Доставка з Converse

Рейтингом:

Доступність:

$ $ $ $ $

Якщо раніше через моду потрібно було терпіти постійні незручності, то зараз абсолютно всі дизайнери прагнуть зробити речі не тільки красивими, але і зручними. Тому взуття спортивного стилю зараз стало одним із трендів, а компанія Сonverse з Америки почала продавати своє взуття по всьому світу.

Детальніше

Кеди Сonverse з США носять не тільки зі спортивним взуттям, а й зі звичайним міським одягом. А починалася історія давно - в 1908 році один з взуттєвих майстрів вирішив пошити комплект всесезонного взуття для своєї сім'ї. Він поставив собі за мету зробити максимально зручне і практичне взуття, здатне витримувати великі навантаження при тривалих переходах і пробіжках.

Це взуття повинно була витримати всі дитячі витівки, легко чиститись, не боятися вологи і швидко сохнути. В результаті з'явилися кеди, які стали візитною карткою відомого у всьому світі бренду.

Вже через 4 роки після появи перших комплектів кедів майстер шив вироби для команди, яка виступала в 1912 році на Олімпійських іграх. З тих пір розпочався переможний хід бренду по всьому світу. З'явилось в асортименті вузькоспеціалізоване спортивне взуття - для занять бігом, волейболом, тенісом або іншими видами спорту.

Зараз в каталогах присутня безліч моделей для армійської служби і туризму. Спортивне взуття, яка стала візитною карткою бренду, зараз вже так і називається користувачами - конверси.

Які оригінальні товари можна купити в інтернет-магазині Конверс?

Головна фішка компанії - взуття, але крім неї на сайті присутні і інші товари, в основному спортивного спрямування. Це футболки, шорти, топи, худі і інші подібні речі. Присутні в асортименті і різноманітні аксесуари - кепки, сумки, рюкзаки та інші предмети.

Існують навіть фірмові зносостійкі шкарпетки різних модифікацій - від дуже високих моделей до невеликих шкарпеток, які будуть непомітні під кедами. Вони продаються комплектами, що дозволяє завжди мати вдома запас цих важливих дрібниць.

Переваги кедів Конверс

Оригінальні конверси відрізняються такими якостями:

  • зручність;
  • стильний дизайн, різноманітність принтів і забарвлень;
    тканинні деталі дозволяють нозі дихати;
    підошва досить щільна, щоб при прогулянці ви не відчували незручності від потрапляння під ногу камінчика;
    рельєфна підошва знижує до мінімуму ризик ковзання.

Вартість фірмових виробів від Конверс в Америці досить висока. Проте, замовити кеди Сonverse з Америки або будь-який інший фірмовий товар виробництва цієї компанії вигідніше, ніж купити його в Україні. Крім того, в Україні є високий ризик замість оригінальних конверсів купити низькопробну підробку, яка прослужить значно менше і буде далеко не такою зручною.

На офіційному сайті можна також купити конверси зі знижкою, яка становить зазвичай на розпродажі 25-30%. В Україні система знижок менш поширена і таких великих поступок ніхто з продавців не надає. Це також впливає на середні ціни на натуральні фірмові кеди.

Як купити кеди Converse в Америці?

Проблема в тому, що на офіційному сайті Конверс відсутня опція покупки для українських споживачів. Він не приймає картки українських банків і пропонує доставку виключно в межах США. Але немає нічого неможливого - наша компанія пропонує послуги байера. Байєр - це людина, що живе в Америці і має кошти на картках американських банків. Він купує товар і відправляє його українському споживачеві. Вартість його послуги - 12% від вартості товару.

Важливо шукати надійного байера, який допоможе отримати придбання за цією схемою, і наша компанія пропонує послуги саме такого фахівця. Вам необхідно перед тим, як замовити конверси з офіційного сайту, для забезпечення доставки Сonverse в Україну зареєструватися на нашому сайті. Далі ви підписуєте угоду про викуп.

Після таких дій слід вивчити асортимент на сайті і перевірити, чи актуальна пропозиція про продаж для тих товарів, які вам сподобалися, чи є ваш розмір і вироби вподобаного кольору. Якщо пропозиція актуальна, ви відправляєте нам посилання і байєр викуповує товар з доставкою на американську адресу.

Потім він відправляє покупки в Київ авіатранспортом. Наші фахівці зустрічають посилки і відправляють їх за адресою клієнта Новою поштою. Завдяки реєстрації на сайті, де клієнт залишає дані своєї електронної пошти, він може онлайн відстежувати пересування товару з моменту викупу його з інтернет-магазину.

Оригінал конверсів може обійтися в різну вартість - на кінцеву суму замовлення вплине також сумарна вартість замовлення. Українське законодавство дозволяє ввозити в країну без митного оподаткування товари на суму до 100 євро.

Подібні магазини

Отримайте безкоштовну адресу

Реєструйтесь уже зараз
Отримати адресу у США
arrow copy
Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)