35 доларів.
  • Професійну допомогу фахівців у виборі найбільш придатною для вас продукції.
  • Безкоштовну технічну підтримку.
  • Лояльну політику повернення, що дозволяє без проблем повернути річ, яка не влаштовує за певними критеріями, протягом шістдесяти днів з моменту покупки.
  • Корисну і достовірну інформацію про корпоративні продажі і програмах підтримки і винагород.
  • Можливість порівняти ціни на інших торгових майданчиках.
  • Винагорода за кожен витрачений долар, щоб в подальшому використовувати отримані окуляри для майбутніх покупок.
  • Знижки на обладнання, яке встановлюється на автомобілях.
Зареєструвавшись на Crutchfield, ви зможете отримувати цікаві пропозиції на вашу електронну пошту, а також виграти карту винагород, сума якої 350 доларів США. Зручний інтерфейс сайту дозволяє швидко знайти необхідну позицію і оформити покупку в режимі онлайн, ознайомитися з описами товарів, що належать до популярних категорій. Скориставшись опцією «Зв'яжіться з нами», ви можете задати всі хвилюючі вас питання менеджеру.

Подібні магазини

Отримайте безкоштовну адресу

Реєструйтесь уже зараз
Отримати адресу у США
arrow copy
Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)