Доставка з Etoys

  • Приймає українські карти
  • Доставляє на наш склад

Рейтингу:

Доступність:

$ $ $ $ $

Пам'ятаєте свої дитячі набори Лего? Звичайно, забути їх неможливо. Тепер з'явився магазин, що пропонує величезний вибір моделей і конструкторів цього виробника. Зробіть подарунок собі і своїй дитині.

Як доставити з Etoys ?

Сайт etoys.com користується популярністю у американців, в сім'ях яких підростають діти. Це електронна адреса інтернет магазину, що спеціалізується на мультибрендовому продажу широкого спектру дитячих товарів для різних вікових груп - від крихітних немовлят (baby) до тінейджерів.

Купівля дитячих товарів в Etoys Shop

В каталозі широко представлена продукція різних торгових марок, частина з яких добре відома в Україні завдяки м'яким іграшкам Melissa and Doug , конструкторам LEGO, лялькам Barbie. Для зручності і прискорення пошуку весь асортимент etoys shop розділений на десятки окремих категорій, в числі яких:

  1. іграшки для хлопчиків і дівчаток;
  2. одяг на всі випадки життя (повсякденний, спортивний, святковий);
  3. спортінвентар для рухливих ігор;
  4. музичні інструменти;
  5. набори для творчості та багато іншого.

Є спеціальний підрозділ Collectibles для колекціонерів, які збирають моделі легендарних автомобілів, відеоігри або улюблені мультфільми.

Якість товарів на Etoys.com

Незалежно від виробника, всі дитячі товари, що продаються на etoys, мають найкращу якість, не травматичні, не токсичні, абсолютно безпечні для здоров'я, в повному обсязі відповідають вимогам міжнародних стандартів.

Для того, щоб батьки мали можливість якомога частіше радувати своїх школярів і малюків прекрасними подарунками від etoys, торгова площадка регулярно проводить акції, сезонні і святкові розпродажі, що дозволяють істотно заощадити сімейний бюджет.

Особливо актуальні ці пропозиції для українців, охочих замовити товари з доставкою з Америки і побалувати своїх дітей. Адже якщо провести порівняльний аналіз первинних цін (без урахування знижок) двох однакових іграшок, то виявиться, що на території України вартість в 2,5-3 рази вище.

Користуючись купоном на знижку від etoys можна зовсім недорого купити дитині одночасно кілька фірмових речей, ляльок, розвиваючих ігор.

Вигідна доставка товарів з Etoys від EasyXpress

Сервіс EasyXpress виконує функцію міцної сполучної ланки між американським ринком і українським споживачем. З індивідуальним підходом до кожного клієнта ми допомагаємо зробити шопінг в США легким, приємним і економним, консультуємо, якщо в ході процесу виникають будь-які ускладнення або запитання, в максимально стислі терміни повітряним шляхом забезпечуємо доставку посилок до Києва.

Подібні магазини

Отримайте безкоштовну адресу

Реєструйтесь уже зараз
Отримати адресу у США
arrow copy
Зовсім скоро Особистий кабінет стане краще та крутіше! Зареєструйтесь зараз і почніть шоппінг в США :)