Доставка з Nyx

Рейтингом:

Доступність:

$ $ $ $ $

Марка косметики Nyx отримала свою назву від імені грецької богині ночі. Компанія почала довгу і успішну історію в Каліфорнії, де в 1999 році її заснувала юна кореянка на ім'я Тоні Ко. Причиною створення нового бренду косметики стала недоступність дорогих професійних рішень і незадовільна якість продукції мас-маркету. Тепер же Нікс - це професійна косметика для дівчат, що відрізняється різноманіттям колірних рішень.

Детальніше

Відмінні риси Nyx professional makeup

Купить NYX professional makeup - easyxpress.com.ua

Компанія швидко завоювала популярність, створюючи рішення, які допомагали візажистам реалізовувати весь потенціал б'юті-індустрії. Число найменувань продукції прогресивно збільшувалася, з'являлися унікальні розробки, аналогів яким не було. Серед пропозицій Nyx можна знайти такі категорії:

 • аджастери;
  палітри для контурінгу;
  палетки тіней;
  кольорова туш;
  кремові пігменти;
  олівці для губ і очей;
  розсипчастий глитер;
  кольорові помади і т.п.

Косметика Нікс підходить як для професійного макіяжу, який використовується на телебаченні або в модельному бізнесі, так і для аматорського щоденного макіяжу. При цьому продукція Nyx відповідає нормам етики: вона не тестується на тваринах і не містить ніяких складових тваринного походження.

Вся продукція проходить тестування на алергени і безпеку під строгим контролем FDA. За рахунок натуральних інгредієнтів в складі косметикою Nyx можуть користуватися діти і вагітні жінки, без побоювань за здоров'я.

Компанія пильно відстежує останні віяння в б'юті-індустрії і оперативно випускає продукцію, яка відповідає трендам. Завдяки інноваційному підходу розробники косметики Нікс створюють рішення, що дозволяють прискорити і спростити процес нанесення макіяжу.

Переваги доставки Nyx з США в Україну з EasyXpress

Купити товар, що сподобався за привабливою ціною в іншій частині світу просто і вигідно. Різниця у вартості між однаковими товарами, що продаються в Україні та США, досягає 40 - 60%. Набагато вигідніше замовити в Америці, щоб добре заощадити і бути впевненим в оригінальному походженні продукції. Щоб процес доставки в Україну пройшов максимально комфортно, скористайтеся послугами нашої компанії EasyXpress.

Ми більше 5 років надаємо послуги з доставки товарів з США в Україну. Склад EasyXpress знаходиться в безподатковому штаті, що дозволяє максимально заощадити. Доставка посилок здійснюється в найкоротші терміни. Також на сайті ви знайдете каталог популярних інтернет-магазинів Америки з описом, інструкцією по покупці і повідомленнями про акції і знижки. Зробіть замовлення, щоб оцінити всі переваги.

Подібні магазини

Отримайте безкоштовну адресу

Реєструйтесь уже зараз
Отримати адресу у США
arrow copy
Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)