Доставка з LL Bean

Рейтингом:

Доступність:

$ $ $ $ $

Магазин , основна спеціалізація якого - спортивний одяг і взуття . Крім цього на сайті є великий вибір якісного кежуал одягу. Завжди безкоштовна доставка по США .

Детальніше

Якісні товари від LL Bean з доставкою в Україну

Магазин «ЛЛ Бін» знає кожен американець. Тут можна придбати якісний чоловічий та жіночий одяг та взуття, а також товари для дітей. Знають про товари LL Bean і далеко за межами США, адже компанія має столітню історію. Тільки в Японії працює 25 магазинів, на території Штатів їх сотні.

В Америці LL Bean давно став еталоном високої якості і надійності. На початку своєї діяльності магазин займався продажем мисливського взуття власної розробки. Це були мисливські черевики, які користувались неймовірним успіхом. Вони були абсолютно непромокаючими, але мали дефекти - більше 90% продукції повернули, але після доопрацювання продаж покращився в рази. Кожен поважаючий себе мисливець того часу був взутий в качині чоботи.

Сучасний асортимент LL Bean

Товары LL Bean

Пізніше асортимент істотно розширився, і в магазині з'явилися:

 • різні типи взуття;
 • вуличне обладнання;
 • сумки;
 • човни;
 • обладнання для спорту;
 • намети для туристів і рюкзаки;
 • вогнепальну зброю.
 • Зараз основою діяльності компанії LL Bean є виробництво і продаж одягу та спорядження власної розробки. Це товари для активного відпочинку і повсякденного носіння.

  Належну увагу виробник приділяє оформленню своїх товарів. Продукція оформлена в класичному американському стилі. Перевага віддається натуральним матеріалам: шкіра, дерево, метал, натуральна шерсть. Завдяки такому поєднанню компонентів вироби відрізняються довговічністю і комфортом.

  Як замовити товари в «ЛЛ Бін»?

  Зараз кожен бажаючий може замовити продукцію LL Bean, скориставшись каталогом продукції на сайті. Ціни в інтернет-магазині вказані в доларах, але можна вибрати і національну валюту. Для покупки потрібно бути зареєстрованим на сайті. Залишається тільки вибрати потрібний товар і замовити його доставку.

  Але цей спосіб занадто дорогий, так як послуги доставки з Америки в Україну обійдуться дорожче самої покупки. Тому багато наших співвітчизників, що побували в США, самостійно купують товари від LL Bean в одному з магазинів.

  Найвигідніший спосіб покупки в LL Bean

  Для тих, у кого немає можливості подорожувати, є оптимальний варіант покупки в LL Bean. Потрібно лише скористатися послугами сервісу EasyXpress. Вам знадобиться зареєструватися на сайті і надати посилання на товар, сплативши його вартість. Всі фінансові операції відображаються в особистому кабінеті, тому немає ніякого ризику за власні заощадження.

  Купівля за допомогою EasyXpress набагато вигідніша, ніж пошук аналогічних товарів від «ЛЛ Бін» в Україні. Тут продукція відомого бренду коштує в рази дорожче. Навіть з урахуванням доставки за допомогою сервісу користувачі економлять 20-60% від вартості. Якщо це професійна апаратура або транспорт, то економія може досягати декількох тисяч доларів!

  Якщо хочеться швидше отримати товар, то працює авіадоставка. Цей спосіб дозволяє отримати посилку протягом 4-9 днів, але він обійдеться дорожче, ніж доставка морем. По морю посилку слід чекати до 5 тижнів. У будь-якому випадку економія дуже відчутна.

  Подібні магазини

  Отримайте безкоштовну адресу

  Реєструйтесь уже зараз
  Отримати адресу у США
  arrow copy
  Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)