Доставка з Gopro (ГоуПро)

  • Приймає українські карти
  • Доставляє на наш склад
  • Доступна можливість самостійного викупу з сайту

Рейтингом:

Доступність:

$ $ $ $ $

На початку 2000-х років Ніку Вудмену прийшла в голову чудова ідея - організувати можливість відеозйомки, не використовуючи рук. Незважаючи на клопітку працю, перші розробки не принесли успіху. Але Нік продовжив роботу, і в 2004 році світ побачив камеру GoPro Hero, що забезпечує зйомку під час руху, а в 2006 Digital Hero - інноваційний пристрій, що дозволяє вести запис на цифровий носій. Сьогодні екшн-камери гоупро популярні в усьому світі. Компанія набирає обертів і використовує нові технології.

Детальніше

Переваги оригінальної техніки GoPro

Купить GoPro -easyxpress.com.ua

Спочатку камери GoPro призначалися виключно для екстремальних відеозйомок. Але, як виявилося, користуватися компактними пристроями вважають за краще не тільки фанати спорту і драйву. Все більше звичайних людей вибирають екшн-камери для повсякденного застосування.

До особливостей техніки гоупро з упевненістю можна віднести:

  • вологозахищений, ударостійкий корпус;
  • можливість фото і відеозйомки натисканням всього однієї кнопки;
  • якісна звукопередача;
  • зручні кріплення;
  • голосове управління у камер п'ятого покоління і вище;
  • синхронізація з «хмарою» для швидкої передачі даних.

Використовувати таку камеру можуть навіть діти. По-перше, потрібно постаратися, щоб зламати її. Так що ні за безпеку дитини, ні за цілісність відеокамери можна не переживати. По-друге, вона дуже маленька і легка. Так що малюк може легко спробувати себе в ролі відеооператора. Адже зараз так популярно блоггерство, в тому числі серед дітей.

Що стосується системи фіксації, то закріпити камеру можна на чому або на кому завгодно. Завдяки широкому асортименту аксесуарів, тепер можлива зйомка на будь-яких швидкостях на землі, на воді і в повітрі.

Як замовити товари GoPro з США?

EasyXpress - зручний спосіб купити продукцію, представлену в популярних інтернет-магазинах Америки. Ми гарантуємо швидку доставку товарів з США в усі регіони України та вигідні умови співпраці. Для того, щоб замовляти екшн-камери гоупро і інші корисні товари, необхідно зареєструватися на сайті. Після цього ви отримаєте докладні інструкції по замовленню і безмежні можливості для покупок.

Покупки в Америці - не тільки можливість придбати останні новинки брендової техніки. Це і ще й непогана можливість заощадити. Адже ціни на американських сайтах зазвичай значно нижче, ніж в українських представників. Навіть з урахуванням комісії і витрат на доставку, підсумкова вартість вийде дешевше. Вибирайте авіадоставку, якщо цінуєте швидкість отримання, або доставку морем, якщо плануєте замовити великогабаритний товар. Відкрийте для себе світ покупок з EasyXpress.


Подібні магазини

Отримайте безкоштовну адресу

Реєструйтесь уже зараз
Отримати адресу у США
arrow copy
Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)