Доставка з Columbia

Рейтингом:

Доступність:

$ $ $ $ $

Магазин спортивного одягу та екіпіровки Columbia - все для тих , хто веде активний спосіб життя . Існує вже майже 100 років , має масу шанувальників у всьому світі . Продукція бренду відрізняється своєю надійністю і якістю .

Детальніше

Доставка товарів Columbia в Україну

У 1938 році сімейство Бойль, засновники бренду Columbia, починало свою діяльність як невелика компанія по виробництву капелюхів. Відкривши перший магазин, вони і подумати не могли, що вже через кілька років асортимент «Коламбія» почне розширюватися. А маленький сімейний бізнес переросте у велику імперію, яка виробляє товари для спорту і відпочинку, і завоює популярність на всій земній кулі.

Особливості продукції «Коламбія»

Заказать Columbia из США с EasyXpress

Кожна людина, що працює над створенням унікальних колекцій провідного бренду, є частиною великої родини. Сім'ї, яка любить проводити час активно і точно знає, який одяг і взуття потрібні, щоб комфортно почувати себе і в спекотний літній день, і в суворий мороз.

Серед найбільш відомих технологій, які запатентувала компанія за час свого існування, можна виділити:

  • Omni-Heat - завдяки її використанню теплий одяг дозволяє надійно зберігати температуру тіла, при цьому не викликаючи парникового ефекту;
  • Omni-Weak - сприяє максимальному влаговідведенню, завдяки чому зберігається відчуття комфорту навіть під час інтенсивних тренувань;
  • OutDry - ідеальна мембранна тканина, що забезпечує захист від негативних факторів навколишнього середовища;
  • Omni-Freeze - допомагає шкірі дихати і має виражений охолоджуючий ефект;
  • Omni-Shield - надійний захист від бруду і пилу.

І це лише невеликий перелік того, що використовує бренд при створенні колекцій спортивного одягу, взуття, аксесуарів і теплих курток.

На жаль, ціни на продукцію Columbia в Україні є непідйомними для більшості її жителів. Набагато вигідніше замовляти спортивний одяг та взуття в інтернет-магазинах Америки. Навіть з урахуванням вартості доставки товарів і послуг пересилання ціна якісної куртки буде на 20-30% нижче. А якщо замовити річ в період розпродажів, що часто проводяться на території США, то економія буде ще істотніше.

Чому вигідно замовляти товари з США через EasyXpress?

Сервіс EasyXpress пропонує вигідні умови покупки товарів в інтернет-магазинах Америки. До ваших послуг два варіанти доставки:

  • авіадоставка - швидке отримання товару, але висока оплата за вагу;
  • доставка морем - посилка буде йти з Америки близько місяця, але плата за вагу значно нижче.

По Україні посилки развозятся поштовими службами. Носіть тільки якісні речі - купуйте з EasyXpress.

Подібні магазини

Отримайте безкоштовну адресу

Реєструйтесь уже зараз
Отримати адресу у США
arrow copy
Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)